Jump to content
Dogomania

KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...


kakadu

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cantadorra']Kanis wygląda uroczo :) Świetnie się prezentuje. Miło jest popatrzeć na błyszczącego,zadowolonego, ładnego psiaka.[/QUOTE]
Kanis mimo jego smutnej przeszłości jest radosnym zadowolonym psiakiem, jego kolega (widoczny na zdjęciach) również.
Oba psiaki powitały nas wylewnie i w podskokach, domagały się głaskania, bardzo przyjaźnie nastawione do ludzi :)
Gołym okiem widac, że Kanisowi jest dobrze tam gdzie jest:)

Link to comment
Share on other sites

Podziwiam piękne owczarki ,chyba wszyscy ,którzy się do tego przyczynili mają satysfakcję.Gratuluję Wam i oczywiście Domkowi:klacz:

Faktycznie trzeba jednak uważać by obydwa psy były dopieszczone,bo równowaga jest krucha;)Dwa samce to nie żarty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Oj tak przystojniak :) kochany, wesoły psiak :)[/QUOTE]
powiem ci, ze on byl zawsze taki; nawet jak go bolala to dziurawa noga, nawet w schronisku - zawsze "usmiechniety" pychol; on po prostu ma taki temperament, taki charakter; kocha ludzi i jest w stosunku do nich bardzo przyjacielski;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Podziwiam piękne owczarki ,chyba wszyscy ,którzy się do tego przyczynili mają satysfakcję.Gratuluję Wam i oczywiście Domkowi:klacz:

Faktycznie trzeba jednak uważać by obydwa psy były dopieszczone,bo równowaga jest krucha;)Dwa samce to nie żarty.[/QUOTE]
Wolf, nierzadko zestaw 2óch samców jest bardziej zgrany i łatwy do dotarcia niż dwóch suczek ;) a jeszcze jak wykastrowane to łatwiej się chłopakom dogadać niz upartym wysterylizowanym suniom:razz:
zdjatka super :)

Link to comment
Share on other sites

Wiem Joteska,bo miałem dwa samce(nie cięte) i były razem kilkanaście lat.Czasami były sprzeczki dość ostre ale ogólnie hierarchia była zachowana.
A "kobitki" to fakt,bardziej wojownicze,uparte i krewkie niż można by się spodziewać;)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie
dzisiaj jestem ale kiedy znowu nie wiem chyba tylko w soboty dam radę ewentualnie trochę w niedzielę bo w tygodniu jest masakra przemęczenie, brak czasu ..... 3 tygodnie muszę jeszcze wytrzymać to wszystko ..... Dlatego rzadko teraz będę pisać.

Kanisku jakiś Ty śliczny ... :-)
Podoba mi się to zdjęcie z ta sznupką w misce ;-)
W ogóle na wszystkich wygląda cudownie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Dawno mnie tu nie było i jestem ciekawa co słychać u Kaniska ?[/QUOTE]
kanisek czeka teraz, az uzbieramy na kojec dla niego w ktorym bedzie mogl zostawac jak panstwo beda musieli wyjsc z domu; potem (z tego co zostanie) zakupimy mu wyprawke w postaci lekow przeciwbolowych i przeciwzapalnych (zastanowimy sie nad trocoxilem) i przeniesiemy kanisa do innego dzialu :p

Link to comment
Share on other sites

Przelew w wysokości 68zł poleciał dla Kaniska :) po otrzymaniu prośba o potwierdzenie na wątku:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/224348-koniec-rozliczam-Avon-do-22.03-na-Znajdki-i-Kanisa-pełna-oferta-zapraszamy[/URL]!!!

Pozdrawiam :) i dziękuję wiernie podrzucającym i kupującym :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Przelew w wysokości 68zł poleciał dla Kaniska :) po otrzymaniu prośba o potwierdzenie na wątku:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224348-koniec-rozliczam-Avon-do-22.03-na-Znajdki-i-Kanisa-pe%C5%82na-oferta-zapraszamy"]http://www.dogomania.pl/threads/224348-koniec-rozliczam-Avon-do-22.03-na-Znajdki-i-Kanisa-pełna-oferta-zapraszamy[/URL]!!!

Pozdrawiam :) i dziękuję wiernie podrzucającym i kupującym :)[/QUOTE]
kejciu, to my ci bardzo dziekujemy za okazane serce :loveu::loveu::loveu:
jak tylko dojdzie przelew to zaraz dam znac, a juz teraz gnam na pierwsza strone, zeby to odnotowac :)

Link to comment
Share on other sites

Witam !!!przepraszam że nie pisałam u kaniska wszystko dobrze !naprawde on jest kochany i na prawde zasługuje na wszystko co najlepsze chociaż wiem że takich psiaków jest multum ale ja jestem szczęśliwa że mogę pomóc chociaż jednemu .oczywiście cały czas jest na tabletkach ,ale jest taki zabawny .rano jak mi dzwoni telefon o 4;30 to kanis już wie że mam wsawać do pracy i oboje z jockiem wskakują na łóżko i mnie budzą kanis pomimoswojego napewno ciężkiego życia jest naprawde mądrym psem i po raz kolejny sprawdza się teoria że owczarki są mądre pozdrawiam wszystkich i wam dziękuje za wszystko a zwłaszcza pani marcie ona naprawde jest dobrym i kochanym człowiekiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...