Jump to content
Dogomania

Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.


79beata

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no asior - ale pseudohodowla...?:shake:

ja sie domyslam co to za ludzie - zasady pewnie zgodne z ich poczynaniami - przywoza psiaki i zainteresowany wybiera
tego samego oczekiwali tutaj, ze Patia przywiezie szczeniole a oni wybiora
a moze parke wezmą..?
:chainsaw:

Link to comment
Share on other sites

Bylismy z sunią na powtórnych badaniach krwi ( dziękuję Kiwi za pomoc:loveu: ) Stan zapalny zmniejszył się i to dużo , natomiast pogłębiła sie anemia:shake: Ponownie zbadalismy nerki , wyniki w normie.
Mamy długą receptę i powód do zmartwień:-(

Link to comment
Share on other sites

na dodatek Patia widziala dzisiaj obcego wypadajacego z sikuli Deni, Pan doktor szukal, ale nic wiecej nie znalazł, nawet ogladal wnetrze Denis na telewizorze, ale jak na moje oko to telewizor byl popsuty...
same szare plamy bylo widac...
Ponadto istnieje prawdopodobienstwo, ze obcy zostal pozarty przez Dudka i teraz rosnie, czekajac az bedzie mogl opuscic ciało zywiciela.
Wiec tzreba uwaznie obserwowac rozwoj wypadkow.
W razie czego, nie martwcie sie, zawiadomilam juz Sigourney Weaver, obiecala mi, ze zajmie sie anihilacją obcego.

Link to comment
Share on other sites

nie rozumiem, czyzbym niejasno formulowala swoje wypowiedzi? :)
musicie wybaczyc, przepracowanie i dlugotrwaly glod jakiego dzisiaj doswiadczylam spowodowalo trwale uszkodzenia w moim mozgu :lol:
zostalam nawet przyrownana do hemoroida :lol:
wiec jak rozumiem moja aparycja tez ucierpiala :lol:

kto odszyfruje zagadke moze mi kupic czekolade :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='79beata']Znalazłam na allegro ogłoszenie "mam doga de bordeaux przybłakał sie z kartką na szyii aby sie nim zaopiekować i z imieniem psa nie jestem fanatykiem tych psów dlatego chcę go oddać pies jest mocno wychudzony trzeba o niego zadbać oddam go w dobre ręce kontakt przez gg nr.5013075 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] czekam na wiadomość " Dowiedziałam się jeszcze od tego pana ze znalazł ją gdzieś na trasie do Warszawy w okolicach Cedry Małe i przysłał mi kilka jej zdjęć:-(
[U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img387.imageshack.us/img387/664/pict0013vr8.jpg[/IMG][/URL][/U]
[U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img352.imageshack.us/img352/3664/pict0014sz7.jpg[/IMG][/URL][/U][/quote]

Anatomii można się uczyć.

Link to comment
Share on other sites

wczoraj wieczorem podszedl do mnie moj trzylatek i zaczal rozmowe:
Grzes: mamusiu, kiedy przyjedzie do nas brązona sigma ?
Ja: nie przyjedzie
Grzes: dlaczego nie przyjedzie ?
Ja: bo znalazla domek, blizej tego, w ktorym jest teraz
Grzes: to kogo bedziemy kochac ?
Ja: Sigme
Grzes: acha
no i poszedl pocalowac Sigme :-)

Link to comment
Share on other sites

nie...
powiem szczerze, ze nie planowalam kolejnego psa. Chcialam miec tylko Sigme. Ale jak zobaczylam to biedne suczysko to mnie serce ujelo i jakis wewnetrzny glos i mowil, ze to ja musze jej pomoc stworzyc dom. Gdybysmy mieszkali blizej udaloby nam sie to a tak, moze tylko zyczyc jej szczescia :-)

Moze za jakis czas kolejne zwierzatko powie do mnie wewnetrznym glosem "wez mnie" to wezme ale nie bede brala nic na sile, poczekam, moze kiedys jeszcze uslysze taki glos :-)

Link to comment
Share on other sites

mialas racje mówiąc mi przez telefon, ze jestem twoja bratnia dusza :-)
pewnie, ze gdybym miala warunki to mialabym cale stadko bidul, ale teraz poki mieszkamy w mieszkaniu to mozemy miec max dwa duze psiaki, no i kotki :-)

Grzesia ucaluje :-) Tomusia tez :-) teraz im bardzo to potrzebne bo maja zapalenie oskrzeli i sa na antybiotykach :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...