Jump to content
Dogomania

Miłek - mały, chudziutki kundelek szuka kochającego domu


gdanka

Recommended Posts

Miłek to maleńki, młodziutki (ok. 1rok) kundelek poszukujący kochającego domu.
Jest nieśmiałym i trochę wystraszonym psiakiem, który pomimo swojego lęku kocha wszystkich bezgranicznie.
Jest bardzo towarzyski, gdy poznaje nowych ludzi na początku jest trochę wycofany,
jednak po chwili chce się głaskać i przytulać.
Uwielbia siedzieć na kolanach i bardzo lubi gdy bierze się go na ręce.
Jest bardzo pozytywnie nastawiony do dzieci.
Świetnie dogaduje się z innymi psami, chętnie bawi się i biega w towarzystwie.

Nadaje się do każdego domu i dla ludzi w różnym wieku.
Piesek jest zaszczepiony, odrobaczony oraz wykastrowany.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], tel: 608 331 284

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nE_sE6WKEHA/TtCUlERvauI/AAAAAAABVRI/xXAr16Z1_w8/s900/Custom%2525252520name%252525252015045.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pJIG_KglcSg/TtEn44pajHI/AAAAAAABVp8/BE5V2M-_Pkw/s912/PICT0338.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-atGkNUPWge0/TqLWt1Ll03I/AAAAAAABMxU/ZdYATZUMNnE/s912/PICT0425.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gb4ElwCzuYw/TtEm8dHgA4I/AAAAAAABVmo/gfyw7cHIBKU/s912/PICT0277.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-f8kFRUHRFu0/TrViu_mfYGI/AAAAAAABQJQ/qXLkh-jij-o/s912/P1030166.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie myślałam o dobrym ogłoszeniu dla Miłka i napisałam ogłoszenie z jego perspektywy. Co Wy na to?

Hau (to „cześć” w psim języku), jestem Miłek. Takie dostałem imię, bo jestem miły i przyjacielski. Mam dopiero roczek i czasem bywam nieśmiały, ale to dlatego, że przy ludziach czuję się taki malutki. W schronisku powiedzieli mi, że jestem kundelkiem, ale ja nie rozumiem zbytnio co to znaczy… To chyba jednak coś złego, bo podsłuchałem pewnego dnia, że kundelkom trudno jest znaleźć dom. Często jest mi smutno, gdy o tym myślę, bo od zawsze marzyłem o prawdziwym domu. Świat zza schroniskowych krat wydaje się smutny, zimny i pusty, ale i tak w każdym boksie marzy się o człowieku. Te marzenia przepełniają całe schronisko, i gdy tylko pojawia się tu człowiek, niemal z każdego boksu wydobywa się błagalne [I]hau[/I]. Hau – czy to po mnie przyszedłeś? Nie? Proszę, ja będę grzeczny, nie pogryzę Ci butów, nie będę natarczywy, proszę nie odchodź, daj mi szansę! Odchodzisz…


Błagam o dom za każdym razem, gdy kogoś widzę, ale nikt mnie nie rozumie. Mimo to nie mogę przestać wierzyć, że gdzieś tam daleko, za kratami, jest mój człowiek. Tylko on jeszcze nie wie, że jest mój, że jesteśmy sobie przeznaczeni, że gdy tylko mnie zobaczy, zrozumie: oto mój przyjaciel, na dobre i na złe. Wtedy weźmie mnie na ręce, przytuli, pogłaszcze, zobaczy jak się cieszę na każde jego słowo, na każdy jego ruch. I wtedy stanie się coś niezwykłego i magicznego: on zabierze mnie do domu.



Narodzi się między nami ta niezwykła więź, która łączy ze sobą tylko bratnie dusze. On, ja i jego rodzina stworzymy stado. Ja nie pozwolę nikomu zrobić mu krzywdy, będę go rozweselać gdy wróci smutny do domu, a on będzie mnie karmił, bawił się ze mną, wyprowadzał na spacery i dbał o mnie, zabierając na szczepienia i pilnując, żebym miał zawsze wodę w miseczce. Będziemy się do siebie przytulać, i będzie nam ciepło i dobrze razem.



Pamiętasz? Jestem Miłek. Takie dostałem imię, bo jestem miły i przyjacielski, choć mam dopiero roczek. Kocham wiernie i bezgranicznie. Ta miłość i skromny kawałek podłogi to wszystko co mam… Proszę, czy zechcesz ofiarować mi swe serce i dzielić ze mną swój dom? Jestem Miłek…


------------------------------------------------------------------
Miłek jest nieśmiałym i trochę wystraszonym psiakiem, który pomimo swojego lęku kocha wszystkich bezgranicznie. Jest bardzo towarzyski, gdy poznaje nowych ludzi na początku jest trochę wycofany, jednak po chwili chce się głaskać i przytulać. Uwielbia siedzieć na kolanach i bardzo lubi gdy bierze się go na ręce. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do dzieci. Świetnie dogaduje się z innymi psami, chętnie bawi się i biega w towarzystwie.

Nadaje się do każdego domu i dla ludzi w różnym wieku.
Piesek jest zaszczepiony, odrobaczony oraz wykastrowany.
Jeśli chcesz adoptować Miłka, skontaktuj się z jego opiekunką Agnieszką pod numerem telefonu 608 331 284.

Link to comment
Share on other sites

Jeju dziewczyny, dzięki za pomoc w ogłoszeniach. aeriel - naprawdę wzruszający opis ;)
Jestem na maksa wdzięczna za każde zainteresowanie Miłkiem bo to taki kochany psiak że nie umiem zrozumieć czemu on nadal nie ma domu..
W dodatku się zdołowałam po wczorajszym dniu otwartym, wszyscy Miłka kochają, przytulają i głaszczą a nikt do domu wziąć nie chce :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...