Jump to content
Dogomania

Bastek - Kudłaty aniołek . odszedł za T.M ...Kocham y Cię ,,nadal....


aanka

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bogusik']Nasz Bastuś żyje w swoim świecie i chadza własnymi ścieżkami:smile:Jeszcze jak by mu się trafił jakiś fajny domek?A jak wygląda sprawa ogłoszeń?[/QUOTE]
Zamówione ogłoszonka na bazaruniu u natie.Czekam na realizację,jak tylko będą wstawię na wątek naszego Bastulińskiego.
Podałam kontakt tel. na Grażynkę a maila na mnie,tak będzie wygodniej.

Link to comment
Share on other sites

michelle byla w sobote z Bastusiem u weta bo zle sie czuł
wszystko napisalam na pv Dorotce i chcialam aby to opiekunka napisala na wątku
ale Ona ma klopoty z kompem
wiec zatelefonowalam i Dorotka poprosila aby wszystko napisac na wątku.
Bastus dostal zastrzyk i poprawilo sie troche
ale dzisiaj juz nie wstal od rana tylko leząc zjadł
zrobil kupe pod siebie i siku.
Wode pije i je ale tylne nozki odmawiaja posluszenstwa.

wiec dzisiaj znowu michelle zawiozla jego do weta
i dostal 3 zastrzyki.
Ona napisze co i jak bo ja z nerwow to nie mam glowy

Edited by giselle4
Link to comment
Share on other sites

Wetka zbadała Bastusia i twierdzi, że to może być zespól końskiego ogona oraz czyraczyca okoloodbytowa
Dostal leki:
Diasayl
No-Spa
SYNERGAL X2
Rapidexum x2

Któryś z nich to steryd, by postawić go na nogi, jeśli nie pomoże można spróbować innego leczenia,ale na chwilę obecną dostał te leki i w piątek ma być powtórka, Jeśli pomogą to mówi, że można go podleczyć sterydami, no ale to jest tylko leczenie doraźne, bo zabieg jest bardzo ryzykowny ze względu na wiek i słabe serduszko
Serce się kraje, gdy patrzę na niego jak próbuje wstać i nie może, widać, że męczy go to i nie wie co się z nim dzieje:-(
Pozytyw tylko jest taki, że je i pije,ale kupę zrobił pod siebie i chyba przez to też czuje dyskomfort
Cioteczki wspomóżcie jakimś słowem i dobra myślą w intencji Bastka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Wetka zbadała Bastusia i twierdzi, że to może być zespól końskiego ogona oraz czyraczyca okoloodbytowa
Dostal leki:
Diasayl
No-Spa
SYNERGAL X2
Rapidexum x2

Któryś z nich to steryd, by postawić go na nogi, jeśli nie pomoże można spróbować innego leczenia,ale na chwilę obecną dostał te leki i w piątek ma być powtórka, Jeśli pomogą to mówi, że można go podleczyć sterydami, no ale to jest tylko leczenie doraźne, bo zabieg jest bardzo ryzykowny ze względu na wiek i słabe serduszko
Serce się kraje, gdy patrzę na niego jak próbuje wstać i nie może, widać, że męczy go to i nie wie co się z nim dzieje:-(
Pozytyw tylko jest taki, że je i pije,ale kupę zrobił pod siebie i chyba przez to też czuje dyskomfort
Cioteczki wspomóżcie jakimś słowem i dobra myślą w intencji Bastka[/QUOTE]
Michelle,nawet nie przypuszczałam,że wchodząc na wątek Bastusia,zobaczę takie wiadomości... :-(Bardzo mi przykro i nie wiem na tą chwilę jak biedakowi pomóc:-(Nie wiem...Jak wejdą inne osoby i się wypowiedzą,to wtedy trzeba będzie jakoś działać.Nie potrafię nic więcej w tej chwili napisać,może tylko tyle,że myślami jestem z Wami...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...