Jump to content
Dogomania

Bella - szczęśliwie w DS:)


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

[quote name='kasia mierzejewska']To samo napisałam na bazarku, ale musze również wrzucić tu:

Mazowszanka, jesteś strasznie kochana, wspaniały bazarek dla Belli. Nie wiem, jak Ci dziękować. Dziękuję, że jesteś z nami:)[/QUOTE]

Ty też jesteś kochana, że ratujesz te wszystkie pułtuskie bidy. A przejeżdzając przez Pułtusk widzę ich dużo.
Będę latem w pobliżu to się razem porozglądamy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest kasia mierzejewska

[quote name='Mazowszanka']Ty też jesteś kochana, że ratujesz te wszystkie pułtuskie bidy. A przejeżdzając przez Pułtusk widzę ich dużo.
Będę latem w pobliżu to się razem porozglądamy :)[/QUOTE]

Zapraszam zatem

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='kabaja']ja też jestem u Belli .Trochę miała spraw na głowie ,ale o Belli nie zapomniałam .Spróbuje jej to trochę wynagodzić ;)[/QUOTE]

Dzięki, że jesteś

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Już wysłałam kasę, powinnaś dostac w pon rano.

Bella musi jak najszybciej znaleźć ds. Obawiam się, że widmo schronu jest jak najbardziej realne. Strasznie szkoda, po tylu miesiącach w hotelu. Ale ja już nie mam pomysłu. Robię jej masę ogłoszeń, teraz jeszcze dodałam kilka premiowanych i .... nic.

A może ktoś coś wie o jakimś tymczasie na dogo? Kogo spytacć?

Bardzo proszę o pomoc dla suni

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Martwię się, bo sytuacja nie jest fajna. Pieniędzy może uda się uzbierać na jeszcze maksymalnie miesiąc, a zainteresowanie Bellą jest żadne. Trochę mnie to dziwi, przecież to młoda sunia, ma tyle ogłoszeń i naprawdę nawet 1 osoba od stycznia się nie zainteresowała? Może Bella w ogóle jest nieadoptowalna? To prawda, może nie jest rasowa i super urodziwa, ale dużo mniej atrakcyjne wizualnie psy znajdowały domy.
Na wątku też zainteresowanie mocno spadło (oprócz kilku wiernych, wspaniałych osób nikt już tu nie zagląda). Po prostu wyobraziłam sobie wczoraj, jak muszę ją zawieźć do schronu, po tylu miesiącach w hotelu - co, niestety, jest mocno prawdopodobne. Napisałam do kilku osób z pytaniem o dt, ale wszystko zajęte. Czarna d....a!

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie: czy Bella nadaje się do życia w mieście. Nie chcę jej, niestety :-( wziąć ale pomyślałam sobie, że gdyby tak, to mogłabym porozwieszać plakaty z Bellą na moim osiedlu: psia łączka, weterynarz, sklep z akcesoriami dla psów itp.
Ja mieszkam w Warszawie ale pod samym lasem tak, że moje psy mają rzadką okazję wytarzania się w świeżej gnojówce, bo przed lasem są prawdziwe pola. Mieszka tu sporo osób, które chodzą z psami na długie spacery ( są też lenie, niestety).
Znalazłam wątek na którym pina_collie ogłasza się ze zrobieniem darmowej grafiki, robi banerki to może i plakat do wydrukowania by zrobiła.

[url]www.dogomania.pl/threads/223800-GRAFIKA-na-zamówienie[/url]

I drugie pytanie: gdzie znajduje się hotelik w którym przebywa Bella ?

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Mazowszanka, ja szukam dla Belli domku raczej w bloku - chociaż nie wiadomo, czy suka uciekałaby w nowym miejscu - u tej nieszczęsnej kobiety była przecież ustawiona sterta drewna przy ogrodzeniu, babka w ogóle nic nie chciała zmienić, żeby Bella nie wskakiwała i nie uciekała. U megii1 przecież nie uciekała, a też mieszkała w kojcu lub biegała luzem na wybiegu ogrodzonym siatką.
Wiem, ze u yumanji mieszka w domu, nie w boksie, chociaż przez pierwszy okres mieszkała w boksie.
Super pomysł z ogłoszeniami, jak mogę pomoc w realizacji?
Hotelik jest koło Garwolina.
Belli waży ok 20 kg, jest wysterylizowana, zaszczepiona, myśle, ze dobrze byłoby ja odrobaczyc teraz jeszcze raz, ostatnie odrobaczanie w grudniu było.
Jest bezproblemowa w stosunku do innych zwierząt, psów i kotów,uwielbia dzieci.

Edited by kasia mierzejewska
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...