Jump to content
Dogomania

Jamniczek, roczny, z kanapy do schronu!!!!! POMÓŻMY MU, proszę!!!!!


ania z poznania

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ozzy już w Dt :multi:! Zawiozłam go rano do Edyty i Kamila, jest świetnym psiakiem, wychudzony, wystaje mu kręgosłup (pieskowi domowemu :angryy:), bity na pewno nie był, jest ufny, uwielbia głaskanie, siedzenie na kolanach.

Jest starszy, ma książeczkę zdrowia, urodził się w 2006roku. Bardzo ładnie jeździ samochodem, wskoczył sam, jechał na siedzeniu pasażera, zadowolony.


[B]W duuuużo gorszym stanie, zwłaszcza psychicznym, jest sunia[/B]! Wystraszona, boi się wyciągniętej ręki, ruchu w jej stronę, ale po chwili podchodzi i jest przymilna. Jest młodsza, ma góra dwa lata.

Link to comment
Share on other sites

Jest w Dt, jak go zawiozłam to był tylko Tz Edyty, Edyta teraz wróciła do domu i jak go zobaczyła, to się poryczała.... że tak wygląda piesek, który 3 dni temu był w domu! Aktualnych szczepień też nie miał, wet przytuliskowy go zaszczepił.........

Tak, AiP, zanim kupią szczeniaczka z kokardką to muszą poprzedniego wykopać :angryy:.

Isadoro, oba psiaki są niesamowicie sympatyczne.

Link to comment
Share on other sites

Jak się ciesze, że Ozzy już w DT :)

Słuchajcie cioteczki - cały czas mi chodzi po głowie ta jamniorka i mam taki pomysł.
Szczeniak z nużycą od nas miał jechać na DT do karmelki na PDT pod Opole za 200 zł miesięcznie, jednak Czili jest u mnie na BDT. Dzisiaj Pyrdka miała dzwonić do karmelki i rezygnować z miejsca dla Czili. Więc pewnie to miejsce jest jeszcze wolne, Czili tam miała jechać już po świętach, więc...
Może uda się skrzyknąć tutaj parę osób i zdobyć deklaracje - choć jednorazowe. 200 zł miesięcznie to nie jest dużo, a z tego co się orientuję karmelka już ma chyba spanielkę -babcinkę na DT z Mosiny??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Jak się ciesze, że Ozzy już w DT :)

Słuchajcie cioteczki - cały czas mi chodzi po głowie ta jamniorka i mam taki pomysł.
Szczeniak z nużycą od nas miał jechać na DT do karmelki na PDT pod Opole za 200 zł miesięcznie, jednak Czili jest u mnie na BDT. Dzisiaj Pyrdka miała dzwonić do karmelki i rezygnować z miejsca dla Czili. Więc pewnie to miejsce jest jeszcze wolne, Czili tam miała jechać już po świętach, więc...
Może uda się skrzyknąć tutaj parę osób i zdobyć deklaracje - choć jednorazowe. 200 zł miesięcznie to nie jest dużo, a z tego co się orientuję karmelka już ma chyba spanielkę -babcinkę na DT z Mosiny??[/QUOTE]


Ja bym była ZA a nawet bardzo ZA jest tez grupa jamnimaniaków na fejsie tez pomogą, tak myślę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Danka, dziękuję bardzo, ogłoszenia już zrobiła Akrum i........... jest już odzew!!!! Wydaje mi się, że to TEN dom, państwo mieli jamniczkę 14lat, odeszła (*), chcieliby dać dom Ozzulkowi. [B]Stąd moje pytanie- znacie kogoś z LEGNICY kto mógłby p/a przeprowadzić????[/B][/QUOTE]

Ciekawa jestem czy to nie Ci sami co starali się o Sabę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']To coś z nimi nie tak?[/QUOTE]


Na mnie zrobili ważenie dobre. Chcieli Sabę, ale warunkowali to jej stanem zdrowia. To ludzie, że tak powiem dojrzali, przeszli duzo w czasie choroby poprzedniej. Stwierdzili, ze nie daliby rady finansowo i psychicznie przy chorym psie. Dlatego nie wyszło nic z adopcji Saby która jest chora (m.in. Zespół [I]Cushinga[/I]). Ja akurat nie skreślam takich ludzi tylko dlatego, że nie chcą psa z chorbą i nie zakładam że jak zdrowy pies zachoruje to wyrzuca. Bo to trzeba głebiej rozpatrywać. Z tym że ja rozmawiałam z nimi raz. Nadal uważam że oczywiście wizyta musi być.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...