Jump to content
Dogomania

Szira już w Fudacji EMIR walczy o życie - i prosi o pomoc. Szira ma dom.


Justyna_wolontariat

Recommended Posts

  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='feliksik']kurcze, to ja też poproszę, może i mnie sięuda poprowadzić taką lekcję z dzieciaczkami. Mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

[quote name='jolam']ja tez poproszę taki scenariusz na mojego meila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jesli można :-)[/QUOTE]

[quote name='mila-ada']Ja też jestem nauczycielką i bardzo proszę o scenariusze. Przy każdej okazji uczulam dzieciaki na cierpienie zwierząt, ale nigdy nie za dużo gadania na ten temat.
[email][email protected][/email][/QUOTE]

Zaraz wysyłam :-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']To może razem z lekcją o traktowaniu zwierząt ;-)?
[B]Chętnie wyślę scenariusze na maila [/B]:-).[/QUOTE]

Ja też się chętnie podłączę pod te scenariusze ;)
Podaję maila: [email][email protected][/email]
Tyle osób tu o nie prosi :crazyeye:
To znaczy, że wszystkie ciocie tak jak ja są belferkami :)
Jak miło :multi:
Robi nam się tutaj nauczycielski wątek :)

Zdrowiej Szircia :loveu:
Wysyłam ciągle do Ciebie dobre myśli i energię :):):)

Link to comment
Share on other sites

Śledzę wątek malusi od początku. Nie odzywałam się bo nie wiem co można powiedzieć na coś tak okropnego. Maleństwo nie zaznało niczego dobrego tylko cierpienia. Również pracuję w szkole, mogę urządzić zbiórkę, ale przed świętami już nie zdążę. Mam w domu dwa psiaki, mogę sama coś podesłać. Proszę o informacje co potrzebne.
Trzymaj się malutka, nie daj się, w końcu znajdzie się ktoś kto uzna, że chce byś z nim spędziła swoje malutkie lecz cenne życie. Myślami jestem z TOBĄ. Nie poddawaj się, nie teraz kiedy masz szansę wyjść z tego wszystkiego. Trzymam kciuki i podziwiam tych, którzy tak ofiarnie pomagają tym bezradnym istotkom.;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...