Jump to content
Dogomania

Odi- mix york / pudel JUŻ W DS :)


mshume

Recommended Posts

  • Replies 514
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sara2011']I dodatkowo prosiłabym o ogłaszanie pieska, bo ja niekoniecznie sie na tym znam. Jeśli tylko bedę mogła to dołożę się do kosztów ogłoszeń.[/QUOTE]

Jak już będzie więcej info o psie i zdjęcia to ja mu zrobię pakiecik , tylko błagam przypomnijcie mi bo może mi umknąć :)

Link to comment
Share on other sites

Poniewaz, po piesku Denisku, ktory znalazl ds zostalo w skarpecie troche pieniazkow, ciotki Deniskowe z watku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203701-DENIS-nasz-kochany-po-wielu-latach-w-schronisku-ma-wspania%C5%82y-DOM%21%21%21/page76"]http://www.dogomania.pl/threads/2037...-DOM!!!/page76[/URL] chcialyby przekazac Odiemu 100 zl spadku po Denisie.
Mshume do kogo przelac pieniazki na Odiego? oraz bede potrzebowala potwierdzenia na watku Deniska jak juz pieniazki do Was dojda

Link to comment
Share on other sites

O matuchno, ale się cieszę :) Proponuję,żeby chwilę się wstrzymać z przelewem, bo chcemy załatwić chłopakowi kastrację i czipowanie, wtedy najlepiej byłoby wpłacić na konto weta lub Kasi, która załatwi zabieg po niższej niż zwykle stawce. Baaardzo dziękuję![quote name='asia-s']Poniewaz, po piesku Denisku, ktory znalazl ds zostalo w skarpecie troche pieniazkow, ciotki Deniskowe z watku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203701-DENIS-nasz-kochany-po-wielu-latach-w-schronisku-ma-wspania%C5%82y-DOM%21%21%21/page76"]http://www.dogomania.pl/threads/2037...-DOM!!!/page76[/URL] chcialyby przekazac Odiemu 100 zl spadku po Denisie.
Mshume do kogo przelac pieniazki na Odiego? oraz bede potrzebowala potwierdzenia na watku Deniska jak juz pieniazki do Was dojda[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Jestem juz po wizycie, nie mam wiekszych zastrzeżeń.

Marioli dałam rady jak psy wprowadzić do domu, co do karmienia i rekompensowaniu psom ich strasznej przeszłości ;-) Uważam, że najlepiej jakby miała skąd wziąść klatke kennelową aby Odi miał swój kąt, bo Sara jest psem pilnującym swoich zasobów i nad tym musi popracować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']Jestem juz po wizycie, nie mam wiekszych zastrzeżeń.

Marioli dałam rady jak psy wprowadzić do domu, co do karmienia i rekompensowaniu psom ich strasznej przeszłości ;-) Uważam, że najlepiej jakby miała skąd wziąść klatke kennelową aby Odi miał swój kąt, bo Sara jest psem pilnującym swoich zasobów i nad tym musi popracować.[/QUOTE]

Faktycznie już po wizycie. Cieszę się, że wypadła w miarę pozytywnie, chociaż takie wizyty zawsze strasznie mnie stresują. Chyba byłam bardziej zdenerwowana niż na maturze czy egzaminie magisterskim:-). Kajusza przyjechała do mnie ze swoją sunią, która chyba nie do końca przypadła do gustu mojej Sarze. Byłam zdziwiona, bo na spacerach Sara bardzo ładnie bawi się z pieskami i suczkami, jeszcze nigdy żadnego nie zaatakowała. Ale już na swoim terytorium pokazała kto tu rządzi. Fakt, ze nikt wczesniej nie odwiedzał mnie ze swoim pieskiem w mieszkaniu i nie miałam okazji przetestować jak moja sunia będzie się wtedy zachowywała (Sarę mam od kilku miesięcy). Ja jednak jestem optymistką i wierzę, że pieski się polubią. Najwyżej Sara będzie spała ze mną w sypialani (jak dotychczas) a Odi w pokoju syna (lub z synem w łóżku-zależy jaka będzie Odiego wola:-) ). Jeśli będzie problem z akceptacją Odiego przez Sarę, to na czas mojej nieobecności odizolujemy go od Sary w pokoju syna. Głęboko jednak wierzę, że się polubią i tego będę się trzymać.

A dzisiaj przede mną ciężka noc. Sara przyklejona do mnie ze strachu przed wybuchami za oknem.

[B]Szczęśliwego Nowego Roku 2012 dla wszystkich Dogomaniaków!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej pieski zapoznawać na polu , a nie w domu na terytorium jednego, ale to już pewnie wszyscy wiedzą :).

Pytałam o tego fryzjera, bo psiak pewnie zaniedbany , a poprzez fb zgłosiła się do mnie pewna osoba z Wwy, która chciała pomóc psiakom troszkę, właśnie poprzez usługi fryzjerskie.
Ale nie wiem jak to będzie w ogóle organizowane przez osoby mające bezpośredni kontakt w pieskiem.

Link to comment
Share on other sites

Sara - wizyta wypadła pozytywnie a nie "w miarę pozytywnie" :-) .... a że się trochę po czepiałam, to taka moja rola, żeby na pewne rzeczy zwrócić uwagę, coś podpowiedzieć itp. Niestety jak Ci powiedziałam na wizycie, jak chce się pomagać komukolwiek, czy to psom czy ludziom ...nie można mieć "miękkiego" serca ;-) Jak od początku psom pokażesz jakie zasady panują w domu to za jakiś czas je zaakceptują i się dostosują :-)

Link to comment
Share on other sites

Co do fryzjera, to chuba dziewczyny coś już załatwiły, potwierdzę to. A Pati to ma chyba ceny wysokie, a od Poznania to jest 2 godz jeszcze...[quote name='Dogo07']Pati jedzie z Radomia może przez Warszawę do Poznania, 14 stycznia.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...