Jump to content
Dogomania

Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy


karolina1981

Recommended Posts

[QUOTE][I][B][COLOR=darkorange][COLOR=black]Złamię prawo:razz: i skopiuję zdjęcie Laury na pulpit jako tapetę a co:lol:[/COLOR][/COLOR][/B][/I][/QUOTE]Wolf :loveu: lam i kopiuj :multi: cala przyjemnosc po naszej stronie :)
[QUOTE] [I][B]Nic tylko podziwiać. Mi się wydała nawet jakaś większa :smile:[/B][/I][/QUOTE]Cantadorra tez tak mysle, Lauratko chyba troche uroslo,bo to, ze przytylo -fakt:evil_lol:
[QUOTE][I][B]Gapie sie i nagapic nie moge[/B][/I] [/QUOTE]Unixenko :evil_lol:powiem Ci, ze ja tez ...im dluzej sie gapie, tym bardziej mi sie podoba :cool3:
[QUOTE][I][B]Nooo, Cezar na kolana!!!![/B][/I][/QUOTE]Marysiu, tez tak mysle :-) mnie tez powalil ...i doslownie i w przenosni ;-)
[QUOTE][B][I]czy ja dobrze widzę ale na fotkach Laura podpiera na poduszce przednią łapeczkę :crazyeye:[/I][/B][/QUOTE]Jolu, dobrze widzisz :-) Twoje oko niczego nie przegapi . Jest to jednak wciaz tak samo okazyjnie stawiana lapka...lokiec znacznie lepiej pracuje po rehabilitacji i to jest chyba ten powod, ze Laurka stawia lapke -to zauwazam ale nerwy? ...nie zregenerowaly sie chyba jeszcze :shake:..nie wiem.
Cioteczki dobrze, ze Laura czytac nie umie:evil_lol:...chwalicie i chwalicie, ze piekna, ze slodka , ze rozkiwta, ze czarny pysio ....normalnie w glowie by sie jej poprzewracalo od tych komplementow :eviltong: , a za wszystkie buziaki dziekujemy :loveu: Ja daje jej, ona mi ....i jakos leci :eviltong:
Agatko ten slodki cukiereczek oszczypal mnie dzisiaj cala przy pradach.:mad:.., brylant twierdzi, ze z milosci "bierze" mnie na przednie zabki :diabloti: Tylko czemu ta milosc zostawia slady i boli ? :eviltong:
Kasiu...:-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Laurka pięknieje z dnia na dzień - widać takie diabliki /ogniki w oczkach - bystrzaczka jedna. Nic tylko [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley31.gif[/IMG] [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley31.gif[/IMG] [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley31.gif[/IMG]. Słodki pysiaczek [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley27.gif[/IMG]. Pewnie się Kajko przy tej ONkowej dziewczynce nie nudzisz ;). Snieg to to, co ONki poza patykami i polowaniem z pańciostwem i pływaniem lubią najbardziej !!! Fajnie, ze ta pokrzywdzona przez człowieka sunia potrafi wnieść tyle radości do stada.
Pozdrawiamy z prawdziwie zimowego KRK - my też cieszymy się śniegiem !!!
Buziaki dla wszystkich
Kika i Czaki :)

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam Was wreszcie .Tyle tu sie działo ,a ja zajeta bazarkiem i adopcją Milusi .Dzis pojechała do swojego domku. Laurka przecudna. Tyle juz tu padło komplementów ,ze nie bedę sie powtarzac. Mizianka dla suni i podziękowania za Wasz trud.

Link to comment
Share on other sites

Jestesmy :-)
Dziekujemy za buziaki, miziaki, pozdrowienia i wszystkie inne serdecznosci :loveu:
U nas zima mazurska jak sie patrzy :lol: Bialutenko wszedzie i zimno wszedzie. Zeby oszczedzic pieskom dreptania po "soli" , towarzystwo zostalo rano wywiezione na pola, laki i lasy :eviltong: Matko droga ale zmarzlismy, wiatr straszny i -12 :roll: Narzekalam, ze nie ma zimy, ze deszcz i chlapa -to mam :oops:
Laurka tez ze spacerkow ciagnie do domu bo zimno w te wygolone lapeczki:-)

Smieszna jest malutka....:loveu: Dzisiaj wykazala szczere zdziwienie, ze brylant obudowal plyta, w silowni ,swoj atlas :crazyeye: Urzadzenie aktualnie jest bez gabek, bo suni bardzo podobalo sie szarpanie i wypluwanie ich:mad: :diabloti: Celem ratunku resztek, ktore zostaly ...powstala konstrukcja nie do przejscia dla malej :eviltong: Jak to zobaczyla ....najpierw oszczekala konstrukcje , a pozniej brylanta :evil_lol::evil_lol: ..., a na samym koncu sie obrazila ;)
W ogole to szkodnik z niej :-) wszystko idzie na zabek ...wszystko nadaje sie na zabek . Ja to juz pol biedy ....od poczatku nadawalam sie "na zabek", oszczypana cala jestem ale dzisiaj na zabek tez poszedl brylant :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale go zabolalo ...hehehhe....niech ma i niech wie jak ostre przednie zabki sa :cool3:
Ogolnie to dreptamy,rehabilitujemy sie, uczymy sie troszke i kochamy tak mocno jak tylko potrafimy :evil_lol:
Pozdrawiamy Cioteczki i Wujka :loveu:

Marysiu, dokladnie tak ;-) Cezar powalil mnie i to ze trzy razy hehehe...nic sie nie stalo, bo snieg miekki , a ze chlopak silny i niezbyt wychowany , a mnie Bozia ani wzrostu za wielkiego, ani wagi za ciezkiej nie dala....to jak pociagnal, to pociagnal :) zaliczylam slizganko, pozniej lizanko jak wrzasnelam i wszyscy byli zadowoleni :-) Dzisiaj podjechalam chociaz na niego popatrzec;) wygladal na zadowolonego . Kochany chlopak :-)

Edited by Kajka_72
Link to comment
Share on other sites

No proszę Laurka nie tylko biernie uprawia sport kibicując różnym dyscyplinom, ale również sama garnie się do czynnego uprawiania - stąd to parcie na atlas ;). Brylant chyba tego nie zrozumiał, to trzeba go było pouczyć po psiemu (ostrym ząbkiem) :diabloti:, Malutka stara się czytelnie sygnalizować i tłumaczyć panu tatusiowi, chce się dziewczynka dogadać :evil_lol:.
U nas też zimno (w dzień było -10), ale na szczęście nie wiało, mamy też śnieg, ale jest go znacznie mniej niż na Mazurach.
Strasznie fajnie czyta się Twoje relacje Kajko - dzięki !!!
Pozdrawiamy
Kika i Czaki :)

Edited by kika_krk
Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze, że u nas było tylko raniutko -10, a potem to -7. Nahajcowałam w domu i jest tak cieplutko, że nie chce mi się wychodzić, ale cóż, nie chcem, ale muszem.
Laura pięknieje, bo jest w super domu. W takich domach, to nawet pyszczki się psom zmieniają, postawa i charakterki prostują. Malutka żywa jest i dopiero jak będzie zdrowa jak rybka, to się wyszaleje za wsze czasy :) Kajka, ubieraj się cieplo, cieplo, żebyś nie dała się żadnej chorobie!

Link to comment
Share on other sites

no no Laura ma charakterek, łobuziczka, wiadomo czarny pycholek :eviltong:;) na tatuska nakrzyczy, że jej pomacać i użyczyć swego sprzetu nie da, z mamą pełny kontakt pyszczkowo- żąbeczkowy z dyskusjami :diabloti: chodzi Ci Kajko o takie małe bolesne super ostre przyszczypania skórne podbiegnięte krwią ze startym do żywego naskórkiem przypominające ukąszenia nietoperza krwiopijcy zmieniające sie w strupki i krwiaki z odbiciem kochanych ząbeczków?:evil_lol: bo u mnie takich kilkanaście od Tosinego miłosnego łobuzowatego kontaktażu sie znajdzie, resztę obrywaja rajstopki i wszelkie zwisające dyndołki łacznie z rękawkami:razz:
ech mała jest pięknym podlotkiem, tak bardzo jak teraz urosła przypomina mi mojego oneczka Artka
[*]
bardzo cieplutko w tej mroźnej aurze Was miziamy, wyklepujemy i całujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy mroznie :-)
Dzisiaj rozmawialam z dr i Laurka ma zaordynowana inna masc do smarowania lapeczki. Taka , ktora pomoze w gojeniu kosci. Musimy tez nakrecic aktualny filmik i pokazac dr jak funkcjonuje lapeczka przednia. Dr bardzo zaciekawiony, a my musimy sie dobrze postarac zeby nas nie sporzadkowal za brak efektow w rehabilitacji ;-)
Dr stwierdzil, ze poczekamy jeszcze ok 2tyg na operacje. No coz? ...ja bym chciala wszytko JUZ, ale Laurka potrzebuje czasu...i dr powiedzial, ze to normalne. Nie ma sie czym przejmowac, bo dlugi proces gojenia przewidywal juz wczesniej. To prawda, uprzedzal mnie, ze przed nami dluga droga do sprawnosci ale tez jest nadzieje, ze dziewczynka bedzie zdrowa. Sportowcem pewnie nie bedzie ale pobryka na pewno na 4 lapkach :-) Doczekac sie juz nie moge tego momentu :-)
sciskamy Cioteczki, u nas zimnica jak diabli -17 ....brrrr. :-)

Jolu hahahhaha ale sie ubawilam :-) jest dokladnie tak, jak piszesz ...o takie efekty szczypanka mi chodzilo ;-) Nikt by lepiej tego nie ujal. Wygladam jak omalinkowana ...na basen bym sie wstydzila teraz pojsc :-):-)

EDIT
Cioteczki kliknijcie prosze w ten link jak znajdziecie czas . Trzeba pomoc dziewczynie wygrac legowisko dla pieska bo chlopakowi przydaloby sie lozko do spania :) , konkurs jest na najlepsza mine. Narazie wygrywa jamnik w pudelku:crazyeye: .
[URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=307719945946503&set=a.307719629279868.97747.199741676744331&type=1&theater[/URL]
Trzeba kliknac na zdjecie i je polubic na FB :-)

Edited by Kajka_72
Link to comment
Share on other sites

Kajciu i tak juz duzo osiagnelas rehabilitacja .Jeszcze przyjdzie taki czas ,ze ten czarny pychol bedzie zdrowym ,pelnosprawnym psem .Przy Twojej upartosci i konsekwencji Laurka jest na najlepszej drodze do celu .Minus 17 -toz to Syberia ..brr.,..u nas wprawdzie troche sniegu ale aktualanie mamy minus 1 -czyli prawie tropiki ....
Ukochaj i wycmokaj[IMG]http://www.sirmi.ic.cz//smajl/442.gif[/IMG] ode mnie to male szczypiace i[IMG]http://www.sirmi.ic.cz//smajl/551.gif[/IMG] skaczace ..[IMG]http://www.sirmi.ic.cz//smajl/143.gif[/IMG]..i oczywiscie nie zapomnij o Sabince kochanej i reszcie slicznot .[IMG]http://www.sirmi.ic.cz//smajl/145.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

My również z moją Zuzanką przesyłamy zimowe uściski z mroźnego wschodu :):) Z Laurki to taki uroczy podlotek, który wreszcie poczuł się bezpiecznie i pewnie i wreszcie może być naprawdę dzieciakiem. To naprawdę cudowne. Ale z taką Mamą i Brylantowym Tatą to nic tylko być szczęśliwym :)

Link to comment
Share on other sites

No, i znowu jestem na bieżąco :):):)
Trochę mnie nie było, więc musiałam nadrobić zaległości i...
... i czuję się jak w kalejdoskopie :)
Uśmiałam się, zryczałam (jak unixena, czyli fretka ;), a na koniec dech mi zaparło ... :shake:
Oczywiście na widok Cezara i Laurki :loveu:
Cudowną moc ma to Wasze SPA dla kota i psa ;)
Sama bym chętnie skorzystała :evil_lol:
Całuję czarną mordkę Laury na dobranoc, głaszczę biedne łapiny i jak zwykle przesyłam moc ciepłych myśli :loveu:

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...