Jump to content
Dogomania

Gniewka-Wyzbyłam się marzeń, nie mogę uwierzyć w to że uśmiechnął się do mnie los:)


Igiełka

Recommended Posts

Witajcie, jestem już po wizycie w nowym domu Gniewusi. Piszę to z pełną odpowiedzialnością i prawdziwą radością :) Rozmawialiśmy z Panem Rolandem kilka ładnych godzin i wiem, że sunia będzie miała świetny i kochający dom :) w spokojnej okolicy, w towarzystwie trzech ślicznych kociaków. Była ze mną pani, która wraz z mężem prowadzi fundację i od 15 lat oddaje psiaki do adopcji, stwierdziła, że byłaby szczęśliwa gdyby któryś z Jej psiaków trafił do tej właśnie Rodziny. Myślę, że o doskonała rekomendacja. Wkrótce, jak tylko Gniewutek się zadomowi, będę u dziewczynki i osobiście się poznamy. Bardzo, bardzo się cieszę, że mała zamieszka w Łodzi :)

Link to comment
Share on other sites

a ja właśnie rozmawiałam z p. Rolandem przez tel:-) Umówieni jesteśmy w W-wie w niedzielę ok 19.30:-) Kto chętny, żeby być na spotkaniu i poznać Gniewusię???:-) Gniewka ma juz u p. Rolanda przygotowane legowisko, ma miseczki, jedzonko i zapewnione miejsce w łóżeczku:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiapyziak']Witajcie, jestem już po wizycie w nowym domu Gniewusi. Piszę to z pełną odpowiedzialnością i prawdziwą radością :) Rozmawialiśmy z Panem Rolandem kilka ładnych godzin i wiem, że sunia będzie miała świetny i kochający dom :) w spokojnej okolicy, w towarzystwie trzech ślicznych kociaków. Była ze mną pani, która wraz z mężem prowadzi fundację i od 15 lat oddaje psiaki do adopcji, stwierdziła, że byłaby szczęśliwa gdyby któryś z Jej psiaków trafił do tej właśnie Rodziny. Myślę, że o doskonała rekomendacja. Wkrótce, jak tylko Gniewutek się zadomowi, będę u dziewczynki i osobiście się poznamy. Bardzo, bardzo się cieszę, że mała zamieszka w Łodzi :)[/QUOTE]

cudownie,oby jak najwięej takich domków:cunao::bigok::bigok:

Link to comment
Share on other sites

Skoro nasza Gniewusia znalazła już swoje miejsce na ziemi:-) pozwolę sobie umieścic w jej wątku kilka słów od siebie...a więc...
Kochani, zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Wokół gwar, mnóstwo ludzi w pośpiechu poruszających się ulicami, sklepy wypełnione po brzegi… I tak każdego roku. Zatrzymajmy się na chwilę i sprawmy, aby te Święta wyglądały inaczej. Zastanawiając się nad prezentami dla najbliższych wybierzmy te, które niosą ze sobą wartość, które nie powodują cierpienia, które mogą poprawić los innych. Niech to będą na przykład ręcznie wykonane cuda, kosmetyki nie testowane na zwierzętach, albo rzeczy, ze sprzedaży których dochód przeznaczony będzie na szczytny cel. Pamiętajmy też, aby w te Święta, oprócz przygotowania dodatkowego nakrycia na stole, napełnić miseczkę tym, którzy zostali skrzywdzeni i opuszczeni, którzy każdego dnia czekają na ciepłą dłoń człowieka…odwiedź schronisko dla bezdomnych zwierząt, wrzuć grosik do puszki, a jeśli masz w domu ciepły kąt i miejsce w swoim sercu, pozwól w nim zamieszkać nowemu przyjacielowi. Nie odwracajmy głowy
i nie zamykajmy oczu na to co dzieje się wokół, ponieważ każdy z nas ma wpływ na to jak traktowani są nasi mniejsi braciszkowie. Każdy z nas, codziennie, podejmując decyzję o tym, jak postępuje, co kupuje, co wkłada do ust ma wpływ na los tych wszystkich niewinnych stworzeń. Żyjmy świadomie i odpowiedzialnie. Zacznijmy już dziś!
[LEFT]Mam dla Was kilka propozycji przygotowania świątecznych potraw. Potraw wyjątkowych, bo przygotowanych z miłością, bez krzywdzenia innych. Zainteresowanych proszę o adresy e-mail (prześlę przepisy). Życzę Wam czerpania przyjemności z gotowania! Oczywiście opróczprzygotowanych przeze mnie propozycji na świątecznym stole nie powinno zabraknąć pysznego czerwonego barszczyku, pierogów z kapustą czy uszek z grzybami...no i kompotu z suszu;)

Kierując się przekonaniem, że nie ma zwierząt „lepszych” i „gorszych” i że zwierzęta nie dzielą się na te do kochania i na te do zjedzenia, wysyłam Wam link do filmu, który pokazuje, że wszyscy, bez wyjątku, czujemy tak samo. Zachęcam Was, abyście obejrzeli ten film do końca. I powiem to jeszcze raz, bo warto: Żyjmy świadomie i odpowiedzialnie. Zacznijmy już dziś!
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=X3lvwcr_RFQ[/URL]

...i jeszcze jeden link, do krótkiego filmiku…
[URL]http://video.humanesociety.org/video/775249327001[/URL]



[B][COLOR=green]Życzę Wam spokojnych Świat, wypełnionych magią i ciepłem. [/COLOR][/B][B][COLOR=green]
Abyście byli pełni empatii i współczucia dla innych.
I w końcu życzę, abyście w swoim życiu
podejmowali słuszne, świadome i odpowiedzialne decyzje.
Kierujcie się miłością i słuchajcie swojego sumienia,
a życie dla wszystkich będzie piękniejsze!!!:-)
Wesołych Świąt:loveu:
[/COLOR][/B] [/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Podpisuję się pod tym! I jeśli istnieją noworoczne marzenia a nie tylko postanowienia, to ja marzę właśnie o takich domach - mądrych, odpowiedzialnych, które kochają i szanują zwierzęta. I właśnie w nadchodzącym Nowym Roku marzę o takich domach dla wszystkich psiaków, które znam a które nie miały dotąd zbyt wiele szczęścia.[quote name='kinga_kinga7']cudownie,oby jak najwięej takich domków:cunao::bigok::bigok:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem w stanie napisać jak bardzo się cieszę, więc przejdę do konkretów. Jestem za tym a by ze skarbonki Gniewki zapłacić za paliwo i obróżkę i smycz. Bardzo chętnie spotkam się w niedzielę na terminalu... Jest tylko ten problem, że ogólnie jest zakaz wstępu zwierząt na lotnisko..... Te które lecą muszą być w klatkach. Mam nadzieję, że świąteczna atmosfera udzieli się obsłudze Terminala i nikt nas nie wyrzuci....:) Jeju nawet nie wiecie jak się cieszę:)

Link to comment
Share on other sites

No to teraz ja etatowa maruda. Jeśli chodzi o pieniądze to myślę że nukujek spożytkuje je należycie. Mam jednak wielką prośbę do asiapyziak, jak wiemy Gniewka idzie do domku z pominięciem DT, więc może mieć problemy z aklimatyzacją i nie łudźmy się, mogą być (nie muszą) problemy z utrzymaniem czystości w w domku, przynajmniej na początku, wystarczy poczytać wątek Jordanka jak wygląda aklimatyzacja i nauka czystości po pobycie w schronisku. Wiemy już że domek jest super, ale bardzo proszę żeby asiapyziak dowiadywała się u znajomego pana jak przebiega aklimatyzacja Gniewki i czy panu starcza cierpliwości do naszej kochanej suni. Będziemy pewnie wszyscy niecierpliwie czekać na wiadomości z nowego domku Gniewki. Skoro Gniewka wędruje do własnego domku to ja malutkie wsparcie chciałabym przeznaczyć na Dziadunia poturbowanego przez Fredzia (no i Fredzia też przy okazji), więc proszę Cię nukujek pomyśl nad Dziaduniem przez święta i może jakiś mały wąteczek dla Dziadunia po nowym roku by się dało założyć? :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaguska']No to teraz ja etatowa maruda. Jeśli chodzi o pieniądze to myślę że nukujek spożytkuje je należycie. Mam jednak wielką prośbę do asiapyziak, jak wiemy Gniewka idzie do domku z pominięciem DT, więc może mieć problemy z aklimatyzacją i nie łudźmy się, mogą być (nie muszą) problemy z utrzymaniem czystości w w domku, przynajmniej na początku, wystarczy poczytać wątek Jordanka jak wygląda aklimatyzacja i nauka czystości po pobycie w schronisku. Wiemy już że domek jest super, ale bardzo proszę żeby asiapyziak dowiadywała się u znajomego pana jak przebiega aklimatyzacja Gniewki i czy panu starcza cierpliwości do naszej kochanej suni. Będziemy pewnie wszyscy niecierpliwie czekać na wiadomości z nowego domku Gniewki. Skoro Gniewka wędruje do własnego domku to ja malutkie wsparcie chciałabym przeznaczyć na Dziadunia poturbowanego przez Fredzia (no i Fredzia też przy okazji), więc proszę Cię nukujek pomyśl nad Dziaduniem przez święta i może jakiś mały wąteczek dla Dziadunia po nowym roku by się dało założyć? :-)[/QUOTE]
no właśnie a może Igiełka pomyśli o którymś z tych psiaczków, jej wątki i szczęśliwa ręka może znowu przyniesie expresową adopcję, IGIEŁKO:modla::modla::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']W oczach mam łzy radości- Jestem taka szczęśliwa, taka szczęśliwa :sweetCyb::sweetCyb::iloveyou:
pięknie dziękujemy za wszystko i świąteczne życzenia:Rose::loveu::loveu:[/QUOTE]

IGIEŁKO przetrzyj oczy żeby nie łzawiły i zakładaj dalsze wątki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='storozak']Nie jestem w stanie napisać jak bardzo się cieszę, więc przejdę do konkretów. Jestem za tym a by ze skarbonki Gniewki zapłacić za paliwo i obróżkę i smycz. Bardzo chętnie spotkam się w niedzielę na terminalu... Jest tylko ten problem, że ogólnie jest zakaz wstępu zwierząt na lotnisko..... Te które lecą muszą być w klatkach. Mam nadzieję, że świąteczna atmosfera udzieli się obsłudze Terminala i nikt nas nie wyrzuci....:) Jeju nawet nie wiecie jak się cieszę:)[/QUOTE]

spokojnie cioteczko, nie spotykamy się bezpośrednio na terminalu, tylko gdzieś w pobliżu lotniska, może gdzieś przy Żwirki i Wigury;) jak będzie ustalone konkretne miejsce, to dam znać:-) p. Roland jet uprzedzony, że stawi się nas cała banda:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że w kwestii cierpliwości pana możemy być spokojne. I nie piszę wyłącznie dlatego, że się znamy :) (to nie kumoterstwo ;) ), ale także dlatego, że pan opiekował się już zwierzętami adoptowanymi ze schroniska (pies i kot) i jest świadomy faktu, że początki mogą być trudne. Na szczęście Gniewcia będzie mieszkała w domu z ogrodem i nawet częste wychodzenie nie będzie problemem. Malutka nie będzie musiała pokonać nawet pół schodka, żeby wyjść na siusiu. Mnie samej bardzo leży na sercu los Gniewci, więc z całą pewnością będę się dowiadywać co u niej. I oczywiście mam nadzieję jak najszybciej osobiście poznać Gniewulkę. Wiem, że wszystkim nam na niej zależy, mnie również. Nawet bardzo. [quote name='jaguska']No to teraz ja etatowa maruda. Jeśli chodzi o pieniądze to myślę że nukujek spożytkuje je należycie. Mam jednak wielką prośbę do asiapyziak, jak wiemy Gniewka idzie do domku z pominięciem DT, więc może mieć problemy z aklimatyzacją i nie łudźmy się, mogą być (nie muszą) problemy z utrzymaniem czystości w w domku, przynajmniej na początku, wystarczy poczytać wątek Jordanka jak wygląda aklimatyzacja i nauka czystości po pobycie w schronisku. Wiemy już że domek jest super, ale bardzo proszę żeby asiapyziak dowiadywała się u znajomego pana jak przebiega aklimatyzacja Gniewki i czy panu starcza cierpliwości do naszej kochanej suni. Będziemy pewnie wszyscy niecierpliwie czekać na wiadomości z nowego domku Gniewki. Skoro Gniewka wędruje do własnego domku to ja malutkie wsparcie chciałabym przeznaczyć na Dziadunia poturbowanego przez Fredzia (no i Fredzia też przy okazji), więc proszę Cię nukujek pomyśl nad Dziaduniem przez święta i może jakiś mały wąteczek dla Dziadunia po nowym roku by się dało założyć? :-)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...