Jump to content
Dogomania

Jagoda ...


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stawiam się na wezwanie:lol:. Nie przeczytałam całego wątku, ale jakoś pomogę finansowo. Jedno z moich dwóch futer od szczeniaczka żyło w rowie i w polu:mad:. Wiem jak to jest i ile trzeba potem pracy włożyć, żeby takie biedactwo do życia w świecie przywrócić a i tak nie wszystko się da, bo niektóra traumy i lęki zostają. Będę zaglądała na wątek, ale dajcie znać jak ustalicie jakie koszty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Stawiam się na wezwanie:lol:. Nie przeczytałam całego wątku, ale jakoś pomogę finansowo. Jedno z moich dwóch futer od szczeniaczka żyło w rowie i w polu:mad:. Wiem jak to jest i ile trzeba potem pracy włożyć, żeby takie biedactwo do życia w świecie przywrócić a i tak nie wszystko się da, bo niektóra traumy i lęki zostają. Będę zaglądała na wątek, ale dajcie znać jak ustalicie jakie koszty...[/QUOTE]

Kochana Dziewczyno :buzi:!!!
Już wiem, będzie OK...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Wpis na watku hoteliku juz jest mysle,ze trzeba zadzwonic i zapytac,ponegocjowac i zarezerwowac, bo moze za chwile miejsca nie byc...[/QUOTE]
Zrób to , bardzo proszę. Ja niestety jutro od rana do 17-tej mam w pracy piekło:( Nie dam rady ....
Zadzwoń i daj znać na wątku.
Dorzucę się finansowo do deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, proszę podnosić wątek:cool3:

Panna Marple, to zacznij od A :cool3:

Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']W hotelu Mokry Nosek maja wolny kojec [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/186983-Mokry-Nosek-Teresin-40-km-od-Wawy-pDT[/URL] tylko mysle,ze trzeba szybko rezerwowac.[/QUOTE]
Dziękuję cioteczko za odp.na pw i inf.o hoteliku.Dzwonilam tam dziś popoludniu a potem Mama Ani oddzwonila i mamy trochę informacji.Jest szansa na umieszczenie obu psow w jednym kojcu -koszt wtedy 600zl albo jednego psa -koszt 360 zl -oprocz tego karma lub koszt karmy dodatkowo. Teraz tylko uzbierac takie kwoty, no i wpierw zlapać psy ,gdy tylko będzie dostępna klatka -łapka.Miejsce w kojcu obecnym za dlugo nie może być rezerwowane-blokowane: ok.7-10 dni max a w nowym,budowanym kojcu nieco dlużej-ok.2 tyg.

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga7']Dziękuję cioteczko za odp.na pw i inf.o hoteliku.Dzwonilam tam dziś popoludniu a potem Mama Ani oddzwonila i mamy trochę informacji.Jest szansa na umieszczenie obu psow w jednym kojcu -koszt wtedy 600zl albo jednego psa -koszt 360 zl -oprocz tego karma lub koszt karmy dodatkowo. Teraz tylko uzbierac takie kwoty, no i wpierw zlapać psy ,gdy tylko będzie dostępna klatka -łapka.Miejsce w kojcu obecnym za dlugo nie może być rezerwowane-blokowane: ok.7-10 dni max a w nowym,budowanym kojcu nieco dlużej-ok.2 tyg.[/QUOTE]
No dwa trzeba umieścić. Nie umiem robić wydarzenia na FB.
Bardzo ważne żeby miały.
Ciotki pomocy, musimy uzbierać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']No dwa trzeba umieścić. Nie umiem robić wydarzenia na FB.
Bardzo ważne żeby miały.
Ciotki pomocy, musimy uzbierać.[/QUOTE]
Trzeba koniecznie robic psom FB ,to duża szansa na dom a sunie jest sliczna ,mlody pies pewnie też. Poki co ,to psy latają po lesie a Lidka-Paulina musi czekać w kolejce na klatkę.
Może uda się wynegocjowac nieco niższe oplaty za takie nieduże psy-zobaczymy.Ale karma i tak dodatkowo a miejsca w kojcu wspolnym . Może jednak macie namiary cioteczki na jeszcze inne DT -na wypadek gdyby nie udalo się zdążyć z tą klatką i lapaniem psow ? No i uzbierać deklaracji też,bo trochę tych funduszy jednak trzeba,musimy mieć -czyli 600 zl + karma -za oba psy.

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga7']Dziękuję cioteczko za odp.na pw i inf.o hoteliku.Dzwonilam tam dziś popoludniu a potem Mama Ani oddzwonila i mamy trochę informacji.Jest szansa na umieszczenie obu psow w jednym kojcu -koszt wtedy 600zl albo jednego psa -koszt 360 zl -oprocz tego karma lub koszt karmy dodatkowo. Teraz tylko uzbierac takie kwoty, no i wpierw zlapać psy ,gdy tylko będzie dostępna klatka -łapka.Miejsce w kojcu obecnym za dlugo nie może być rezerwowane-blokowane: ok.7-10 dni max a w nowym,budowanym kojcu nieco dlużej-ok.2 tyg.[/QUOTE] Uwazam,ze za drogo 600zl za jeden kojec i do tego jeszcze karma tak? Trzeba jeszcz tutaj zadzwonic [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230878-platny-DOMOWY-hotelik-Leszno-w-Wielkopolsce[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Uwazam,ze za drogo 600zl za jeden kojec i do tego jeszcze karma tak? Trzeba jeszcz tutaj zadzwonic [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230878-platny-DOMOWY-hotelik-Leszno-w-Wielkopolsce[/URL][/QUOTE]

Też mi się wydaje, to strasznie dużo, a pieski mikroskopijnych gabarytów :( może czegoś innego poszukamy?

Link to comment
Share on other sites

Koniecznie fb,moze ktos by sie zlitowal i wzial malucha,albo matke no i pomoc fin.Bo ciezko na dogo z dek.Jeszcze mozna zadzwonic do joaaa prowadzi hotel miedzy Warszawą a Radomiem - hotel "Pod bokserem" tel. 607 32 99 32. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206457-Pomiędzy-Warszawą-a-Radomiem-hotel-Pod-bokserem[/url]

Edited by lika1771
Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za zaproszenie - im wiecej nas tym wiecej pomyslow moze bedzie - ja tez pomyslalam o podaniu w jedzonku Sedalinu mimo wszystko bo z opisu wynika ze dzikosc straszna jest u psiakow - nawet jak u mamusi mniejsz to malutki jest zupelnie nieoswojony i normalne metody lapania raczej moga nie dac tu rezultatu . :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...