Jump to content
Dogomania

pusty stół w Wigilię ? rodzina z Tarnowa - pomóżmy! potrafimy !


3 x

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='asiaf1']ja dodatkowo wysłałam maila z prośbą do kilku znajomych więc paczka bedzie wieksza:-)[/QUOTE]

dziękujemy :)

[quote name='_Aga_']Też postaram się coś skombinować...[/QUOTE]


dziekuję :)
tylko prosze o inf co to będzie zeby nei było jak pisze mmd
5 proszków ani jednego mydła ;)

[quote name='lilo']a czy jest jakas lista potrzebnych rzeczy ?? czy wg uznania ??[/QUOTE]

nie ma listy
tam potzrebne jest wszystko
nasz cel na swieta - zapełnić szafki jedzeniem plus chemia, kosmetyki (pani, dwie prawie pełnoletnie córki chłopak też prawie pełnoletni i najmłodsza córka ok 10 lat ??)

[quote name='mmd']No właśnie... tylko chemia?
może niech każdy pisze, co kombinuje, bo będą mieć 5 proszków do prania, a ani jednego mydła ;)

I najważniejsze - do kiedy zbiórka? Kiedy się ktoś tam wybiera?[/QUOTE]

podejrzewam, ze będzie to weekend przed wigilią czyli 17 - 18 grudzień


lilo - jeśli znajomi chcieliby pomóc z darami rzeczowymi i jesteś z Tarnowa, myślę, ze bez problemu Iza jadąc do rodziny może wstapić po rzeczy :)


ponieważ mnie teraz bardziej nie ma niż jestem lilo ma mój numer konta gdyby ktoś chciał wesprzeć rodzinę pieniązkami na jedzenie
co święta była zbiórka pieniązków i Iza dzień bądź dwa dni pzred wizytą jechała do hipermarketu i kupowała wszystko co potzreba na święta (minus to co przyszło ew w paczkach)
jeśli było więcej pieniążków kupowane były rzeczy typu pościel itp.


ponieważ zawesze jest tak że ktoś musi zacząć ;)
[B]ode mnie i Gremlina[/B] na zakupy dla rodziny będzie [B]50 zł [/B]

[quote name='eloise']ja też dołączam do akcji.
jestem zdania, ze chemii nigdy za dużo. Poza tym na jedzenie zawsze trzeba znaleźć kasę, chemia schodzi na drugi plan, wiadoma sprawa.
ale może pomocna byłaby taka lista jaka była na Wielkanoc?[/QUOTE]

eloise, niestety ja nie dam rady zrobić takiej listy
całymi tygodniami siedzę w delegacji gdzie net albo jest albo nie ma :(
jest mi strasznie głupio że prosze o pomoc rodzinie a odzywam się raz na dwa - trzy dni :(

jeszcze jedno, z doświadczenia wychodzi że jak ktos nie ma darmowej wysyłki paczki to nie opłaca się wysyłać jedzenia
dlatego zaproponowałam zbiórkę pieniążków
fakt ze jest to większe obciążenie organizacyjne potem dla Izy ale nei wydajemy niepotzrebnie pieniązków na poczcie
oczywiście jeśli ktoś zechce wysłac paczkę - będziemy bardzo wdzięczni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo'][URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=284398618270876&context=create[/URL]

moze byc tak ??[/QUOTE]

lilo nie orientuję się w fb ale zauważyłam, zę masz termin wydarzenie od 24 grudnia do 26 grudnia
czyli że ono "ruszy" dopiero w Wigilię?
może ustaw zakres do teraz do 7 stycznia - powinniśmy wię wówczas wyrobic z rozliczeniem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Ja zapewne zrobię sama zakupy.
Mam możliwośc wysłania paczek z Łodzi za free, więc jeśli ktoś z Łodzi chciałby się dołączyc do paczuchy lub z dodatkową paczką, to proszę o kontakt na PW.[/QUOTE]

dziękujemy :)
tylko tradycyjnei prosze o inf co do zawartości paczki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']dziękuje :)

pozno wieczorem wyślę nr konta chyba ze lilo bedzie mogła wysłac wczesniej ;)[/QUOTE]

OK

Na bazarku u Osy widziałam komplety pościeli, zakupię komplet z kory z prześcieradłem i poproszę o wysyłkę na adres Fundacji, przyda się? może tak być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76']OK

Na bazarku u Osy widziałam komplety pościeli, zakupię komplet z kory z prześcieradłem i poproszę o wysyłkę na adres Fundacji, przyda się? może tak być?[/QUOTE]

pewnie że się przyda :)
rok temu dostali też pościel ale wiadomo to sie zmienia pierze itd
i takie rzeczy i inne co używa się "na zmianę" zawsze się przydają :)

(właśnie sobie przypomniłam, że reczkniki rok temu też u Osy na bazarku były kupowane dla rodziny :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']


lilo - jeśli znajomi chcieliby pomóc z darami rzeczowymi i jesteś z Tarnowa, myślę, ze bez problemu Iza jadąc do rodziny może wstapić po rzeczy :)

ponieważ mnie teraz bardziej nie ma niż jestem lilo ma mój numer konta gdyby ktoś chciał wesprzeć rodzinę pieniązkami na jedzenie
[/QUOTE]

dobrze w takim razie ( ponieważ już jest zapytanie na fb ) od osób które sa z Tarnowa i będa chciały przekazac jakieś rzeczy zbiorę u siebie a potem będe dogadywac się z Izą tak żeby odebrała wszystko odemnie

[quote name='3 x']lilo nie orientuję się w fb ale zauważyłam, zę masz termin wydarzenie od 24 grudnia do 26 grudnia
czyli że ono "ruszy" dopiero w Wigilię?
może ustaw zakres do teraz do 7 stycznia - powinniśmy wię wówczas wyrobic z rozliczeniem[/QUOTE]

zmieniłam - do 24 stycznia jest teraz

[quote name='3 x']dziękuje :)

pozno wieczorem wyślę nr konta chyba ze lilo bedzie mogła wysłac wczesniej ;)[/QUOTE]

już wysyłam - w razie gdyby ktoś chciał numer konta a ja bym nie wysłałą prosze o pw - jestem rpaktycznie codziennie na dogo wieczorami na chwilę to będę rozsyłac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo']dobrze w takim razie ( ponieważ już jest zapytanie na fb ) od osób które sa z Tarnowa i będa chciały przekazac jakieś rzeczy zbiorę u siebie a potem będe dogadywac się z Izą tak żeby odebrała wszystko odemnie[/quote]

mnie też już się jedna dziewczyna pytała o miejsce zbiórki w Tarnowie


[quote]
zmieniłam - do 24 stycznia jest teraz

[/QUOTE]
a da sie zrobić zeby było od teraz?

bo wydarzenie zaczyna się 24 grudnia i to może być dla wielu osób mylące
bo dla nas wydarzenie trwa teraz a przed wigilią będzie mam nadzieję Wielki Finał :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']mnie też już się jedna dziewczyna pytała o miejsce zbiórki w Tarnowie



a da sie zrobić zeby było od teraz?

bo wydarzenie zaczyna się 24 grudnia i to może być dla wielu osób mylące
bo dla nas wydarzenie trwa teraz a przed wigilią będzie mam nadzieję Wielki Finał :)[/QUOTE]

zmieniłam - jest od dziś :)

jak ktos jest z Tarnowa i chciałby coś przekazac to niech pisze do mnie na pw lub na maila [email][email protected][/email] to się jakoś umówimy - tak jak pisałam wcześniej ja to pozbieram a potem się jakoś umówimy z Izą czy kimś kto będzie przywoził tutaj wszystko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo']wysłałam numer konta :)[/QUOTE]
Konto mam, jutro wyślę kasę.
Natomiast myślę co by tu... lekkie i długoterminowe to np. herbata, kakao, mogłabym wysłać. Moje genialne dziecko (facet) wymyślił chusteczki i waciki ;) i natchnienie złapałam, że może te babskie comiesięczne higieniczne... ma to sens?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76']Pod ten adres wysłać paczkę z pościelą?

[B]Fundacja "Zwierzę nie jest rzeczą"[/B]
[B]32-444 Głogoczów 847[/B][/QUOTE]
Ja potrzebuje jeszcze nr telefonu dla kuriera.A najlepiej bezposrednio do "Rodziny"adres i nr telefonu na pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...