Jump to content
Dogomania

SZNAUCERY(ŚREDNIE)


Guest estra

Recommended Posts

  • 6 months later...
  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...

Treserko święte słowa:) naprawde nie wiem dlaczego niektórzy są tacy uparci i za wszelką cenę chcą być na tym psy.pl nie dość że już od roku nas co jakiś czas eksmitują to do tego jeszcze psy pl jest na bardzo niskim poziomie i kulturaklnym i technicznym!!!!!!!!!!Ja już postanowiłam i kilka osób tez że od dzisiaj piszemy tutaj:):):):):):)

pozdrawiam marysia !!!a tak dla osób które będą tu nowe pisały dodam że ja mam sznaucera średniego _ Basterka:)

Link to comment
Share on other sites

I ja witam Wszystkich, po długich a ciężkich udało mi się tu wreszcie dotrzeć. Pozdrawiam Wszystkich "dezerterów" z Forum Psy.pl i wcześniejszych tutejszych bywalców. Mam na imię Aleksandra i Amigę - średnią sznaucerkę p&s, straszną rozrabiarę, jak zresztą wszyscy przedstawiciele tejże rasy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie wszyscy wielbiciele średniaczków i nie tylko :D

Moja sunia (p&s) to oficjalnie Lisi Torques z Koszalina, w domu (w Szczecinie) Liska. Jest z nami od półtora roku, dwa razy zmieniała dom zanim do nas trafiła, trochę po drodze przeszła nieprzyjemnych rzeczy np. mieszkanie na wsi w kojcu razem z ONem, ale teraz jest już dobrze (choć niektóre urazy jej zostały - jest bardzo nieufna). Jest najcudniejszą i najmądrzejszą sunią na świecie - jak to średniaczek.

Pozdrawiamy wszystkich i czekamy na ożywienie średniosznauceromaniaków :D

Link to comment
Share on other sites

Witaj Ewo, Witaj Bogdanie - coraz nas więcej!! Witaj Marysiu i Małgosiu. Wczoraj się jeszcze telefonicznie u mnie zapowiadała z wejściem do tego Forum Bożena z Teri. :D Fajnie!!! Szkoda tylko, że faktycznie ciężej i bardziej skomplikowanie się tu wchodzi niż do Psy.pl. Ale dla nas nie ma rzeczy niewykonalnych :lol:

Ewo, jak tam uszka Niksona??? Czy Wasze pupilki też są takie zachwycone nawrotwm zimy?? Amiga jest w swoim żywiole !!!!! Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Niksonowe uszy wg pani weterynarz są lepsze i powiedziała nawet, że tak czyste uszy rzadko się zdarzają. Nie dziwne skoro codziennie dwa razy je czyszcze.... :chainsaw:

Ale wg mnie to skóra znowu im zaczyna złazić.... Ale może to tak chwilowo.

Co do wystaw to mój mąż tak się rozochocił, że nie wystarcza mu Warszawa i wczoraj mi radośnie zakomunikował, że dziś zgłasza naszego nic nie świadomego Niksona, do Łodzi i Kielc. Rozochocił się bo brat Niksona - Umberto, ostatnio duzo literek zdobył. CWC ale podobno jakieś lepsze i jakieś BOBy. I tak nie wiem co to po co i dlaczego ale je ma:)

Pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

N o to świetnie że sporo nas się przeniosło ale gdzie te nasze DOBRE I ZŁE :ghost_2: ? jeszcze nie ma wszystkich. acha jak macie problemy z wejściem to dajcie sobie do ulubionych i będzie szybko. :scared:

BOSIKOWI wreszcie wyleczyły się łapy po tej wpaddze do rzeki.

MARYSIA mam nowe fotki i BOssa syna też, wyślę Tobie już nie bawem tylko zrobię porządek ze zdjęciami.

MałGOSIU bardzo mi szkoda Twojej LIski :bigcry: dobrze że ma teraz tak świetnie :lol: ,ja teraz muszę znależć dobrego właściciela dla 6 miesięcznego syna BOssa., jest śliczny i grzeczny ale nie może zostać u mojej cioci. Tak mi jest go szkoda.

Aleksandro od Amigi -(AMIGO) już nie długo wystawa w Jarosławiu też postaram się wcześniej przyjechać może razem :beerchug: :popcorn:

Acha muszę się pochwalić sukcesem BOssa jeszcze z lata w Krośnie wygrał z weteranami różnych ras dostał wielki :drink1:

Pozdrawiamy i witamy wszystkich :klacz: ja :user: i mój :Dog_run:

Baśka i Boss

Link to comment
Share on other sites

Basiu,

czy ja też bym mogła prosić o jakieś fotki Bossa??? Co do :drink1: to ja tak nie za bardzo, bo będę kobietą z samochodem (żeby nie powiedzieć o sobie, że będę samochodem :wink: ) Ale jakaś kawusie, to czemu nie. Tylko my pewnie po wystawie będziemy szybko zmykać, bo z Jarosławia do Krakowa jest spory kawał drogi i nie za bardzo lubię jeździć o zmierzchu

Link to comment
Share on other sites

Ależ tu wcale nie wchodzi sie trudniej niż na psy.pl. I od razu wszystkie tematy widać, i ikonki są fajne :D .

O zdjęcia się postaram, choć moje umiejętności do wklejania różnych rzeczy są żadne. Wy również powklejajcie swoje pieski, swoje podobizny itp :wink:

My też szykujemy sie na wystawy (tzn Lisa jest nieustannie odchudzana przeze mnie, ale dzielnie sie broni) ale raczej na północy - od nas strraasznie daleko do Jarosławia czy Krakowa. Może Łódź :roll:

Jak tylko się ociepli czeka nas trymowanko. Napiszcie czy robicie to sami czy zdajecie sie na fryzjera.

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Ewa a co wet stwierdził co do tych uszu u Niksona co to jest? Da sie to calkowicie wyleczyć?

Czy wy chodzicie z psem do lasu? U nas we wsi wszyscy co mają posluszne psy i idą do lasu to mają awantury z leśniczymi a teraz kręcą się leśniczy jakby mieli rozwolnienie drzewa wycinają hurtem. Ostatnio poszłam drogą asfaltową do lasu ze znajomym cel tej "podróży"egzekwowanie posłuszeństwa od naszych psów leśniczy widział że psy perfekcyjnie wyszkolone cały czas wykonywały komendy na znaki optyczne i zostań i noga i tak w kółko a on złośliwie _"psy na smycz" oczywiście pełno psów glodnych zrywa się z łańcucha i jeżeli mamy mówic o" zagrożeniu" z psiej strony to tylko tam gdzie psy są zaniedbane i nie szkolone no ale tego przecież nie widać,gdyz one nie buszują po leśnych drogach tylko głeboko wlesie. Mój boże jakby ten leśniczy zobaczył ,aja co dzień do lasu z sześcioma psami na raz (ale one są bardzo posłuszne i sa całyczas przy mnie a na zawołanie zaraz koło nogi) lecz to lesniczych nie obchodzi ,on by mnie chyba z tymi psami od razu :snipersm:

Link to comment
Share on other sites

Amiga pewnie że Tobie wyślę ale uprzejmię proszę o Twojego meila tylko strasznie Tobie zaśmiecę skrzynkę bo fotek jest dużo, chyba że wolisz tylko parę.

Szkoda ,że nie masz jakiegoś frajera co by Cię przywióżł, ja mam lecz czasem się buntuje :cooldevi: :evilbat: ale jak powiedziałaM MU ŻE ZMIENIE SAMOCHÓD NA MALUCHA TO zaraz przestał się buntować :angel: . . A jak masz w intrnecie zdjęcie swojej suni to można do postu dodać zdjęcie na forum.

Jeżel chodzi o strzyżenie robię to sama czasami strzygę po ludziach :chainsaw: , tz. psy ale u innych.

Link to comment
Share on other sites

Witam

A więc Nikson jest już zgłoszony do Łodzi. Klasa pośrednia. Do Kielc jeszcze nie było ogłoszenia więc się mój małżowinek opamiętał

Nikson w uszach ma drożdzaki. Co to jest nie wiem ale jest to strasznie denerwujące i upierdliwe. Nie chce ze cholere sie z tych uszu wynieść. Moje wynoszenie tego też przynosi marne rezultaty. Ale co tam, Nikson to twarda sztuka i tak łatwo się nie podda.

A co do leśniczych to u nas rzadjko się takowych spotyka, więc psina sobie spokojnie po lesie biega i straszy narciarzy i rowerzystów (w zależności od sezonu).

Fotki też chcę.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ewo, niestety drożdżaki, to grzyby. Znam się trochę na tym, bo jestem cytologiem, tylko akurat te drożdżaki oglądam u innych "przedstawicieli" fauny. Tylko że u nas nie ma aż takich "zakamarków" i zawijasów jak w uszach psa, więc pewnie u psa leczy się to trochę wolniej i trudniej.

Ale uszy do góry!!!

Basiu, mój adres to [email protected]

I o kilka zdjątek bardzo proszę, wybierz proszę takie najbardziej "reprezentatywne" :D

Link to comment
Share on other sites

To dziwne, że serwer odrzuca mój adres jako błędny, bo podałam dobry adres. Chyba, że zdjęcia są za duże i nie mieszczą się w mojej skrzynce. Musze tam spokojnie jutro wejść i zrobić porządek. To może poproszę te zdjęcia na adres [email protected].

Ewo, jak juz pisałam znam sie trochę na drożdżakach, ale po pierwsze na ich wykrywaniu a po drugie to wykrywam je u kobiet a nie u zwierzątek. I zuoełnie inaczej wygląda leczenie grzybicy u kobiet - są środki doustne, ktore bardzo szybko zabijają te grzyby. Ale u psa - niestety nie wiem!!

Bożeno, jutro zasiądę i wyślę te zdjęcia, bo wczoraj i przedwczoraj zupełnie bzikował mój serwer. Nic się nie chciało wysyłać. Ale cierpliwością i pracą ludzie się ..........

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio cos mi komp świrował i miałam problemy z odpisaniem...ale jestem już zalogowana :D Basiu czekam z niecierpliwością na zdjecia :) Małgosiu a co ze zdjęciami twojej suni??? ja sama trymuje Basterka, tylko już przed sama wystawą ide do fryzjera żeby maszynką ,,dostrzygł,,detale

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...