Jump to content
Dogomania

Jagoda ...


paulina02

Recommended Posts

:-(:-([IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4640/obraz001gi.jpg[/IMG]
[IMG]http://img573.imageshack.us/img573/6201/obraz002nb.jpg[/IMG]
[IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7906/obraz003gp.jpg[/IMG]
[B]Zapraszam na wydarzenie psiaków na FB
[URL="http://www.facebook.com/events/169071519896891/permalink/171180163019360/"]http://www.facebook.com/events/16907...1180163019360/[/URL][/B]
Witam w lesie jest sunia wyrzucona z szczeniakiem , szczeniak ładnie widoczny na zdjęciu już troche podrósł .Wszędzie drepcze za mamą , mama widoczna tylko tył jak odchodzi bardzo nie ufna wczoraj było polowanie więc dziś pieski jescze bardziej były nie ufne .Nie wiem co dalej z nimi idzie zima zawoże im jedzenie dwa , trzy razy w tygodniu inaczej nie dam rady ;( pieski są malutkie ....Wyrzucone gdzieś w lipcu na początku zostawiałam jedzenie choć nie widziałam komu tak było ze dwa miesiące po tym czasie dopiero pieski dały się zobaczyć ......:-(

Dziekuje za 30kil puriny za 175zł ..

Edited by paulina02
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DEKLARACJE STALE-------
_Lara-10zl
Ewu-20zl
Panna Marple-30zl
JEDNORAZOWE
Ewu-50zl
Panna Marple-50zl
-----------------
STAN KONTA
-mparsley -20zl
Panna Marple -170
Pikola-70zl
Bazarek Ewci-46zl
Bazarek Justyny L-365zl
Bazarek ewu- 274,90
Panna Marple-180zł (deklaracja stała-30zł-za okres od stycznia do czerwca)
WYDATKI
-----------------
setrylizacja-220zl
karma-175zl
karma-100zl
-----------------
Stan konta-630,90zl
Z bazarku ewa gonzales -133zl-przelane na konto pauliny02
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238891-koniec-rozliczamy-i-szczoteczka-dla-suni-z-lasu-i-Uszatka-od-20-01-1-02-godz-22-00[/URL]
=Stan konta-630,90zl
=100zl karma-ewu
=53[COLOR=#ff0000][/COLOR][COLOR=#ff0000][/COLOR][COLOR=#ff0000][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]5[/B][/COLOR] paulina[COLOR=#ff0000]
=Stan konta-0zl[/COLOR]
=

Edited by lika1771
Link to comment
Share on other sites

Masz racje pikola top się chyba nigdy nie skończy :shake: tylko żal tych zwierzat .Dziś byłam dałam im jeśc sunia dziś spokojniejsza zrobiłam zdjęcie widać jej pyszczek , jak będzie córa to wstawi .Gdyby udało mi sie je złapać to byśmy szukali domków co , może ktoś ma na zbyciu kilka puszek dla psów by się przydały .Bo z tymi w lesie karmie 10 psów .Te w lesie potrzebuja karmy bardziej treściwej żeby wytrzymały zimno , chociaż porcjami nie gardzą :cool3: , kiedyś ugotowałam im girki to jak je smykły to nawet nie zdążyłam aparatu podnieść ....

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj dałam im jeść udało mi się zrobić suni zdjęcie jej pyszczka jest cudowna i ma takie śliczne uszka wygląda jak rasowa .Jakiś miesiąc temu jakiś facet szukał swojego psa bo mówił ze ucieka do lasu że moze tamta ma cieczkę :shake:Matka na zdjęciu jest troche okrągła tak mi się wydaje obym się myliła ......

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy dobrze zrobiłam,ale zamówiłam dla piesków jedzonko,a nie wiem czy dobrze,bo firmę wybrałam wedle własnego uznania nie pytając sie o zdanie ,ale cóż już sie stało.
Jeden minus to to,że paczka najprawdopodobniej dojdzie po niedzieli.
A to zamówienie które do ciebie poszło .....podałam nr. komórki wiec będą dzwonić.
2 x BRIT Activity 15kg
10 xBRIT True Meat Bits Lamb - mięso z jagnięciny 400g
5 x BRIT True Meat Bits Chicken - mięso z kurczaka 400g

Link to comment
Share on other sites

Serum na prawde nie wiem jak ci dziękować :multi: jesteś aniołem .Bardzo to się przyda , ja puszki lub porcje to gotuje ryż z kaszą i to mieszam mają wtedy wyżerkę .DZIĘKUJE SERDECZNIE ,Martwie sie tymi nadchodzącymi mrozami , gdyby tylko dały się złapać to bym je na razie zabrała do siebie na działke i byśmy szukali domku .Gdyby był jeden psiak to bym moze załatwiła jakąś klatkę zeby złapać je a tak , :shake: niech matka wejdzie to mały tam sam zginie ciężka sprawa.Jedyne co moge zrobić to dowozić im jedzenie i zobaczymy czas pokaże może się odważą .....DZIĘKUJĘ :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Może by je jakoś powolutku oswajać, czy ciągle są tak samo nieufne jak na początku jak zaczęłaś do nich przychodzić? ja kiedyś dokarmiałam psa także w środku lasu, daleko od ludzi i jakiegokolwiek domu, niedaleko bydgoszczy jak się jedzie na solec kujawski...też był nieufny bardzo, nie udało się go nam złapać niestety pewnego razu się przestał pojawiać więc nie wiadomo co się z nim stało... ludzie którzy chodzili na grzyby go tam również dobrze znali, dokarmiali, kilka dobrych miesięcy żył tak w lesie i zrobiliśmy mu taka prowizoryczną budę z beczki ze słomą, bo pies mniej więcej trzymał się danego rejonu, teraz się tak zimno robi, zaraz spadnie śnieg, jeśli widujesz psy ciągle w tym samym miejscu może spróbować zbudować mu jakieś schronienie, cokolwiek żeby choć trochę cieplej mu było...

Link to comment
Share on other sites

Wiem chce też zabrać tam beczke bo nic innego nie ma , jak one nie dadzą sie oswoić to wiem że to dla nich się źle skończy :shake: .Na początku to jest latem jak zostawiałam jedzenie to nawet nie wiedziałam komu tylko tyle że sa trzy psy matka i szczeniaki .Później zaczęły poszczekiwać i teraz moze miesiąc temu pierwszy raz je zobaczyłam , one mają swój rewir zataczają takie koło nawet jest ścieżka wydeptana przez nie .Widze że mnie obserwują bo liście po oblatywały , jak troche sie oddale to przychodzą do jedzenia ale cały czas nie ufne , dopiero przed wczoraj i dziś mamuśka mi chilke popatrzyła na mnie a ja na nią i uciekła .Ale widze różnice ale czy to wystarczy , dzis po południu pojechałam jeszcze raz z koleżanką jak już była obca osoba to nawet nie zaszczekały :shake:.Jade w niedziele .Kiedyś jezdziłam do psa wyrzuconego w polu jak mnie widział to zaraz uciekał tak dwa tygodnie aż pewnego razu pojechałam ide z jedzeniem a on biegnie do mnie z takim piskiem i juz był mój , dwa tygodnie mu wystarczyło żeby mi zaufać a tutaj jest gorzej w lesie też psy dziczeją bo co one tam widzą to straszne miejsce .Jutro mam cieżki dzień jade o 9 z sunią do uśpienia ma guza nie operacyjnego to staruszka nic nie mozna zrobić a guz tak szybko rośnie pies ma już problemy z poruszaniem :-( .Nikt za mnie nie chce jechać :shake:Jak by mnie nie było przez jakiś czas to komputer bo mi już tak nawala.....

Link to comment
Share on other sites

Współczuję, trudna sprawa ale trzymaj się... przy eutanazji bądź z psem do końca, nie płacz, zachowaj spokój choć to nie jest łatwe ale on wtedy tez spokojnie odejdzie....przykro mi naprawdę :(

Jeśli chodzi o psiaki jesli są takie nieufne to teraz chyba najlepsze co dla nich możesz zrobić to własnie zapewnić im jakieś schronienie przed zimnem, nawet ta beczka niech będzie, koniecznie ze słomą, noce takie zimne już są:( ...kurczę bym chętnie pomogła ale jestem dość daleko niestety :shake: poproś niech ci ktoś pomoże to przetransportować do lasu, ustawcie w miejscu gdzie widujesz psy, niedaleko od tego postaw jedzenie i wodę żeby się zaczęły przyzwyczajać, my też z tym psem z lasu tak zrobiliśmy i korzystał z beczko-budy...

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
A myślałyście o jakimś srodku usypiającym w jedzeniu?Wiem ze tak często da się złapać dzikie psy.A z tą klatką łapką to też dobry pomysł, moze jak się najpierw złapie szczeniak to za jakis czas matka, a jakby się pierwsza złapała matka to pewnie poszedłby mały za nią.Jak ona znowu jest w ciazy to masakra, trzeba próbować jak najszybciej je złapać.Wiem ze łatwiej powiedzieć niz zrobić, ale a nóż się uda...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...