Jump to content
Dogomania

Gniewka-Wyzbyłam się marzeń, nie mogę uwierzyć w to że uśmiechnął się do mnie los:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='jaguska']Myślę że trzeba się uzbroić w cierpliwość jeśli chodzi o domek dla Gniewki, wszyscy życzymy jej jak najlepiej i dobrego domku ale teraz jest chyba niezbyt dobry czas na szukanie domku, ludzie są zaprzątnięci świętami, jedni wyjeżdżają inni przyjeżdżają do domów, świąteczny zamęt, no i sylwester i nowy rok. Mam WIELKĄ nadzieję że w nowym roku Gniewusia z pewnością znajdzie domek, tylko trzeba ciągle ogłaszać i podnosić wątek, bo niektóre zamierają i nic się na nich nie dzieje, jak u Kaszlaczka. Ktoś w końcu ją wypatrzy, pokocha i da jej kochający dom na resztę lat a do tej pory niech ma nas, pozdrawiam wszystkich :-)[/QUOTE]

tak jest:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaguska']Myślę że trzeba się uzbroić w cierpliwość jeśli chodzi o domek dla Gniewki, wszyscy życzymy jej jak najlepiej i dobrego domku ale teraz jest chyba niezbyt dobry czas na szukanie domku, ludzie są zaprzątnięci świętami, jedni wyjeżdżają inni przyjeżdżają do domów, świąteczny zamęt, no i sylwester i nowy rok. Mam WIELKĄ nadzieję że w nowym roku Gniewusia z pewnością znajdzie domek, tylko trzeba ciągle ogłaszać i podnosić wątek, bo niektóre zamierają i nic się na nich nie dzieje, jak u Kaszlaczka. Ktoś w końcu ją wypatrzy, pokocha i da jej kochający dom na resztę lat a do tej pory niech ma nas, pozdrawiam wszystkich :-)[/QUOTE]


dokładnie tak samo myślę!
z domkiem nie ma co się spieszyć i nie ma co dawać do pierwszego chętnego, jeśli nie będzie to wspaniały dom z wielkim sercem....
w końcu Gniewka w schronisku jest pod dobrą opieką i lepsze takie dobre miejsce w schronisku, niż w byle jakim, nieodpowiednim domu....
a ze czasem takie się zdarzają, to niestety wszyscy wiemy....

ale dla Gniewusi znajdzie się ten jeden jedyny, wymarzony, wyjątkowy, taki - na który warto czekać

tego życzę i Gniewce, i temu maleństwu z postu 539 :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam, trafiłam tu bardzo okrężnymi drogami, właściwie pośrednio z fejsa. Śledzę wątek Gniewki od jakiegoś czasu a wczoraj wkleiłam tam zdjęcia (nukujek wybacz, że nie poprosiłam Cię wcześniej o zgodę, powinnam była... przepraszam). Chcę wkleić parę postów z fb. Może to kontakt, który warto sprawdzić?

Asia Pyziak Marta, pytasz o trasę Biała-Warszawa, bo chcesz Gniewkę adoptować?
10 godz. temu · Lubię to!

Marta Mikołajczyk Myślałam żeby chociaż dt, ale pewnie i tak nikt jej nie zechce
3 godz. temu · Lubię to!

Marta Mikołajczyk mieszkam w bloku, jest winda, nawet dwie, ale kilka schodków i tak trzeba pokonać
3 godz. temu · Lubię to!

Marta Mikołajczyk A, i co ważne... Czy akceptuje koty, bo mam jedną taką pierdołe :)
3 godz. temu · Lubię to!
Asia Pyziak Marta, ja niestety tylko podczytuję wątek Gniewki, ale bardzo mi leży na sercu los tej suczki. Przekleję Twoje posty na dogo do wątku Gniewki. Mam nadzieję, że to nie problem. Dziewczyny, które się Gniewką opiekują bardzo się martwią o jej dalsze losy.

Pozdrawiam. Będę często do Gniewki zaglądać :)

Link to comment
Share on other sites

mari23 :thumbs: tak właśnie i ja myślę, chyba by mi serce pękło gdyby trafiła gorzej niż ma, fakt ma niewiele (ale niektóre biedaki nawet tyle nie mają), na jedzonko a dzięki nam może mieć lepsze, budkę będzie miała ocieploną, zna miejsce w którym przebywa, odwiedzają ją anioły z Białej (wolontariuszki), chodzi na spacerki, jeżeli będziemy o nią wspólnie dbać może spokojnie poczekać na kochającego człowieka, który ją przygarnie ale najpierw się zastanowi czy może jej zapewnić godne warunki, bo sama miłość czy empatia to niestety ale nie wszystko, a przecież Gniewusia nie potrzebuje aż tak wiele, dobre serce, ciepły kącik, pełna miseczka i opieka wet. Na pewno nowy rok przyniesie jej w prezencie dobry dom, ja w to wierzę.

Link to comment
Share on other sites

jaguska, to informacja, którą wkleiłam z fejsa, bo na wydarzeniu Gniewki na fb, ta właśnie dziewczyna się sunią interesowała. Autorka wydarzenia Gniewki na fb jest mało aktywna, więc chciałam jakoś umożliwić kontakt. W żaden sposób tego nie komentuję, bo Gniewka jest pod Waszą opieką. [quote name='jaguska']-Marta Mikołajczyk Myślałam żeby chociaż dt, [U][B]ale pewnie i tak nikt jej nie zechce[/B][/U]
3 godz. temu · Lubię to!-
:crazyeye: a co to niby ma znaczyć ????[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Dobra, słuchajcie: jestem tylko na 5 min w domu i leę do pracy. Będę tu po 15-tej, ale tak ekspresem muszę Wam napisać - miałam dziś 2 telefony w sprawie Gniewki. Jeden - Pani Ewa z Poznania. Gniewka bardzo ją ujęła za serce i chciała o nią zapytać. Ale ponieważ ma też inne zwierzęta - w tym 2 duże psy niekastrowane (i to główny problem), narazie nie mamy decyzji. A później dzwonił Pan z Łodzi. Chce przygarnąć zwierzaka - i nie jest przeszkodą ani wiek, ani brak łapki:-) Ma trzy koty. Jeden 2 tyg. odszedł...:-( Był u Pana od lutego - przygarnął go jako już starego kocurka i choć przez ten czas, który u niego spędził, mógł zaznć ciepłego łóżeczka (tak mi Pan opowiadał;-)). Gniewkę (podobnie jak tamtego kotka) Pan znalazł przez allegro. Mieszka w domku z podwórkiem i powiedział, że miejsce na kanapie już Gniewka ma zaklepane:evil_lol:
Cioteczki migusiem organizujemy wizyte przedadopcyjną!!!! Uruchomcie swoje kontakty i jak najszybciej trzeba jechać do Pana - o wizycie uprzedziłam - nie ma problemu:-)
I myślimy nad transportem!!!

A do tej Pani z fb później zadzwonię i powiem jej co i jak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiapyziak']Autorka wydarzenia Gniewki na fb jest mało aktywna, więc chciałam jakoś umożliwić kontakt. W żaden sposób tego nie komentuję, bo Gniewka jest pod Waszą opieką.[/QUOTE]

Dziękujemy Ci kochana za wszystkie informację:-) i wcale się nie gniewam, że wrzuciłaś zdjęcia:-) raczej bym się pogniewała, jakbyś tego nie zrobiła;-)

Link to comment
Share on other sites

Jestem z Łodzi. Chętnie pomogę. Jeśli bedzie potrzebna jakaś rozmowa z Panem. Z przyjemnością dołożę sie finansowo do transportu, albo pomogę jakiś organizować. Poproszę o informacje. Pozdrawiam :)[quote name='nukujek']Kto z Łodzi?????Haloooooo!!!!!!!!!!!!!!!potrzebna wizyta pa!!!![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiapyziak']Jestem z Łodzi. Chętnie pomogę. Jeśli bedzie potrzebna jakaś rozmowa z Panem. Z przyjemnością dołożę sie finansowo do transportu, albo pomogę jakiś organizować. Poproszę o informacje. Pozdrawiam :)[/QUOTE]

wspaniale :)- to już teraz Ciocia nukujek poda namiary a my będziemy mocno trzymać kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Dobre wieści miło czytać, ale spokojnie, na miau jest dużo prężnie działających dziewczyn z Łodzi mających wielkie doświadczenie w sprawach adopcji, może poprosić którąś z nich, co prawda bardziej działają w kotach, ale potencjalny dom potrafią ocenić trafnie a pan koty ma również :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...