Jump to content
Dogomania

Swinka-makabra,czyli Klub Pomocy Świnkoosobom.SZUKAMY DT dla swinek,w calej Polsce!


brazowa1

Recommended Posts

Właśnie stronka zawieszona od kilku godzin. :eviltong: Poczytałbym o prosiakach jakieś nowinki. Jak będzie działała dajcie znać to wejdę. Zastanawiam się nad adopcją świnki, a raczej to świnka miałaby być pupilem dla mojej dziewczyny :p. Najlepiej samiczka krótkowłosa lub długowłosa. Jesteśmy osobami pełnoletnimi...adopcja świnki to nasz przemyślany wybór, a nie zachcianka typu prezent - zabawka. Moja TŻ zakochała się w świnkach (miała już 3), teraz odszedł Kleks (*) i w domu zrobiło się pusto. Oprócz świnki ma psa - goldena, raczej pokojowo nastawiony do wszystkich żyjątek. Po co nabijać pieniądze sprzedawcom jak można uratować jakiegoś prośka. Zależy nam na 1 śwince, na dwie nie ma po prostu miejsca w kawalerce. Jesteśmy z Wawy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Ulv mi napisała sms o prosięciu ze złota sierscia w schronisku we Wrocławiu...
Z jednej strony mysle: jak mozna odddac swinie do schronu..z drugiej:to i tak przejaw kultury bo mozna zostawić w śmietniku albo w krzakach..pomysłowość ludzka ( NIESTETY) nie zna granic..
Mam ośmioświń..więcej nie dam rady...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, może ten jakiś tam i jak mu tam Terminator (w kilkudziesięciu wcieleniach), zgłosił jakieś naruszenie zasad, za to, ze go zablokowaliście ?

Pucko69 - pozwoliłam sobie wpisać twój nick - przy rejestracji, w osobach, które poleciły mi forum dogomania, mam nadzieje ze Ci to nie przeszkadza ;)

JBC. ja to Giovanna z Caviarni ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie ma się co martwić o prosię ze złota! Od czwartku grzeje już doopkę w nowym domu :) Ładniejszej świnki to ja nie widziałam, niż tamten chłopak ze schroniska - a jakie spooookojne! Przy obcinaniu pazurków poradziłam sobie bez niczyjej pomocy, siedział grzeczniusio :) Tylko szkoda, że nie zrobilam zdjęcia... Boskie cudo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No mam nadzieje Karena, ale dziwnie to wyglada, bo skoro mówisz, ze wszystko opłacone, to z ich sugestii pozostaje, ze złamany regulamin, ale przecież nikt nic nie złamał, a jedyna rzecz jaka mi sie przypomina to ten block...no coz poczekamy na to co powie Karena's TZ :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elurin']Szkoda, że nie możecie wziąć 2 świniaków...
A samczyk nie może być? Mam właśnie jednego młodziutkiego samczyka w DT, chłopczyk po labo... Wymaga dużo serca i opieki.
Czy docelowo zakładacie wzięcie drugiej świnki?[/quote]
Czy samczyk to nie wiem, bo decyduje TŻ :p. Świnki mogłyby być dwie, gdyby mieszkanko było większe...Pogadam jeszcze i zastanowimy się wspólnie. Może byśmy adoptowali 2 świnki jak kupimy większe mieszkanie? :cool3: Jeszcze się odezwę.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze by było, prośki to towarzyskie zwierzaczki i potrzebują innych świnek - ludzie nie dają im potrzebnych bodźców.
Ostatnio wyszedł bardzo dobry poradnik o świnkach "Mieszkamy ze świnką morską", rzućcie do niego okiem. W Empikach jest, przynajmniej w Domach Centrum.

Link to comment
Share on other sites

Najprawdopodobniej zablokowali, ponieważ przekroczyliśmy limit transferu danych. TZ napisał do nich wiadomość, czekamy na odpowiedź.

Myślę, że czas najwyższy poszukać lepszego serwera, co wiązać się będzie z nową opłatą. Czy wszyscy są za?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...