Jump to content
Dogomania

- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.


baster i lusi

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='chita']justysiek jak tam ulaskawianie tzta?:modla:

jak cos mam pakiet ogloszen u Akrum, moge sunie podrzucic do ogl;)[/QUOTE]

więc jesli suńka jest łagodna,a tak tu wszyscy twierdzą :) może przyjechać do nas :)
mój mąż już mnie zna i wiedział że zaraz będę kombinowała brać psa na dt... :)
to jak sunia przyjedzie już po tych 2tyg stycznia jak juz będę w domu czy jak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']więc jesli suńka jest łagodna,a tak tu wszyscy twierdzą :) może przyjechać do nas :)
mój mąż już mnie zna i wiedział że zaraz będę kombinowała brać psa na dt... :)
to jak sunia przyjedzie już po tych 2tyg stycznia jak juz będę w domu czy jak?[/QUOTE]

Justysiek czekałam na Twój post obgryzając paznokcie.Teraz nie wiem jak cioteczki uzgodnią czy teraz czy w połowie stycznia.Czyli sunia będzie mieszkać w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']justysiek jak tam ulaskawianie tzta?:modla:

jak cos mam pakiet ogloszen u Akrum, moge sunie podrzucic do ogl;)[/QUOTE]

jakbyś mogła to byłoby super ..
ona kilka dni temu miła wykupiony pakiet przez baster i lusi , ale nie było ładnych zdjęć ..
a sunia jest super więc trzeba działac szybko i dlatego nowe ogłoszenia - już z ładnymi zdjęciami ..

i mam prośbę - poproś żeby jako pierwsze zdjęcie do ogłoszen wstawiane było to pojedyncze - które wkleiłam jako piewsze - bo to będzie potem miniaturka w ogłoszeniach , a dopiero potem te kolaże ..

[quote name='kama210']dzis z pudzianem321 byłam z nią u weta ...
szwy zdjęte, dostała tabletę na robale, kupiony szampon do kąpania /z siarką/ - , próbka Hexodermu do przemywania od czasu do czasu tych ran na karku - prawie już zagojone ..

koszt dzisiejszej wizyty 30 zł ..

za około tydzien powinna być zaszczepiona /po odrobaczeniu/ .. - koszt szczepien - wirusówki + wścieklizna 50 zł[/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']to chyba tylko na p/ wściekliznie.ile kosztują wirusówki?poproszęna niebieskim moze ktoś dorzuci grosik.[/QUOTE]

poprawiłam mój post .. 30zł to dzisiejszy wydatek

szczepienia - 50 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']to chyba tylko na p/ wściekliznie.ile kosztują wirusówki?poproszęna niebieskim moze ktoś dorzuci grosik.[/QUOTE]


za około tydzien powinna być zaszczepiona /po odrobaczeniu/ .. - koszt szczepien - wirusówki + wścieklizna 50 zł

to nie będę nikogo prosić sama zapłacę za szczepienia.poproszę o nr .konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']więc jesli suńka jest łagodna,a tak tu wszyscy twierdzą :) może przyjechać do nas :)
mój mąż już mnie zna i wiedział że zaraz będę kombinowała brać psa na dt... :)
to jak sunia przyjedzie już po tych 2tyg stycznia jak juz będę w domu czy jak?[/QUOTE]


super ..
ale tak jak pisłam - łagodna do ludzi ...
z psami - nie za ciekawie ...

może coś napisać więcej - gdzie by sunia przebywała - w domu , w kojcu?
mieszkasz w Starachowicach ?
napisz coś więcej - proszę .. nie chciałam wcześniej dopytywać bo nie wiadomo była jaka decyzja TZ będzie ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama210']super ..
ale tak jak pisłam - łagodna do ludzi ...
z psami - nie za ciekawie ...

może coś napisać więcej - gdzie by sunia przebywała - w domu , w kojcu?
mieszkasz w Starachowicach ?
napisz coś więcej - proszę .. nie chciałam wcześniej dopytywać bo nie wiadomo była jaka decyzja TZ będzie ..[/QUOTE]

mieszkam za starachowiacmi, dokladnie miejscowość Kuczów, mieszkam w domku jednorodzinnym, jesli sunka zachowuje sie w domu tak wzorcowo, to w domu, raczej nie wyobrazam sobie trzymania asta na podworku,

moj tz boi sie astow i stad musi byc lagodna, aktualnie psow nie mamy, kotow tez nie, malych dzieci rowniez nie, mieszkamy we dwojk we z mezem, ja jestem gdzies do konca stycznia na l4, po operacji wiec bede w domu, tylko ten wyjazd w styczniu - wiec moze zeby jej nie stresowac przywiezc ja dopiero wtedy..? chyba ze musi juz opuscic dt

jak jeszcze ktos ma pytania to slucham :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']jesli suczka nie bedzie mogła zaczekać do polowy stycznia u obecnego dt, to do mnie moze przyjechać od poniedziałku.[/QUOTE]

[quote name='anita_happy']ale miała farta laska[/QUOTE]

[quote name='witek_p']:) Ruda Bezia chyba nie mogła lepiej trafić[/QUOTE]

może wreszcie los się do niej uśmiechnie:lol:.a i w konkursie prowadzi:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']oj dajcie spokój to nic wielkiego :)

super, że prowadzi, niech w końcu ma coś od życia:)
czekamy tylko na wieści czy da rade, żeby zostala do stycznia czy nie.[/QUOTE]

czy da rade to zalezy od Rudej. Postanowilismy, ze damy jej szanse bo nie chcemy psu mieszać w głowie ciągłymi zmianami miejsc. Dlatego spróbujemy przetrzymać ją do stycznia bo jak na razie od 2 dni nie było spięć pomiędzy pannami. Z tym, że na święta przyjeżdża moja siostra z rocznym synkiem i jak Ruda nie będzie go tolerować to nie chcemy ryzykować tym bardziej, że siostrzeniec jest teraz na etapie raczkowania i uczenia się chodzić. Także dajemy Rudej szanse i zobaczymy czy z szansy skorzysta:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pudzian321']czy da rade to zalezy od Rudej. Postanowilismy, ze damy jej szanse bo nie chcemy psu mieszać w głowie ciągłymi zmianami miejsc. Dlatego spróbujemy przetrzymać ją do stycznia bo jak na razie od 2 dni nie było spięć pomiędzy pannami. Z tym, że na święta przyjeżdża moja siostra z rocznym synkiem i jak Ruda nie będzie go tolerować to nie chcemy ryzykować tym bardziej, że siostrzeniec jest teraz na etapie raczkowania i uczenia się chodzić. Także dajemy Rudej szanse i zobaczymy czy z szansy skorzysta:)[/QUOTE]


mam więc nadzieję, że bedzie ok :) bo u mnie na święta też mają być małe dzieci, więc też by był zgrzyt.
także Ruda bądź grzeczna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...