Jump to content
Dogomania

Słomka - prawie metr psiej miłości i łagodności - w DS z marzeń!


Nutusia

Recommended Posts

Słomka – metr łagodności i psiej miłości

Mała, sympatyczna „jamnisia” przyszła pod szkołę nie wiadomo skąd, nigdy wcześniej jej nie widziano. Czekała parę dni, żebrała o jedzenie. Wyglądała jakby połknęła balonik – była w ciąży i pewnie z tego powodu straciła dom. Bardzo się pilnuje człowieka, chodzi przy nodze – niemożliwe, by taki psiak sam się zgubił!

Słomka ma 2 lata. Jest przesympatyczna, subtelna, jeszcze trochę nieśmiała. Patrzy tymi swoimi pięknymi, orzechowymi oczami, jakby chciała powiedzieć: „tyle już w życiu przeszłam, nie zasłużyłam sobie na to!”
Uwielbia dzieci, nie przeszkadza jej towarzystwo innych psów, zaprzyjaźniła się też z kotem. Jest czyściutka, sygnalizuje potrzebę wyjścia na dwór. Wzięta na kolana, wtula się całym swoim długim ciałkiem....

Na Człowieka, który nigdy więcej jej nie zawiedzie, nie skrzywdzi, który odwzajemni jej psią miłość i przywiązanie, czeka w domu tymczasowym. Jest odrobaczona i zaszczepiona. Przed adopcją zostanie wysterylizowana i zaczipowana.

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt do adopcji: Magda Lipińska tel: 502 002 322, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/2915/9efcc87e6a8c550bgen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/2919/9a7d7958d62a9875gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/2915/cc5a48206b913a0egen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=magenta][B]POST ROZLICZENIOWY:[/B][/COLOR]

Tradycyjnie, "spadek" po mojej poprzedniej tymczasowiczce przechodzi na kolejną.
Tak więc Słomka, w spadku po Maszy (tu jej wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217525-Masza-za-serce-i-dom-odda%C5%82a-ca%C5%82%C4%85-siebie-i-jeszcze-troch%C4%99-ma-CUDNY-DOM[/URL]!) otrzymuje: 894,16 zł

[COLOR=indigo][B]Aktualny stan konta:[/B][/COLOR] [U][COLOR=indigo][B]1.247,76 zł[/B][/COLOR][/U]

[COLOR=blue][B]WPŁATY: 1.338,76[/B][/COLOR]
[COLOR=blue]- 1.038,76 zł - "spadek" po Maszy
- 300 zł - "posag" od bbgm:loveu:[/COLOR]

[COLOR=red][B]WYDATKI: 91,00[/B][/COLOR]
[COLOR=red]- 20 zł - wyróżnienie ogłoszenia na Tablica.pl
- 36 zł - odrobaczenie + Fypryst
- 10 zł - dojazd do lecznicy[/COLOR]
[COLOR=red]- 25 zł - podróż do DS
[/COLOR]



[COLOR=green][B]DARY RZECZOWE:[/B][/COLOR]
[B]Ellig[/B]- poslanie wiklinowe z materacem
[B]Ellig[/B]- BOSCH Adult Lamb & Rice 15kg
[B]Ellig[/B] - przysmaczki wszelkiej maści do rozpieszczania jamnisi:razz:
[B]Ellig[/B] - pakiet ogłoszeń zakupiony na bazarku
[B]Mmd[/B] - wyróżnienie ogłoszenia na gumtree (na miesiąc!):loveu:

Edited by Nutusia
Link to comment
Share on other sites

Ponieważ przejęłam wątek, od kiedy Słomka trafiła do mnie, pozostawiam tu post Założycielki wątku, czyli [B]bbgm[/B] ;)

Przyszła pod szkołę nie wiadomo skąd,nigdy wcześniej jej nie było.Mała,sympatyczna grubaska.Czekała przez parę dni.Parę dni temu wieczorem spotkałam ją pod sklepem.Żebrała o coś do jedzenia.Moja córcia popędziła do sklepu,nakarmiłyśmy suczkę i już miałam odjeżdżać,kiedy córka mówi:"nakarmiłaś ją a teraz zostawisz? Przecież ona się trzęsie". Otworzyłam drzwi auta a sunia nawet nie czekała na zaproszenie.Sunia jest w ciąży,trzeba jak najszybciej działać a ja od dwóch tygodni siedzę w domu z chorym dzieckiem.Z powodu ogromnej zazdrości mojej suki i niezbyt wyrozumiałego męża szukam suczce pilnie DT. [IMG]http://i39.tinypic.com/2hqt445.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

zapisuję. Proszę o wypełnienie formularza w celu zamieszczenia na Sos jamnikom :)

Imię -
Płeć -
Wiek -
Miejsce - (tutaj prosze podać czy DT, schronisko, hotel oraz miejscowość)
Kontakt -
Sterylizacja -
Wątek na dogo -
Zdjęcia-

oraz najistotniejsze informacje, chyba że ma wątek na dogo i tam są one umieszczone

Link to comment
Share on other sites

Imię-brak,Płeś-suka,Wiek-2-3 lata,Miejsce-Białystok,DT ma jeszcze na jeden dzień,pózniej chyba schronisko,Sterylizacja-brak,suka jest w ciąży,Wątek na dogo-http://www.dogomania.pl/threads/218672-Jamnisia-b%C5%82aga-o-pomoc.Zdjęć dobrej jakości brak,jedynie te które wstawiłam.Sunia jest domowa,zachowuje czystość,czasem popłacze zostawiona sama.Nie wskakuje do łóżka,ale lubi być przykryta.Uwielbia dzieci.Nie lubi natrętnych obcych psów i je odgania,pilnuje podwórka.Jeśli jej zdaniem za długo przebywa na podwórku szczeka pod drzwiami,żeby ją wpuścić.Sunia bardzo się pilnuje na spacerach.

Link to comment
Share on other sites

Jest pięć szczeniaków.Suka dłużej u mnie być nie może.Moja pitbullka ma chore stawy a ze względu na bezpieczeństwo jamnisi musi mieszkać na podwórku,trzęsie się okropnie i pcha do domu.Poza tym nie jest to dobrym wyjściem,bo sama bym pewnie tego dopilnowała,ale mam babcię 97 letnią i kontakt z nią jest utrudniony.Już kilka razy wypuściła sunię na podwórko,ale na razie mój synek jest chory,więc siedzę w domu i usłyszałam otwierające się drzwi,ale w poniedziałek idę do pracy ,aż strach pomyśleć co mogę zastać,jak wrócę :shake:.

Link to comment
Share on other sites

O matko współczuję sytuacji, ale też nie mam jak pomóc:shake:.
Jedyne co przyszło mi do głowy, to że dopóki jest u Ciebie, może warto w tej sytuacji zrobić jej legowisko w klatce, to będzie trochę bezpieczniej:roll:. Może ktoś ma pożyczyć...
Chwała Ci za to, że w ostatniej chwili ją zgarnęłaś, ale teraz masz jak zawiązać:cool1:. Kto się zlituje wziąć sunię??
Jak chcesz, mogę jutro podjechać zrobić jakieś lepsze zdjęcia;).

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaki wczoraj zostały uśpione.Suczka dostaje leki.Wczorajszy dzień był okropny-przez parę godzin sytuacja była o tyle dramatyczna,że mojemu synkowi groził szpital-podejrzenie mononukleozy a wtedy nie wiem,co bym miała zrobić z sunią.Na szczęście testy nie potwierdziły choroby i najbliższy tydzień siedzę w domu z małym,więc sunia na znowu ma na kilka dni u nas miejsce.Proszę pytajcie,szukajcie miejsca dla niej,żeby nie wyszło tak,że z dnia na dzień będzie trzeba coś z nią zrobić.Bardzo mi wczoraj pomogła Bożena z TOZ-u i chcę jej ogromnie podziękować ,bo sama bym tego nie ogarnęła :loveu::loveu:.Lepsze zdjęcia potrzebne jak najbardziej,więc zapraszam na sesję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...