Jump to content
Dogomania

NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!


Andzike

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fiorsteinbock']Jaka piekna!!! Jakim cudem stała sie bezdomnym psem :( A moze rzeczywiście komu sie zgubila, albo pozbyli sie problemu jakim bylyby koszty leczenia chocby oczka...
Andzike, jak moge pomoc, nowy banerek, allegro? event juz macie?[/QUOTE]

Fiorsteinbock, dzięki! :Rose: Chętnie nowy banerek, z ogłoszeniami jeszcze chwilę poczekamy :)

Link to comment
Share on other sites

słoneczko piękne, cudna czekoladka jak moja Tequilka, co prawda nie jest facetem ale już ją wysłałam Pani, która chciała psiaka labka ode mnie :)

p.s. tzn. nie ode mnie ale z ogłoszeń suni, której szukałam domku. [B]Andzike[/B] [COLOR=red][COLOR=black][B][SIZE=2][SIZE=1]- MAM NOWY "PSI" NUMER [/SIZE][/SIZE][SIZE=1][U]519 730 279
[/U][/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=1][COLOR=black]ten numer podawać odnośnie czekolabki?[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=1][/SIZE][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klauzunka']słoneczko piękne, cudna czekoladka jak moja Tequilka, co prawda nie jest facetem ale już ją wysłałam Pani, która chciała psiaka labka ode mnie :)

p.s. tzn. nie ode mnie ale z ogłoszeń suni, której szukałam domku.[/QUOTE]

Klauzunka, dzięki, ale skąd jest ten domek? Bo my będziemy wybierać, przebierać i marudzić ;) Nuri musi trafić najlepiej na świecie!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Klauzunka, dzięki, ale skąd jest ten domek? Bo my będziemy wybierać, przebierać i marudzić ;-) Nuri musi trafić najlepiej na świecie! [/QUOTE]

ten domek to nic pewnego,wizyta wypadła super, czyli domek wizytę miał, chcieli sunię ode mnie ale ona adoptowana, dałam Twój numer, nie pośredniczę, wysłałam psinę na meila z linkiem do tematu, ja nie piszę, że mam dom ale, że wysyłam ją w zastępstwie suczy już adoptowanej.

Wybierać, przebierać, marudzić......hahaha trafił swój na swojego :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Jak już Nuri skończy cieczkę, zostanie wysterylizowana, ogłaszana - na pewno szybko nowy domek znajdzie.
Jest śliczna :)

te cieczki zawsze wszystko przedłużają, my też ostatnio mamy pecha, suki wyciągane z przytuliska - jak nie ciachniemy od razu na drugi dzień - to już cieczkują, znalezione suki - przeważnie są w cieczce. I wszystko się przedłuża przez to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Joker? Qrde już sobie wyobrażam tych adoratorów pod bramą... :mdleje:
Trzymam kciuki, żeby zbyt wielu nie pokusiło się na czekoladową pannę na wydaniu...

A jak Golden i Pixel? Interesują się Nuri?[/QUOTE]

Zaglądają jej pod sukienkę... ale jedynie w celach informacyjnych, wiadomo bezjajeczni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Tylko wiesz, ja jestem ortodoksem i raczej wypuszczam psów poza Warszawę ;) Ale jak domek będzie naprawdę super... ;)
Zresztą decydujące zdanie ma aikowo ;)[/QUOTE]
eeetam
andzike rządzi w temacie adopcji i na jej zdanie się zdam :)
A dom może być z kotkiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganica']Jakem skarbnik na labradory.org...informuję, przelewik poszedł dzisiaj.[/QUOTE]

dziewczyny i chłopaki, ogromne dzięki:loveu::loveu::loveu:
A tajemnicza Izabela P. jest nadal tajemnicą.... :roll:

Fiorsteinbock, piękny banerek, już sobie zmieniam :D

Link to comment
Share on other sites

Nuri to hmmm... szkodnik?!
po nocach lata po stołach, zlewie, kuchence żeby coś smakowitego znaleźć... na koncie jedna zbita miseczka, powywracane kwiatki :)
No nic nauczy mnie czekolada sterylnej czystości :)

Z utrzymaniem czystości te jest średnio.... chyba nie była trzymana w domu. Powrót do domu z pracy albo poranki są niewiadomą.
Może załapie i będzie idealnym psem :)

Nuri umie pięknie siadać nad "leżeć" jeszcze popracujemy :)

Kotecków nie gania również na dworze (co moim prywatnym, idealnym psom się przytrafia).
Ze względu na "czołgowatą" subtelność będziemy szkać domku z większym dzieckiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']Znalazlam ja na fb ale tam ogromne opoznienie informacyjne. Jest jakies wydarzenie ? W sumie to ds szukamy i to najlepiej w warszawie ???[/QUOTE]

Nie ma żadnego opóźnienia, wszystko jest na bieżąco.
Nie ma jeszcze wydarzenia. Na razie sunia ma cieczkę, więc plany adopcyjno-sterylizacyjne trochę się przesuwają :( Potem - sterylizacja i operacja entropium.
A potem - tak - DS, najlepiej w Warszawie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...