Jump to content
Dogomania

Frodo z łojotokowym zapaleniem skóry już w DS


Vilena

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam jestem tutaj na zaproszenie Vilena. Przeczytałam wątek Froda. On jest taki miły jak mój Browar (zaTM) To był taki Byczek Fernando. Na kolana i maślane oczy ale jak widział psa to rzut na glebe bez ostrzeżenia. Oj miałam się z nim a jeszcze gorzej z Secią też za TM ale miłość do rasy pozostała. Niestety oba odeszły z powodu mocznicy :-( Dopiero przy Seci znalazłąm info, że oprócz głuchoty jest to druga przypadłość rasy.
Narazie będę zaglądać i kibicowac chłopakowi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']witam jestem tutaj na zaproszenie Przeczytałam wątek Froda. On jest taki miły jak mój Browar (zaTM) To był taki Byczek Fernando. Na kolanka i maślane oczy ale jak widziła psa to rzut na glebe bez ostrzeżenia. Oj miałam się z nim a jeszcze gorzej z Secią też za TM ale miłoś do rasy pozostała.
Narazie będę zaglądać i kibicowac chłopakowi[/QUOTE]
Cieszę się, że nie zignorowałaś mojego zaproszenia :loveu:
Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolkamadry']Ja bardzo dziękuję za ten miły gest od SOS Dalmatyńczyki:) Zamurowało mnie ale tak bardzo bardzo przyjemnie:)[/QUOTE]
Cieszę się, że podobała się niespodzianka :) Chociaż tak możemy podziękować za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...