Jump to content
Dogomania

Swinka-makabra,czyli Klub Pomocy Świnkoosobom.SZUKAMY DT dla swinek,w calej Polsce!


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pucka69']jest! jest! WIEDZIAAAAAAAŁAM że jak Tobie powiem to pomożesz!!!
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::Rose::Rose::Rose: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:[/quote]

No coś Ty Pucka.....to nie ja to Paros:-). Ja tylko się upomniałam, ale ona sama pamiętała.

Zresztą o Odim to ja pamietam, podobnie jak o Rudziku z mojego podpisu. Tylko Focus mi jakoś umknął....ale już teraz zakodowałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayia']podobno dyrektorka mowi ze to ewelina decyduje.. a ta sie uparła :angryy:
dziewczyny nalegaja na dyrektor..[/quote]

Kurcze :shake::shake::shake: Pamiętaj, ze zawsze będę na niego czekać. Dziewczyny muszą walczyć! Szczur musi zostac wyciągniety ze schronu! Królik tez!

Link to comment
Share on other sites

agutti sa najladniejsze,chociaz....to co ja mam od poł godziny w domu,bije na głowe wszelkie moje tymczasy.Musi byc swiatło dzienne,bo na wieczornych fotkach to nie wyjdzie.Swinka jest szara,idealnie jasnoszara,a na tej szarości 3 pregi jaskraworude.To rude fosforyzuje na tle szarości.Wyglada jakby płomienie.Rewelacja:) oczywiście made in ZOO.

Link to comment
Share on other sites

20kg Cavia Nature:
Elurin - 2 kg - przekazalam
świnki3 - 1,5 kg
Apsa - 3 kg - przekazalam
Kalcia - 1,5 kg - wzielam ;P
Palatina - 1 kg
Trolka - 1,5
Agamika - 2
kasia u ktorej sa swinki w wawie - 1
lexi - 2,5 kg
kimera - 1 kg

Do Agamiki jedzie z moim TZem, do Trolki ksiegarnia.
Nie wiem jak z Kimera i Lexi :P

Link to comment
Share on other sites

na oko chlopak,na razie nie chce go stresowac.Niech odpocznie,a jutro go dokładnie obejrze.
U mnie to DT (rodzina),ale sa spore widoki na dom.Jutro,po sprawdzeniu płci sie okaze.A tymczasem dam fotki,takie jakie mam,choc nie widac na nich dokładnie wyjatkowości tej swinki.

[U][COLOR=#465584][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/321/2bc8b5ea25d78bbd.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/252/0da6cd5774338a9c.jpg[/IMG][/URL]

I niespodzianka! nie ma grzybola :)

Link to comment
Share on other sites

świnka ewelin pojechała do Białegostoku - do wetki - dostała espumisan, lakcid i antybiotyk, zlecono masowanie brzuszka. podobno coś tam skubnęła, pojawiły sie bobki - trochę za luźne - ale są. Pajunia została pod opieką siostry ewelin
Brązowa -fajna świnka - ze spojrzenia do wikty podobna trochę!

Link to comment
Share on other sites

A to było tak...
Pajunia zachorowała w poniedziałek,pojwiły się troche luźniejsze kupki,ale to nie powód do paniki.Pokazała co potrafi w nocy,kiedy kilkakrotnie lała się z niej woda.Takie wodniste stolce.Dostała Lakcid.Z rana -była osłabiona i nie chciała jeść.Zaczęła kuleć na tylna łapkę Zadzwoniłam do wetki-dodałam Smectę.Od północy stolców nie było,ale Paja nie jadła,nie piła i zaczęła kuleć na tylną łapkę.Zawiozłam Paję do B-stoku.Pani wet zaleciła Lakcid,Smectę,antybiotyk i obserwację.Wieczorem Pajusia troszkę zjadła,popiła wodą i poszła spać.Dzis rano -to samo,bobki sa nieco luźniejsze,ale to juz bobki.Dla odmiany zaczęła kulec na przednią nóżkę.Jest osłabiona i krótko mówiąc trzeba czekać co dalej.To czekamy.A,że sie przy tym można wykończyc nerwowo to juz inna sprawa...
I prosimy o wysyłanie bobrych fluidów...
Reszta stadka zdrowa,tylko oburzona restrykcjami pokarmowymi.Wszyscy maja ograniczoną zieleninę..

Link to comment
Share on other sites

Melissa na uspokojenie dla Ciebie Evelin a dla Pajuni głaski i życzenia powrotu do zdrowia ;)
Nie znam się na świnkach ale to utykanie raz na jedna łapkę raz na drugą, rzadkie stolce i brak apetytu przypomina ludzką grypę z bólem mięśni, stawów i gorączką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...