Jump to content
Dogomania

- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.


baster i lusi

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mnie otwiera się tylko ogłoszenie Rudej.nie wiem czemu ale fotki się nie skopiowały.

RUDA -śliczna, spokojna, o masywnej budowie, lubi dzieci. KTO doceni jej miłość do ludzi
11 lutego 2012


Ta piękna, spokojna , kochająca ludzi sunia była kiedyś bezdomna … DLACZEGO? Tego się nie dowiemy. Człowiek któremu na pewno ufała skazał ją na bezdomność .. Była w zaawansowanej ciąży . NIE RADZIŁA sobie na ulicy. DOSTAŁA SZANSĘ – została zabrana z ulicy dzięki wsparciu wielu osób – miała szczęście bowiem takich suń w potrzebie na ulicach naszego miasta jest wiele.
Obecnie Ruda przebywa w domu tymczasowym – mieszka w domu z rodziną z dziećmi , ma kontakt z innymi psami i kotem.
Szukamy dla niej NOWEGO właściciela , NOWEJ kochającej rodziny – Ruda to pies który zasługuje na tą SZANSĘ.
Jest spokojna i łagodna dla ludzi. UWIELBIA kontakt z człowiekiem, jest w niego wpatrzona i w pełni mu oddana.
Jest łagodna do dzieci – ma kontakt z dziećmi w różnym wieku.
Będzie potrzebować trochę czasu, by przywyknąć do nowej rodziny i oddać jej swe serce, ale pewne jest że będzie najlepszą kompanką na świecie! Jest bardzo delikatną suczką, która odbiera świat wszystkimi psimi zmysłami.
Umie podstawowe komendy – szybko się uczy – uwielbia smakołyki co sprzyja jej szkoleniu .
W domu spokojna, uwielbia leniuchować . Zachowuje czystość , nie niszczy .
Ruda to typ psa który jest wpatrzony w człowieka i maksymalnie mu oddany ..

Nie jest agresywna do psów, jednak inny pies na pewno nie może być dominujący . Musi być też umiejętnie zapoznana z innym psiakiem i mieć czas na zaakceptowanie wszystkich zmian .

Koty – spokojne koty toleruje, jednak nie lubi zbytnio ich towarzystwa.

Na spacerze prowadzona na smyczy nie ciągnie.
W samochodzie spokojna , nie ma choroby lokomocyjnej.
Ruda ma około dwa i pół /trzy lata, jest zdrowa, wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, z aktualną książeczką zdrowia.




Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Szydłowcu koło Radomia /woj. mazowieckie/
Przygarnij – daj jej szansę na okazanie czułości…daj się pokochać. Ona zaufa Tobie – ty jej. PRZYGARNIJ oddanego PRZYJACIELA!
Pozwoliliśmy Rudej zapomnieć o przeszłości. Pokaż jej na czym polega prawdziwe psie życie u boku człowieka.

KONTAKT DO Opiekunów
Kamila 604 322 515
Anita 0 692 407 681
email [email][email protected][/email]

Warunkiem przekazania PSA jest spełnienie warunków adopcji:
a. pozytywna ocena podczas wizyty przedadopcyjnej,
b. podpisanie umowy adopcyjnej,
Istnieje możliwość transportu psa /partycypacja w kosztach/

Link to comment
Share on other sites

pudzian wejdzie na wątek to napisze dokładniej ..

sytacja u pudziana się skomplikowała ... Ruda musi szukac innego DT ...

zrobiłam jej na szybko nowe ogłoszenia na gumtree - ale będzie dostępne za 24 godziny - potem je wyróżnię - [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Ruda-o-golebim-sercu-poszukuje-Rodziny-ktora-to-doceni-W0QQAdIdZ356345916"]warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Ruda-o-golebim-sercu-poszukuje-Rodziny-ktora-to-doceni-W0QQAdIdZ356345916[/URL]

Nr referencyjny ogłoszenia 356345916

na razie nie widać chyba ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']tylko gdzie :(

ponoć sunia niekoniecznie dogaduje się z innymi zwierzakami więc zapsiony DT odpada
na hotel trzeba kasy, no i hotel znaleźć teraz raczej ciężko :(

łapy opadają normalnie ... gdyby choć kojec i ocieplana buda na czyimś podwórku :(
u Danusia - mariamc miejsc nie ma z tego co pisała Agaga21[/QUOTE]


Jeśli chodzi o hotele polecam hotel Terier w Lipce Wielkiej koło Poznania, ponoć są miejsca.

Link to comment
Share on other sites

................. jest wolny kojec u donki koło Radomia .. dla mnie danie Rudej do kojca to aż mnie ciarki przechodzą ...
ona spierdziela ze spaceru szybko do bloku .. a teraz kojec ............

jednka sytuacja u pudziana zmieniła się radykalnie ... i to nie z winy Rudej oczywiście .. i tak Ruda była u nich nadplanowa i tylko dzięki nim mieliśmy co z nią zrobić po sterylce ..
masakra ...

Ruda się ogarnęła trochę z psami ... ale oczywiście wymaga konsekwencji ..

Link to comment
Share on other sites

wyrózniłam jej to ogłoszenie na gumtree - 7 dni - 20 zł ... [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Ruda-o-golebim-sercu-poszukuje-Rodziny-ktora-to-doceni-W0QQAdIdZ356345916[/URL]

potem lecimy na kraków ... bo z Warszawy zero odzewu :(

i własnie przyszedł mi @ że usunęli ogłoszenie Rudej z tablica.pl .. [URL]http://tablica.pl/oferta/ruda-sliczna-spokojna-o-masywnej-budowie-lubi-dzieci-psy-IDEjX9.html/?search[/URL][readonly]=true
kuźwa .. tylko nie wiem za co .. zwłaszcza że było wyróznione do 25 lutego ..
nasmarowałam im @ - niech się tłumaczą .. ktoś może w odwecie na kasowanie ogłoszeń pseudo kliknął naruszenie zasad .. i skasowali a do ogłoszenie nie zajrzeli ..

Link to comment
Share on other sites

prezent dla Ciotek kibicujących Rudej i naszym psiakom :)

dzisiejszy wypad na łąkę ...

do ADOPCJI
Ruda i NaNa/Grunia vel Gangrena - ta beżowa w szelkach - które są u rodziny pudziana na DT /jedna z nich musi znależć inne DT /
Balbina - ta czarna - u mnie na DT

reszta psów - one też były kiedyś bezdomne ...
Latika, Tekla - dom u anita_happy,
Duszek i Bary - dom u mnie ...

[video=youtube;ATJwbd3uLyc]http://www.youtube.com/watch?v=ATJwbd3uLyc[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']pokaż też Birmę, jeśli nie zdecydowaliby się na Rudziaszkę.
Plizzz[/QUOTE]

a która to birma? ta onka u ciebie?
państwo mieli mieszańca amstaffa, który po 15 latach umarł, szukają mieszańca asta właśnie. chcieli dumkę ale że to 4 piętro to niestety dumeczka odpadła :(

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny pilnie osoba do wizyty PA w Bydgoszczy ... Pani ma przez ten tydzień jeszcze wolne i dobrze by było jak najszybcjiej to ogarnąć ...

Pani przez telefon pozytywne wrażenie ...
myśłała że Ruda jest bliżej - i trochę się zmartwiła odległością, ale jej wytłumaczyłam że jak Ruda miałaby mieć dobry dom to odległość nie gra roli ...



............ edit

napisałam do Iljova z prośbą o wizytę ..

Edited by kama210
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...