Jump to content
Dogomania

SZNAUCERY(ŚREDNIE)


Guest estra

Recommended Posts

[quote name='Animacja']Niedzielny poranek masz juz zajęty :diabloti:[/QUOTE]


Aaaa, to jedziesz ze mna do dolka :-) ! Fajnie !

Myslalam ,ze na Pola to za dwa tyg czyli nie w ta niedzile tylko nastepna .To oswieccie mnie kiedy to ma byc.
Bo jak w ta niedziele to troche mam pod gorke ,tak jezdzic ciagle do tego centrum :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jo_ann']ja sie na ta niedziele nie pisze-bede na pewno /i Dorota tez chyba:cool3:/ w nastepna niedziele czyli 20stycznia-miedzy 10 a 12. zeby zaczac spotkanie o 13 zima to chyba nie damy rady...:evil_lol:[/QUOTE]

A 20 stycznia to o.k .Juz myslalam ,ze cos pomylilam :-) Godzinka mi obojetna :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='gassira']ja skłoniam się do godziny 11-tylko tam straszne błocka:evil_lol:[/quote]

A to zapraszam ja z Atosem ;) Błocko... No cóż zrobić. Wedle prognozy ICMu jutro ma znowu padać, więc błocko w niedzielę będzie już gigantyczne :roll: Takie życie... Ale psom to raczej nie będzie przeszkadzało :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo_ann']ja tam wole blocko niz mroz -20! :evil_lol:[/quote]

Taaaa, porozmawiamy jutro :diabloti: po dwóch godzinach brykania na dworzu (ma lac dwa razy mocniej... :roll:)


[quote name='gassira']i tylko ludzie,których mijam się mocno zastanawiają co ja wyrabiałam:evil_lol:[/quote]

Normalka :evil_lol: Jutro pogoda ma być dalej fatalna :shake:. Ale jeśli będziecie, to może spotkajmy się trochę po 11.00 koło pomnika szczęśliwego psa (żeby ustalić jakieś miejsce).

Link to comment
Share on other sites

Kolezanki ,to ja przybede ok. 11stej ( ciutek po ) jesli nie bedzie padac.Jesli pogoda bedzie taka jak dzis to sobie odpuszcze .W razie czego bede Was szukac telefonicznie ,Doroto miej telefon na wierzchu.I gdyby cos sie zmienilo ( jakis inny pomysl ? :-) ) to znasz moj telefon :-)

Link to comment
Share on other sites

Gassira, my na samej polnocy miasta mieszkamy, wiec nieczesto bywamy na Polach. dzis bylismy, godzine spacerowalam z F-i bylam strasznie szczesliwa, ze jest taki grzeczny, ze sie nie awanturuje- nawet jak go kilka suk pogonilo, bo sie niebezpiecznie do ich pilek zblizyl /chociaz jego pilki nie interesuja wcale:eviltong:/

bloto tez do przezycia,chociaz spodnie juz sie susza po praniu. oby to juz byl poczatek wiosny!!
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam ..Chcialabym sie przywitac.
Jestem szczesliwa wlascicielka 10 miesiecznego sredniaka.Moj piechu ma na imie Bady(po domowemu..)

[CENTER][IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images/14209/26456/00000001.jpg[/IMG]

[CENTER][IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images/14209/26456/00000002.JPG[/IMG][/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie odnosnie siersci.Nasz pies jest trymowany regularnie ,kiedy juz ponownie obrosnie sierscia(zarosnie!!)leci z niego jak "sloma" z kepiska,czy z wiekiem to sie zmienia??.Mielismy kiedys miniaturke.W jej przypadku nie bylo takiego obsypywania siersci przed trymowaniem..

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[quote name='Elitesse']a tak wogole to witaj :)
czy twoj psiak jest z czartowego pola ? cos mnie sie tak zdaje :roll:[/quote]
[/QUOTE]

..zawsze mnie to zaskakiwalo.Jedno Wasze spojrzenie na fotke i wiecie skad pochodzi pies:lol:.Masz racje to jest Hagen z Czartowego Pola..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...