Jump to content
Dogomania

Kraków CACIB 23-24.06.2007


efra-husky

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='EveL']Jeśli jesteś z rocznika '95 (wnioskuje po nicku (?)) to przechodzisz do starszej dopiero w 2009 :cool3:
A psa możesz znaleźć chociażby na dogo ;)[/quote]
od 14 lat? A ja myślałam, że 13...:roll: no to wszystko zmienia...no, ale kto by mógł mi pożyczyć już w Krk? Chyba ktoś kto wystawia swoje psy a potem ma je wolne (albo jednego psa)...no akurat kupiłam dziś sobie taki fajny komplecik...:lol: no jakby na to nie patrzeć to już mam połowe z głowy tylko....ja nie umiem wystawiać psów! Żadnego! :-o Nauczy mnie ktoś...?No i dzięki Ci EveL serdecznie za otuchy...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']od 14 lat? A ja myślałam, że 13...:roll: no to wszystko zmienia...no, ale kto by mógł mi pożyczyć już w Krk? Chyba ktoś kto wystawia swoje psy a potem ma je wolne (albo jednego psa)...no akurat kupiłam dziś sobie taki fajny komplecik...:lol: no jakby na to nie patrzeć to już mam połowe z głowy tylko....ja nie umiem wystawiać psów! Żadnego! :-o Nauczy mnie ktoś...?No i dzięki Ci EveL serdecznie za otuchy...:loveu:[/quote]
Tak jakby od 14. Bo zmienia się grupę w roku następującym po roku, w którym kończy się 13 lat :D
justyś, chcesz to odezwij się do mnie na gg, mam fajne schematy figur potrzebnych na MP, mogę Ci trochę pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

jacy wy jesteście dla mnie tacy dobrzy...:loveu: ja już sama nie wiem jakiego psiaka będe wystawiać...ale tym razem nie wiem na którego się zdecydować...:lol: nie chcę mieszać, ale wolałabym osobiście spotkać się z psiakami i wybrać tego który lepiej się "ze mną dogada"...dzięki wszystkim...Han Sharn, blaira, EveL...dzięki wam wielkie serdeczne za to poświęcenie...:loveu: :p aaa...i jeszcze coś...nie wiem kompletnie kiedy pojade pojade...może w niedziele, sobote a jeśli los mi będzie sprzyjał to w oba dni...:) no i udział w konkursie "Młody prezenter" jest darmowy, ale to znaczy, że moge zgłosić się w dniu wystawy czy lepiej wcześniej? :lol: No bo jeszcze nie wiem z którym psem...

Link to comment
Share on other sites

Na początek wybierz najlepiej obytego z ringiem i raczej mniejszego, niz wiekszego... ;) Ja kiedys miałam ochote w JH startowac... Ale tez brak psa ;) A teraz juz bym była starsza w starszej grupie. Trzymam kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

Oh dzięki...:loveu: na pewno przydadzą się wasze porady...:) wybiore chyba średniej wielkości, bo za duży to za duży a do małego za bardzo nie chce się schylać...:lol: ale tak ogólnie mówiąc to najlepiej średnego, przystosowanego do wystaw i żeby się mnie nie przestraszył...ani odwrotnie :lol: tylko boje się o to, że trzeba bęzie wcześniej się zapisywać do MP a ja nawet nie będe mogła wybrać psa osobiście tylko wirtualnie...:cool3: jakoś może przeżyje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

hmmm...czyli będe musiała to wcześniej uzgodnić...spróbuje jutro lub pojutrze się dokładniej dowiedzieć czy pojade w sobote czy w niedziele itp. :roll: i jak myślę, zgłaszać musi osoba dorosła?

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co to niesprawiedliwe. Moja córka (lat 13,5) ma w domu dwa psy, namawiam ją na JH, zabiorę ją na wystawę , może ćwiczyć nawet codziennie a ona nie chce sie dać namówić. Nie che skorzystać z tego co ma. A tu dziewczyny chętne żeby coś robić i nie mają psa.

To tylko taka moja swobodna refleksja.

Link to comment
Share on other sites

Hehe...ja się "zaraziłam" miłością do psów od mojej przyszywanej babci...była moją opiekunką gdy rodziców nie było w domu i czasem przyprowadzała Daktyla-przygarniętego kundelka z ulicy. Zaczęłam interesować się psami, ale najmniej wiedziałam o chorobach psów no i jak wiadomo o kynologii...ale poczytałam -pare,-parenaście gazet o tym i mnie to zaczęło no po prostu kręcić...pomyślałam jak to fajnie jest sobie pobiegać po ringu z piesem...:diabloti: spotkałam raz na urodzinach kuzynki taką koleżankę, która była już raz czy dwa razy na wystawie i mówiła, że jest super! Fajnie się z nią rozmawiało...:D no a potem to wystawianie psa to moje marzenie (jedyne które może się spełnić) i kochani dogomaniacy chcą mi pomóc...:loveu: dziękuje! :Rose:

EDIT:Nie wiem czy cokolwiek z tego zrozumieliście no ale....ja bazgrze nawet klawiaturą...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Kiedy będzie wystawione kto się zgłosił na tą wystawę? Przed paroma minutami wysłałam zgłoszenie:) :multi:
Grupka 8 jest w niedzielę - dobrze, tylkołoniach! pytanko.
Ile to będzie trwało? Bo na wystawę w Świerklańcu przyjechaliśmy z rodzicami na 10 rano, a Magiunia weszła na ring o 15... Najwyżej poćwiczymy z psem na błoniach, bo to jest chyba blisko... O ile się nie pomyliłam;)

Link to comment
Share on other sites

Błonia są spory kawałek od AWF, z buta na pewno nie ma szans :] Ale za hala, za ringami jest kawałek zieleni miedzy ringami innych ras a ringiem owczarków niemieckich, tam moze bedzie mozna pobawic sie z psem, choc jesli bedzie upał jak rok temu to wątpie by jakis pies miał ochote :lol:

Link to comment
Share on other sites

Miejsce wystawy w Krakowie okala piękny, duży Park AWF.Spokojnie można tam puścić psa, o ile nie ma straży miejskiej ;-).Park ten jest miejscem codziennych moich spacerów z dwoma chartami.Straży jeszcze nie spotkałam, choć słuchy o niej czasami mnie dochodzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Kiedy będzie wystawione kto się zgłosił na tą wystawę? Przed paroma minutami wysłałam zgłoszenie:) :multi:
Grupka 8 jest w niedzielę - dobrze, tylkołoniach! pytanko.
Ile to będzie trwało? Bo na wystawę w Świerklańcu przyjechaliśmy z rodzicami na 10 rano, a Magiunia weszła na ring o 15... Najwyżej poćwiczymy z psem na błoniach, bo to jest chyba blisko... O ile się nie pomyliłam;)[/quote]


Gdybym tylko ja mogła tak sobie "wyjść i poćwiczyć" :lol:
Marzenia...
Z moją ozdóbką caały czas czekamy na hali...
(o ile jest na hali, bo na stadionie też jest ok, ale jak jest deszczyk... :cool3: )
Ostatnio mieliśmy na ringu koło 60 psów przed nami, wystawa zaczynała się o 10, chciałam przyjść koło 12, ale Siła Odgórna :cool3:
Byliśmy więc o 10, trochę się obył z ringiem (jego pierwsza wystawa), ale do oceny poszliśmy dopiero o 13:30...
A przecież mogliśmy spokojnie spędzić te 2-3 godziny w hotelu...


A jeśli chodzi o wykaz psow i ringow, to będą nie wczesniej niz po przyjeciu formularzy i oplat, czyli po 20 maja.

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie jesli juz otym mowa :)

czy ktos jest w stanie wydobyc informacje o ktorej sedziowane sa niektre rasy ?
Znajac zycie bede wchodzic gdzies ok 13-14 najwczesniej a musze jeszcze dojechac z lodzi i dotrzec tam na wystawe wiec wystawa bedzie mocno meczaca.

pozatym ( takie male , niesmiale pytanie)
czy ktos jedzie z lodzi i ma miejsce dla 1 osoby i malego psa ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia40']I u mnie to samo :( W domu 2 suki ;) a dziecko bez zainteresowania JH :([/quote]


dziecko jak dziecko - ale ja mam chlopa bez zainteesowania - krewmnie zalewa jak mi fochy robi ze on musi jechac na wystawe a jego mina cierpietnika umierajacego na wystawie doprowadza mnie do wrzenia....
dziecko jeszcze mozzna zrozumiec - ale takiego malkontenta chlopa to ja juz nie rozumiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...