Jump to content
Dogomania

Idą święta, trzeba zrobić miejsce pod choinką na nowe prezenty. Zuza ma dom.


donacja

Recommended Posts

Pomyślałam : czas zmienić okulary - jakieś omamy ???? Taka ukochana pieszczoszka , młoda, zdrowa na bruk ...i to powodu zaciążenia pańci ??? Świat się kończy, drogie ciotki... Dobrze, że ktoś rozsądny i przytomny był obok. I jatrzymam kciuki za udaną adopcję - żadna z nas nie lubi rozczarowań w tym temacie, a już najmniej wyadoptowane psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']O matko, zdębiałam po prostu, jak zajrzałam na wątek. TAKIEGO pieska ktoś wywalił??? A ten ktoś to chyba odmóżdżony totalnie?[/QUOTE]
Odmóżdżeni sa wszyscy, którzy wyrzucaja lub katuja zwierzęta.
Zobacz moją Mimi. Ją wyrzucili w środku lasu. Albo Maciejka - szczeniak wyrzucony na szosę.
Ta mala pekinka i tak ma szczęście, bo nie wyrzucili jej tylko zagrozili.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim naszym wątkowym kibicom przekazuję spóźnione, ale szczere i gorące życzenia Świąteczne od Zuzki z nowego domu, zaaklimatyzowała się już, pokochała nową rodzinę i dochodzi do siebie. Jest b. nieufna w stosunku do obcych i potrafi pokazać ząbki, ale swoich kocha bezgranicznie. Zdjęcia będą niebawem.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][COLOR=darkred][I]Znowu muszę prosić o pomoc:

Dziś [U]zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę[/U][/I][I].

Maciejowice leżą prawie na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy, 80 km od Warszawy.
Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne.
To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się.
Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi.
Ja już nie chodzę tam na grzyby.
Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu.
Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!![/I][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...