Jump to content
Dogomania

- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.


baster i lusi

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='justysiek']jestem i ja, słuchajcie, mam pytanie, czy sunia jest łagodna? i jaki ten dt domowy czy na podworko? jak u niej zachowanie w domu?

pogadam z tz-tem i pomysle :) narazie nie obiecuje, ale jest szansa.

u mnie dt bezplatny, tylko ew wsparcie karma i wetem gdyby bylo potrzeba.[/QUOTE]

nawet gdyby sunia nie wygrała 1 lokaty w konkursie to na karmę i weta będziemy żebrać .Oby tylko udało sie jej coś znaleść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']jestem i ja, słuchajcie, mam pytanie, czy sunia jest łagodna? i jaki ten dt domowy czy na podworko? jak u niej zachowanie w domu?

pogadam z tz-tem i pomysle :) narazie nie obiecuje, ale jest szansa.

u mnie dt bezplatny, tylko ew wsparcie karma i wetem gdyby bylo potrzeba.[/QUOTE]

obecnie sunia jest w domu - zachowuje czystość , do domowników łągodna - ona jak na razie prawie cały dzień leży ...

ale kojcem i ciepłą budą oczywiście tez nie pogardzimy ...

stosunek do innych psów - i tu jest problem - i powód dlaczego musi opuścić awaryjne lokum gdzie przebywa po sterylizacji ..
- niby nie jest agresywna do psów - pokazuje ostrzegawcze sygnały, ale ma zapędy na szefowanie w stadzie, kilka razy już ugryzła dwie sunie p. Eli ..

... problem jest też taki bo nie można przewidzieć kiedy zacznie je gryżć - nie robi tego za każdym razem - raz nie zwraca na nie uwagi, a za którymś razem zaczyna je gryżć - sunie są uległe więc nie dochodzi do większego rozlewu krwi, ale są przez nią bardzo wystraszone , boją się .. a mieszkanie jest małe i nie ma ich jak izolować ..

może i to ma związek z tylkom zmianami w jej życiu - ulica, sterylizacja, obcy ludzie, obce psy ... nie wiem ..

[quote name='baster i lusi']nawet gdyby sunia nie wygrała 1 lokaty w konkursie to na karmę i weta będziemy żebrać .Oby tylko udało sie jej coś znaleść.[/QUOTE]

mam prośbę - zmień może trochę tytuł wątku - np. szydłowiec- sunia po sterylce aborcyjnej- PINY DT za zwrot kosztów karmy i weta

...........musimy jej szukać szybko innego lokum - przed świętami już zjeżdża rodzina P. Eli - a mieszkanie małe - i jeszcze izolowanie suki przy tylu osobach jest niemożliwe ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama210']obecnie sunia jest w domu - zachowuje czystość , do domowników łągodna - ona jak na razie prawie cały dzień leży ...

ale kojcem i ciepłą budą oczywiście tez nie pogardzimy ...

stosunek do innych psów - i tu jest problem - i powód dlaczego musi opuścić awaryjne lokum gdzie przebywa po sterylizacji ..
- niby nie jest agresywna do psów - pokazuje ostrzegawcze sygnały, ale ma zapędy na szefowanie w stadzie, kilka razy już ugryzła dwie sunie p. Eli ..

... problem jest też taki bo nie można przewidzieć kiedy zacznie je gryżć - nie robi tego za każdym razem - raz nie zwraca na nie uwagi, a za którymś razem zaczyna je gryżć - sunie są uległe więc nie dochodzi do większego rozlewu krwi, ale są przez nią bardzo wystraszone , boją się .. a mieszkanie jest małe i nie ma ich jak izolować ..

może i to ma związek z tylkom zmianami w jej życiu - ulica, sterylizacja, obcy ludzie, obce psy ... nie wiem ..



mam prośbę - zmień może trochę tytuł wątku - np. szydłowiec- sunia po sterylce aborcyjnej- PINY DT za zwrot kosztów karmy i weta

...........musimy jej szukać szybko innego lokum - przed świętami już zjeżdża rodzina P. Eli - a mieszkanie małe - i jeszcze izolowanie suki przy tylu osobach jest niemożliwe ...[/QUOTE]


acha, pogadam z mężem, tylko problem jest w takiej kwestii, ze ja dwa pierwsze tyg stycznia mam rehabilitacje po operacji i nie bedzie mnie w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']acha, pogadam z mężem, tylko problem jest w takiej kwestii, ze ja dwa pierwsze tyg stycznia mam rehabilitacje po operacji i nie bedzie mnie w domu.[/QUOTE]

trzymam kciuki za owocną rozmowę.Kama czy obecny DT nie mógł by w styczniu zabrać na chwilę sunię z powrotem?tytuł zmieniony.nie pisałam że tylko za karmę i weta bo może być za małą odpłatność.będziemy szukać deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']trzymam kciuki za owocną rozmowę.Kama czy obecny DT nie mógł by w styczniu zabrać na chwilę sunię z powrotem?tytuł zmieniony.nie pisałam że tylko za karmę i weta bo może być za małą odpłatność.będziemy szukać deklaracji.[/QUOTE]

jesli u mnie by wypaliło to bezpłatny dt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']a może obecny dt da radę sunię przetrzymać do powrotu justysiek, by jej nie wozić w tą i z powrotem? (ile to jest km z szydłowca do justyny?)

edit:
sprawdziłam. to rzut beretem! 35km! :)[/QUOTE]

no to naprawde nie jest daleko:)
az dziwne ze ta slicznota nie ma jeszcze swojego domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']i gdyby na niebieskim "załapała sie" na jakąś karmę to w ogóle byłby szczyt marzeń


dziękuję wszystkim którzy głosują :Rose: po naszych apelach[/QUOTE]

wiem,że jeszcze 9 dni głosowania.ale mam nadzieję,że sunia wygra.cioteczki po naszych apelach spisały się na medal.serdecznie dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

przerobiłam trochę tekst do ogłoszen .. zrobiłam kolaże z nowymi zdjęciami ...

trzeba działać z ogłoszeniami z nowymi zdjęciami - kto pomoże ????????????
może coś zmienić w tekscie ? ja nie mam za bardzo dziś weny ..


[B]Piękna, spokojna ruda sunia SZUKA swojej rodziny


[/B]Historia jak wiele innych. Tym razem jej tłem jest szaruga jesieni, bezdomność i niechciana ciąża....Nie wiemy czy sunia najpierw straciła dom, czy wpierw zaszła w ciąże o jej „Pan” pozbył się kłopotu.
Możemy się jedynie domyślać. Jedno jest pewne, Ruda – bo tak ją nazwaliśmy,błąkała się od długiego czasu po ulicach jednego z miejskich osiedli. Wilgoć, chłód i głód - trzy czynniki, które stały się codziennością.
Ale sunia miała szczęście, znaleźli się ludzie, którzy chcieli jej pomóc. Wychudzona, ranna i przemarznięta i w zaawansowanej ciąży trafiła do weterynarza - tam padła decyzja o sterylizacji aborcyjnej. Dlaczego? sunia nie miałaby szans wykarmić szczeniąt, mogłaby mieć poważne problemy przy porodzie, a szczeniaczki urodziłyby się jako jedne z wielu bezdomnych z marną szansą na przeżycie.
***
Obecnie Ruda przebywa w domu tymczasowym ..
szuka SWOJEGO NOWEGO domu, SWOJEJ rodziny...
Jest spokojna i łagodna dla ludzi, ciągle im ufa i szuka kontaktu z człowiekiem. Będzie potrzebować trochę czasu, by przywyknąć do nowej rodziny i oddać jej swe serce, ale kiedy już poczuje się pewnie, będzie najlepszą kompanką na świecie!
Nie jest agresywna do psów, ale chce szefować w stadzie. Inny pies na pewno nie może być dominujący. Najlepiej jak by mieszkała bez psów.
Koty ją nie interesują.
Ruda ma około dwa i pół /trzy lata, jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona .
Obecnie mieszka w domu, zachowuje czystość, nie niszczy … w samochodzie spokojna , nie ma choroby lokomocyjnej ..


Przygarnij - daj jej szansę na okazanie czułości...daj się pokochać. Ona zaufa Tobie - ty jej. PRZYGARNIJ PRZYJACIELA!

suczka przebywa w Szydłowcu (koło Radomia)

kontakt do osób, które zajmują się adopcją suni
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Kamila 604 322 515
ANITA 692 407 681


Warunkiem przekazania PSA jest spełnienie warunków adopcji:
a. pozytywna ocena podczas wizyty przedadopcyjnej,
b. podpisanie umowy adopcyjnej,
Opiekun zastrzega sobie prawo do wyboru jak najkorzystniejszej oferty domu dla psiaka
Istnieje możliwość transportu psa /partycypacja w kosztach/


[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/390503_293867980657426_173802145997344_975978_1319434528_n.jpg[/IMG]



[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/384699_293873470656877_173802145997344_976010_163485386_n.jpg[/IMG]


[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/385775_295217070522517_173802145997344_979172_1164796027_n.jpg[/IMG]


[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/389791_295217463855811_173802145997344_979175_270342468_n.jpg[/IMG]


[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/374681_295217853855772_173802145997344_979177_191304013_n.jpg[/IMG]


[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/384859_295218203855737_173802145997344_979178_933951052_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

dzis z pudzianem321 byłam z nią u weta ...
szwy zdjęte, dostała tabletę na robale, kupiony szampon do kąpania /z siarką/ - , próbka Hexodermu do przemywania od czasu do czasu tych ran na karku - prawie już zagojone ..

koszt dzisiejszej wizyty 30 zł ..

za około tydzien powinna być zaszczepiona /po odrobaczeniu/ .. - koszt szczepien - wirusówki + wścieklizna 50 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...