Jump to content
Dogomania

Nowy BRIT PREMIUM


Asti

Recommended Posts

a nie chce nikt odemnie kupic tego brita? szkoda zeby lezal w szafie a mloda dostala biegunki po tej z dziczyzna..a z lososiem nawet po 2 dniach glodowki nie chce ruszyc...za to dalam jej dzisiaj z powrotem jej junior premium zadowolona jak nic kupsko od razu ladne..ale jak sie zbakala to koniec swiata......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dorka o jakich epakach piszesz i na jakiej stronie? Ja na tej PP nic takiego nie znalazłam. Dzisiaj pan Mateusz napisał do mnie że wysłał próbki kurierem, więc czekam z niecierpliwością, ponieważ Majk od soboty prowadzi strajk głodowy-zjada po dosłownie kilka kulek z posiłku i potem basta! Nie wiem robić z nim-tego brita tak ładnie szmał a teraz co? co ja zrobię z prawie całym workiem, zostało pewnie z 8 kg! Chyba przetrzepię mu futro to się chłopak ogarnie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja osobiście..nie wiem co ci powiedzieć...to była druga karma mojej teraz juz 6 miesiecznej suni. tak jak pisalam we wczesniejszych postach..wszystko bylo pieknie ladnie przez 3 tygodnie...kupy ok, nie bylo zapachu z pyska, siersc ladna (jesli po tak krotkim czasie mozna mowic o ladnej siersci) w kazdym badz razie po 3 tygodniach pojawily sie takie gazy ze dramat jakis. czytalam na krakvecie opinie i rowniez kilka osob napisalo ze mieli z tym problem. kazdy pies inny trzeba probowac. sklad karma dobry..ale od kiedy przeszlismy na agil problem zniknal a ogolna kondycja suczki sie poprawila. po premiumie byla na care i venison ale zadnej z nich nie chciala ruszyc albo plula po domu granulkami...kiedy napisalam do brita ze jest problem z tymi gazami i ze nie jestem sama z tym bo jest tez duzo osob u ktorych to wystepuje to mi napisali ze mam chorego psa i ze mam go zaczac leczyc bo po ich karmach takie problemy nie wystepuja (sasza byla po kompleksowych badaniach poniewaz w tamtym okresie byla sterylizowana)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam psa na Bricie Junior Medium i wszystko byłoby ok, gdyby nie pojawiły się wspomniane gazy:roll: Tak to karma jest fajna, sierść jest w porządku, pies chętnie ją je i tak dalej, ale gazy robią się nie do wytrzymania.

Mogę się również (już) wypowiedzieć na temat Brita Premium Light... Pies je karmę chętnie, kupy i sierść są ok, ale jako karma z serii light jest beznadziejna:p Cudów się nie spodziewałam, ale liczyłam że co najwyżej pies będzie utrzymywać wagę, a on mi zaczął na tym żarciu tyć:p

Edited by rossa_
Literówka
Link to comment
Share on other sites

Witam, od roku Moj pies zawsze je karme z jagniecia ale w starej wersji (bez Care), wczoraj karma 15 kilo skonczyla sie, poszlam kupic, nowe opakowanie Brit Prenium, i podrozala o 10 zl, wczoraj jadl, dzis rano mial kilku razy biegunki i tez wymiotowal cala karme, co to znaczy? Moze kto wie? Nowa karma jest zla dla psa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rossa_']Ja mam psa na Bricie Junior Medium i wszystko byłoby ok, gdyby nie pojawiły się wspomniane gazy:roll: Tak to karma jest fajna, sierść jest w porządku, pies chętnie ją je i tak dalej, ale gazy robią się nie do wytrzymania.

Mogę się również (już) wypowiedzieć na temat Brita Premium Light... Pies je karmę chętnie, kupy i sierść są ok, ale jako karma z serii light jest beznadziejna:p Cudów się nie spodziewałam, ale liczyłam że co najwyżej pies będzie utrzymywać wagę, a on mi zaczął na tym żarciu tyć:p[/QUOTE]




besti założyła nowy wątek na ten temat..nie jestes sama z tym problemem :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226460-Brit-i-%C5%9Bmierdz%C4%85cy-problem"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226460-Brit-i-%C5%9Bmierdz%C4%85cy-problem[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Śmiać mi się chcę, kiedy widzę ogłoszenia że Brit wprowadza nową wersję swojej flagowej linii karm, od teraz PREMIUM. Że niby wcześniej okłamywali swoich klientów, kiedy pisali o "starym" bricie SUPER PREMIUM? Żenada. A co do samej karmy, rzeczywiście zapowiada się super i najpewniej jej spróbuję. Pomimo tej ewidentne niecnej zagrywki. Jasne, że zawsze trzeba brać poprawkę na hasła promocyjne, ale jeżeli ktoś twierdzi że sprzedaje coś w klasie super premium, a potem ogłasza że zmienia formułę na lepszą, na premium?

Link to comment
Share on other sites

Stary, niebieski Brit był karmą klasy Premium, nowy to również klasa Premium, ale z lepszym składem. Super Premium to biały Brit. Nigdy nie słyszałam o tym, żeby w jakiś sposób producenci nas okłamywali.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja swoje psy i psy mojej mamy,karmiłam ACANA,wczoraj niespodziewanie dostałam 8 kg Brit Premium Adul S(czyli dla ras małych)...psy chętnie ją wcinają,jakby nie widziały różnicy smakowej....ale nie znam tej karmy i nie wiem czy pozwolic im przejeść te 8 kg?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj moja 2 letnia sunia dostała po raz pierwszy Brit Premium Adult Medium. Jadła chętnie, micha wylizana do zera :) zobaczymy jak to dalej będzie szło (mam nadzieje, że Luśce karma podpasi).
Liczę też, że opisywane mega gazy się nie pojawią :D

Link to comment
Share on other sites

Mój Haru własnie skończył (a raczej wymęczył) 15 kg worek Brit Premium Junior L. Jadł bardzo niechętnie, a do tej pory nie było takiego problemu przy innych karmach. Kupy były w porządku, oddech mu się poprawił, bo po Arionie nie był najlepszy.

Tylko ta sierść- sucha jak pieprz, w dodatku wypada w tragicznych ilościach. Nie pomaga nawet Algolith i żółtko 2x w tygodniu. Wracam do Ariona.

Link to comment
Share on other sites

Po tygodniu jedzenia Brit Premium Adult M kupa Luśki stała się bardziej rzadsza ale nie jest to biegunka tylko nooo wiecie o co chodzi! Zaczynam sie zastanawiać czy dalej pchać jej tą karmę czy zmieniać? Jak myślicie?
Gazy były ale znośne a teraz już sie unormowały. Co do samej karmy to na początku zjadała tyle ile jej nasypałam teraz troche zostawia ale generalnie porcja dzienna w ciągu dnia jest skonsumowana ;)

Link to comment
Share on other sites

więc ACANA i EUCANUBA są z wyższej półki?? chyba i tak zaryzykuję skład mi sie podoba a musze wam powiedzieć że mój piesio próbuje mnie zagazować i po EUCANUBIE i po ACANIE w sumie najlepiej było na Purinie PRO PLAN ale jakoś nie pewna bylam tej marki. Lepsza Purina czy Brit??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...