Jump to content
Dogomania

Cierpliwie czekałem pod szpitalem - dlaczego śmierć Cię zabrała...|ON-kowaty


Lobaria

Recommended Posts

[quote name='Drzagodha']Tylko, że oprócz Tulika ma jechać jeszcze Pepe. Więc to w sumie trzy psy by były.


Przy okazji - oddacie głos na psio i kociolubnego? Wystarczy kliknąć. Głosujemy na Krzysztof Dziechciarz ładnie, bo nam bardzo brzydko spadł, a głosowanie jeszcze tylko przez godzinę... Z góry wielkie dzięki!
[url]http://szansa.glogow.org/2011/12/plebiscyt-glogowski-ambasador-mlodziezy-2011/[/url][/QUOTE]

A to szczerze powiem, że jak znajdziemy kierowcę to on musi się podjąć takiego wyzwania.

Zagłosowane :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']A duży ten Wasz Rocky? Jak nic nie znajdziecie i okaże się, że ja będę po chłopaków jechać to może mogłabym go przy okazji zabrać, ale ktoś musiałby go przechwycić w okolicy Bolesławca.[/QUOTE]
Byłoby super!!! Rocki taki raczej spory - na pewno do maluchów nie należy ;).Tu jego wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/219478-ROCKI-uratujmy-wsp%C3%B3lnie-kolejnego-tyszaka-zza-niebieskich-krat-[/url]!!!.
Z tym, że my kombinujemy jeszcze transport w drugą stronę, z Siekierczyna do Tychów a dokładniej w okolice Bielska-Białej dla średniej suni, Magnatki z wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/182122-Dramat-WETERANEK-Abry-i-Magnatki!!!!-BRAK-120-Z%C5%81.-DEKLARACJI[/url]!!!
Jak szaleć to szaleć - nawet w dziedzinie transportu :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Dopiero wczoraj trafiłam na wątek - biedny wierny piesio :(
Ode mnie 10 zł stałej.
[B]Lobaria, [/B]możesz sama napisać do moda o przydzielenie postu na rozliczenia. Ja napisałam jak zostałam skarbnikiem Kaji i dostałam drugi post na pierwszej stronie. Napisałam prośbę w tym wątku:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/197741-Pro%C5%9Bby-o-przeniesienie-w%C4%85tk%C3%B3w-i-zmian%C4%99-tematu"]http://www.dogomania.pl/threads/197741-Prośby-o-przeniesienie-wątków-i-zmianę-tematu[/URL][/QUOTE]
Dziękujemy bardzo za deklarację :iloveyou:
Napisze dziś prośbę do moda - dzięki za wskazanie watku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Widzę, że szykuje się wesoły autobus :crazyeye:
Dwa duże psiaki plus wesolutki Pepe. TIRa chyba trzeba zamówić ;). Byłoby taniej dla każdego z psiaka, gdyby udał się taki wspólny transport.[/QUOTE]

Jak wykombinuje jeszcze jakiś mniejszy transporter dla Pepe to mogę wtedy trzy zabrać ;) Klaudus, ile on może mieć w kłębie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Jak wykombinuje jeszcze jakiś mniejszy transporter dla Pepe to mogę wtedy trzy zabrać ;) Klaudus, ile on może mieć w kłębie?[/QUOTE]
Do Klaudus łatwiej się dodzwonić, niż doczekać się odpowiedzi tu. Ale obiecała, że dziś odpowie. Ma ciut więcej niż mój Blunio, ale ma
dłuższe łapinki.
Nawet nie wiesz, jak odetchnęłam z ulgą, że Pepuniu jedzie do Ciebie. Nie wiem, dlaczego / kłamię - wiem /, ale ten psiak bardzo głęboko siedzi w moim sercu i wzięłabym do siebie, ale sama w zasadzie jestem bezdomna - tułam się z Bluniem po gospodarstwach agroturystycznych. Z dwoma psiakami już nie dałabym rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Strasznie mi żal Tulika, tak sobie myślę, co za rodzina, nie zainteresowali się, co z psem. Bo pewnie jakąś rodzinę ten Pan miał. A może nie... Jak mnie szlag trafi, to też nikt psem się nie zajmie :([/QUOTE]
U mnie podobnie, choć wierzę w Cioteczki, że jak zejdę, to Bluniem się zajmą. Ale póki co, nie mam zamiaru i Ty też przecież nie. Tulik miał szczęście, że Klaudus go wypatrzyła. Taki kochany psiak...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Drzagodha - On do transporterka to raczej nieee :P
Chyba ,że do takiego więęęęększego.
Jutro Go zmierzę w schronie i napiszę Ci esa.[/I][/QUOTE]
Miło widzieć Cię na watku.
Pepuś będzie pewnie skakał w wozie po rozwalonych na tylnym siedzeniu olbrzymach i sprawi, że kierowca nie będzie się nudził...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Drzagodha - On do transporterka to raczej nieee :P
Chyba ,że do takiego więęęęększego.
Jutro Go zmierzę w schronie i napiszę Ci esa.[/I][/QUOTE]

Mam dwa większe, ale gdybym miała jeszcze brać tego psa z Tych to muszę wiedzieć, czy będę go mieć gdzie wsadzić :eviltong: A nie wiem czy mi kenel chociaż wejdzie. Fajnie, jak go też zmierzysz na długość, bo się chłopak musiałby mieć jak położyć. Jak kenela nie wcisnę, to niestety Rockiego nie dam rady zabrać.

O skakaniu po tylnych siedzeniach też nie ma mowy, bo auto przystosowane do przewozu zwierząt i tam nie ma tylnych siedzeń :eviltong: Są transportery, podbierak na koty, hyclówka w razie agresywnych psów, nawet nosze dla zwierząt, ale tylnych siedzeń brak :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Gdyby nie znalazł się transport, to miałam w planach przyjechać po chłopaków w przyszły weekend, ale właśnie dotarło do mnie, że jest wigilia...


Z moich obliczeń wyszło, że na transport tam i z powrotem (Głogów-Pszczyna-Głogów) potrzebować będę ok. 200zł. To się jeszcze upewnię, bo nie jestem pewna co do spalania tego naszego autka, ale koszt jakoś w tych granicach myślę wyjdzie. Pytanie czy znajdę w tygodniu kierowcę i czy zgodzicie się zapłacić z Tulikowych pieniędzy za to paliwo, bo ja bez grosza przy duszy aktualnie i nawet nie miałabym z czego założyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Gdyby nie znalazł się transport, to miałam w planach przyjechać po chłopaków w przyszły weekend, ale właśnie dotarło do mnie, że jest wigilia...


Z moich obliczeń wyszło, że na transport tam i z powrotem (Głogów-Pszczyna-Głogów) potrzebować będę ok. 200zł. To się jeszcze upewnię, bo nie jestem pewna co do spalania tego naszego autka, ale koszt jakoś w tych granicach myślę wyjdzie. Pytanie czy znajdę w tygodniu kierowcę i czy zgodzicie się zapłacić z Tulikowych pieniędzy za to paliwo, bo ja bez grosza przy duszy aktualnie i nawet nie miałabym z czego założyć...[/QUOTE]
Tulik ma pieniążki przygotowane, przyślij mi na priva swoje konto.

A dzisiaj od Ryjonka
przyszła kaska dla ONka - dziękujemy :Rose:
30 złociszów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...