Jump to content
Dogomania

Księżycowa Luna oraz gościnnie Safira


Jean

Recommended Posts

[quote name='Falkaa']Witamy się u słodkiej Lunki :loveu:
Jaka prześliczna mała kruszynka :)
A jak już jestesmy przy tym, to co ogółem dajesz jej żreć? suchą karmę? :lol:
Pozdrawiam cieplutko :loveu:[/QUOTE]

Gdzieś już wcześniej chyba pisałam..
Rano Animonda z warzywami gotowanymi albo płatkami owsianymi, o 12 suche i 19 znowu animonda z warzywami. W międzyczasie smaczki kostka :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ano remont, Luna wczoraj miała zajęcie bo przyjechała Safirka, niestety cały czas ganiały i zaczepiała jedną drugą, więc co chwilę było 'Idźcie stąd' ;)
Ale jedne co to muszę stwierdzić że bardzo się lubią :) Bo jak Luna spokojnie leżała to Safira podchodziła i zaczepiała :) No i wieczorem od 19 jak już w miarę było spokojnie i Safci nie było, to psiak nam padł od emocji i zabawy :)

Wczoraj kładliśmy tapety, dziś kładziemy panele (w sypialni), Jutro ogarnięcie i wtedy porobię jakieś zdjęcia naszemu fenkowi :), bo widzę że tęsknicie ;) Miło!

motylku a co u Was?

Wytrzymajcie jeszcze dziś i jutro max a obiecuje zdjątka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joann']Vito od samego początku byl karmiony surowym mięsem a w szczególności surowym kurczakiem, warzywami i owocami , pozniej był na karmie, a od 2 miesiecy znow wrocilam na barfa- nie wyobrażam sobie nic lepszego, kupki super, sierść aż sie swieci zęby białe jak śnieg.
Mam taki sposób, w dni parzyste Vito dostaje na posiłki surowego kurczaka, skrzydełka nogę czy udko itp, , i warzywa i owoce - Wszystko surowe, w dninieparzyste miele mu kurczaka w maszynce do miesa ( najłatwiej elektryczną) do tego zmielone warzywa i owoce, wszystko jest na papke ( warzywa tylko w takim stanie sie powinno dawać psów- lepiej trawią) do tego ma co jakiś czas kości cielęce zeby pochrupał coś twardego.
Reasumjąc, Cała istota barfa zachowana, proporcje skladniki, jak ktoś sie boi dawać calej nogi kurczaka czy skrzydeka, niech zmieli, obliczy na barfowym kalkulatorze ile g dawac i po sprawie, będzie w jedzonku wapno, szpik warzywka i owoce, oczywiscie w diecie tez jajka serki białe jogurty itp
sorry za offa;p[/QUOTE]
Wydaje mi się, że ani Gospodyni ani Goscie nie pogniewaja się na takie rozszerzenie info o barfie:)

[quote name='Jean']Uuu, ale rozpętałam burzę jedną kością :P
Dobra.. moje drogie.. Tylko małe niedopowiedzenie zaistniało.. Otóż Luna nie zjadła KOŚCI tylko samo mięsko. Jak widziałam że już ma wyczyszczoną z mięsa - zabrałam jej. Wiem że mogłaby się zakrztusić nią (moja 3 letnia sucz Safira nie potrafi jeść kości) więc przezornie Lunie nie pozwoliłam jej na to. Zrobiłam jej święto w postaci surowizny :) Ot tak jednorazowo, raz na 2 tygodnie?
Pozwolę sobie zauważyć Droga ladySwallow, że odkąd jestem na forum to stwierdzam iż, lubisz wdawać się w ostre dyskusje i prowokujesz do kłótni?
Asiaczek, jak tylko znajdę cielęcą w sklepie, na pewno kupię zapas :))
Pozdrawiam !
edit : Czy przy zmianie zęboli może się 'popsuć' apetyt? Lusia coś ostatnio marnie je (a nic nowego nie dostaje).
Wczoraj byliśmy u weta, ma powiększone węzły chłonne i szumi na oskrzelach, więc przeziębiła się piczka jedna mała.. Dostała antybiotyk, w środę powtórka.[/QUOTE]
Fakt, troche zaskoczyla mnie reakcja lady Swallow, ale - widze - że to normalne na DGM;)
I czekamy na obiecane fotki, chociaż wiem, że przy remoncie to nieraz trudno się zebrać....

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczęta przepraszam, ale musicie się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Padły mi akumulatory w aparacie (są w trakcie ładowania), poza tym Lunka jakaś dzisiaj nie w humorze, zęby jej chyba dokuczają (mam już trzy schowane a ciekawe ile zjadła :P)
Jutro przy ładnym świetle porobię zdjęcia pokoju i jak pójdziemy na spacerek to też jej popstrykam.
Obiecuję jutro ostateczny termin ;)

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z obietnicą fotki.
Niestety nie ze spacerku, bo pada (może jutro się uda), ale domowe z zabawy :)

'Siema ciotki :P'
[IMG]http://i.imgur.com/HMQfR.jpg[/IMG]

[IMG]http://i.imgur.com/KXANI.jpg[/IMG]

[IMG]http://i.imgur.com/g6mRw.jpg[/IMG]

[IMG]http://i.imgur.com/ZoG8h.jpg[/IMG]
Jak widać obecnie oba uszka klapnięte :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...