Jump to content
Dogomania

Frodo z łojotokowym zapaleniem skóry już w DS


Vilena

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']Jestem na zaproszenie .....finansowo bardzo krucho ale zapiszę ślicznego chłopaka ....będę na pewno zaglądała. Chociaż tyle mogę na dzień dzisiejszy ...wybacz psiaku :([/QUOTE]
Witaj :) Każde wsparcie jest cenne, nie tylko finansowe :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#FF0000][B]Rachunek w klinice na dzisiaj wynosi 730 zł (!) POMOCY!!!!!![/B][/COLOR]

Frodo bierze antybiotyk + kąpiele + lekarstwo do uszu, bo ma mocno usyfione. Zobaczymy jak będzie po podleczeniu - może będzie słyszał.

Wet powiedziała, że leczenie leczenie łojotokowego zapalenia skóry może potrwać kilkanaście tygodni, ale przy należytej opiece jest całkowicie do wyleczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vilena'][COLOR=#FF0000][B]Rachunek w klinice na dzisiaj wynosi 730 zł (!) POMOCY!!!!!![/B][/COLOR]

Frodo bierze antybiotyk + kąpiele + lekarstwo do uszu, bo ma mocno usyfione. Zobaczymy jak będzie po podleczeniu - może będzie słyszał.

Wet powiedziała, że leczenie leczenie łojotokowego zapalenia skóry może potrwać kilkanaście tygodni, ale przy należytej opiece jest całkowicie do wyleczenia.[/QUOTE]
Ja już więcej nie moge przelać choćbym bardzo chciała, mam nadzieje że inni pomogą:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nukujek']i poproszę o nr konta na pw;-) nie mam już prawie nic, ale "prawie" to jescze nie "wcale":p więc w związku z tym kilka grosików dorzucę do skarbonki...niewiele tego będzie, ale więcej nie mogę już w tym miesiącu:-([/QUOTE]
Dziękuję bardzo, zaraz wysyłam na pw :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nukujek']odwiedzam malucha i melduję, że przelew poszedł;-)[/QUOTE]
Dziękuję bardzo. Czekam do poniedziałku, aż banki będą czynne ;)

[quote name='storozak']Odwiedzam Frodzika:)[/QUOTE]
Dzięki Strozaczku, że zaglądasz do psiaków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...