Jump to content
Dogomania

SZNAUCERY(ŚREDNIE)


Guest estra

Recommended Posts

a jak Wasze sredniaki reaguja na petardy? F. na wczesniej na dzwiek burzy panikowal, w koncu siadal w kacie i sie slinil ze strachu.. a teraz przez 2 dni chcial zaatakowac te **** wystrzaly..:mad::diabloti: nie wiadomo, co lepsze :roll:

a wczoraj jak wracalismy z nocnego spacerku na siku kolo 3 w nocy trafilo nam sie mocno upojone stadko kynologow na schodach. Ja sie balam, zeby F w tych nerwach nie przyszla jakas glupota do glowy, a tu mily pan mowi "o jaki ladny piesek! sznaucer!" /z duma!/ a kobieta, z jeszcze wieksza duma: "pewnie, sznaucer miniaturowy!":evil_lol: w sumie sie czepiam, poki nie widzieli w nim bialego bulla bylo niezle :evil_lol:


pozdrawiamy noworocznie!:)
[IMG]http://i198.photobucket.com/albums/aa84/jo_annn/P1010068.jpg[/IMG]

[IMG]http://i198.photobucket.com/albums/aa84/jo_annn/P1010067.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aha-i jeszcze mala ankieta, czego sredniaki nie zjedza?:cool3:

bo jak do tej opry sa 3 rzeczy, ktorych nie je-grillowany czosnek, cytryna/te probuje, ale wypluwa:evil_lol:/ oraz ......... chałwa :lol: nie wiem, co mu nie pasuje w chalwie, ale za nic nie chce wziac do pyska, co mnie strasznie zdziwilo :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dla Gassiry to był pierwszy sylwester i muszę przyznać,że trochę się go obawialiśmy:roll:
Ale miłym zaskoczeniem był zerowy strach:p
Około 23.00 wyszłyśmy na szybki szpacer,żeby zdążyć przed strzelaniem-oczywiście jak na złość zaczeło się można powiedzieć podczas siusiania;)
Ale na sucz nie zrobiło to żadnego wrażenia:cool3:a nadodatek postanowiła obszczekać niewinnego przechodnia:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira']
Ale na sucz nie zrobiło to żadnego wrażenia:cool3:a nadodatek postanowiła obszczekać niewinnego przechodnia:evil_lol:[/QUOTE]

Dla sredniaka zaden przechodzien nie jest tak zupelnie niewinny :eviltong:ci ludzie tak sie wlocza i tak sie skradaja ,ze trzeba zawsze miec sie na bacznosci :evil_lol:

Jo_ann faktycznie nie ma chyba rzeczy jadalnej ktorej by moje suki nie zjadly :-) Ba ,one jedza rowniez rzeczy kompletnie niejadalne :cool3: ale to juz inna historia :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo_ann']aha-i jeszcze mala ankieta, czego sredniaki nie zjedza?:cool3:

bo jak do tej opry sa 3 rzeczy, ktorych nie je-grillowany czosnek, cytryna/te probuje, ale wypluwa:evil_lol:/ oraz ......... chałwa :lol: nie wiem, co mu nie pasuje w chalwie, ale za nic nie chce wziac do pyska, co mnie strasznie zdziwilo :lol:[/quote]

hmm moj Lanc nie je ryb - bo one sa do tarzania a nie jedzenia :evil_lol:
a cala reszta je wszystko ! cytryny tez ! :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[quote name='Pink']
Floyd nic nie zre obcego :eviltong: to chyba sredniaki tak maja ...
[/QUOTE]

Szczesciara:lol:,chyba rzeczywiscie sredniaki czestuja sie wszystkim.Czy z tego wyrastaja??Najbardzoiej mnie rozbraja jego glupia mina jak go odgonie od "smakolyka"Co ciekawe zapamietuje miejsca,gdzie jakies swinstwo lezy i namietnie wykorzystuje okazje by tam wrocic..

Link to comment
Share on other sites

Tak pamiec w tym wzgledzie ,gdzie lezy cos jadalnego maja swietna.Gdyby moje suki mialy taka pamiec do komend jak do zarcia to bycmy juz mistrzami swiata byli .
Troche z tego wyrastaja,moej starsza suka juz nie rzuc a sie tak na kazde swinstwo ,bo lata praktyki ja nauczyly ,ze gra niekoniecznie warta swieczki.Natomiast mlodsza musze ostro pilnowac,zjadlaby wszystko .Na apetyt sredniakow to z pewnoscia narzekac nie mozna :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pink']

Floyd nic nie zre obcego :eviltong: to chyba sredniaki tak maja ... Elitka a moja Zadra tez tak zre wszystko ?[/quote]

twoja :diabloti: Zadra to mi ostatnio tabletki zezarla !! :evil_lol:
polozylam sobie na stoliku obok herbatki i poszlam do malej zobaczyc czy spi ... przychodze a Zadra ciumla sobie w najlepsze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']
Co ciekawe zapamietuje miejsca,gdzie jakies swinstwo lezy i namietnie wykorzystuje okazje by tam wrocic..[/quote]


taaa moj Lanc mimo ze ma juz prawie 11 lat zawsze w parku leci w krzaki w ktorych kiedys na sznurku sloninka wisiala i ktora moj madry tatus psu pokazal :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']taaa moj Lanc mimo ze ma juz prawie 11 lat zawsze w parku leci w krzaki w ktorych kiedys na sznurku sloninka wisiala i ktora moj madry tatus psu pokazal :evil_lol::evil_lol:[/quote]

Czasami to wyglada jak wyscig z czasem.Albo zdaze rykniac FE:mad:,albo mu sie uda,przed moim wrzaskiem:lol: i wtedy mozna sobie feefowac do bolu...Bo niby co ma nie brac jak to juz jest w jego bebechach..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Tak pamiec w tym wzgledzie ,gdzie lezy cos jadalnego maja swietna.Gdyby moje suki mialy taka pamiec do komend jak do zarcia to bycmy juz mistrzami swiata byli .
Troche z tego wyrastaja,moej starsza suka juz nie rzuc a sie tak na kazde swinstwo ,bo lata praktyki ja nauczyly ,ze gra niekoniecznie warta swieczki.Natomiast mlodsza musze ostro pilnowac,zjadlaby wszystko .Na apetyt sredniakow to z pewnoscia narzekac nie mozna :-)[/quote]

Moja suczm ma 7 miesiecy-jak była młodsza to żarła wszystko co napodkała na drodze:roll:,a teraz bardzo żadko stołuje się na mieście-musi to być coś naprawdę pysznego,albo kupa końska:angryy:.
Więc można powiedzieć,że niektóre wyrastają inne nie;)

a Ile ważą wasze psiule?i ile mają wzrostu i latek?
Bo moja jak na swój wiek chyba jest nadwyraz duża?:roll:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Zuzanka ma 10 lat , 16kg i 51 cm wzrostu.Kiedy nie byla chora, w dobrych latach wazyla do 24kg .
Bianka ma 2,5 roku , 16kg i 48cm wzrostu .[/quote]

No właśnie bo moja ma 7 miesięcy,18kg i 49cm:roll:ale grama tłuszczu na sobie nie ma:shake:-ale nie za dużo to jak na ten wiek?co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[quote name='gassira']No właśnie bo moja ma 7 miesięcy,18kg i 49cm:roll:ale grama tłuszczu na sobie nie ma:shake:-ale nie za dużo to jak na ten wiek?co myślicie?[/quote]
[/QUOTE].

.wydaje sie w gornej granicy.Ostatnio widzialem czarnego rowiesnika mojego,byl sporo wiekszy..Zaczelem sie zastanawiac czy z moim lotrem jest wszystko ok:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel'].

.wydaje sie w gornej granicy.Ostatnio widzialem czarnego rowiesnika mojego,byl sporo wiekszy..Zaczelem sie zastanawiac czy z moim lotrem jest wszystko ok:lol:[/quote]

No właśnie,ale już w tym wieku taka waga:-o.Wzrost jest w górnej granicy od jakiegoś miesiąca:evil_lol:ale już się zatrzymał więc jest szansa że tak zostanie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']twoja :diabloti: Zadra to mi ostatnio tabletki zezarla !! :evil_lol:
polozylam sobie na stoliku obok herbatki i poszlam do malej zobaczyc czy spi ... przychodze a Zadra ciumla sobie w najlepsze :evil_lol:[/quote]

moze biedna migrene miala albo cus :eviltong: no psem mi sie nie opiekujesz jak trzeba, nie wiesz ze trzeba reke na czolko polozyc i ululac do snu :evil_lol:

moja Zadra jest z tych malutkich, ale nie wiem co i jak bo jedna taka baba sie nia opiekuje narazie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Foresciak ma cos kolo 48-49cm -musimy go zmierzyc komisyjnie ;) a wazyl poczatkowo 18kg-teraz pewnie z 20. ale on jest malutki w porownaniu z wiekszoscia sredniakow, wiec zastanawiam sie, ile np Atos wzrostu?
nie wiem, czy dziewczyny juz pokazywaly nasze stadko :lol: od lewej Bianka, Zuzia, Atos i Forest ;)
[IMG]http://i198.photobucket.com/albums/aa84/jo_annn/PICT2439.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo_ann']Foresciak ma cos kolo 48-49cm -musimy go zmierzyc komisyjnie ;) a wazyl poczatkowo 18kg-teraz pewnie z 20. ale on jest malutki w porownaniu z wiekszoscia sredniakow, wiec zastanawiam sie, ile np Atos wzrostu?
nie wiem, czy dziewczyny juz pokazywaly nasze stadko :lol: od lewej Bianka, Zuzia, Atos i Forest ;)
[IMG]http://i198.photobucket.com/albums/aa84/jo_annn/PICT2439.jpg[/IMG][/quote]

sa superanckie:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...