Jump to content
Dogomania

Koka - wilczy szkielet szuka pomocy u nas, ludzi


Vlk

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

LILU: nikt nic nie wie, właściciele oddali ją jeszcze w jako takim stanie ale już miała jakieś problemy, nie chciało im się jej leczyć z tego co pamiętam...
a teraz dokładniejsze informacje:

"no wiec tak: Koce zrobili badanie krwi (morfologia, biochemia, badanie kalu na obecnosc trypsyny, usg, a pozniej jeszcze jedno lepsze usg
po tych wszystkich badaniach stwierdzili, ze Koka nie trawi pokarmow, a problem lezy w trzustce (zewnatrzwydzielnicza niewydolnosc trzustki)
zalecili podawanie kreonu i heparegenu
martwi nas to bardzo, bo przeciez Kokę leczylismy juz w kierunku trzustki, roznymi enzymami
prawda jest, ze kreonu nie dawalismy, wiec to jedynie daje mi jakas nikla nadzieje...
Koka ma bardzo wysokie wyniki watrobowe, ale usg nic nie wykazalo, wiec podejrzewaja, ze problem nie lezy w samej watrobie i jak trzustka sie naprawi to alat powinien sie uspokoic
powiedzieli, ze w ciagu dwoch tygodni powinnismy zauwazyc poprawe kalu i powinna zaczac przybierac na wadze
jesli tak sie nie stanie, to znaczy ze problemem jest wchlanienie, a nie trawienie
na razie mamy po dwoch tygodniach zadzwonic i dac znac czy jest jakas poprawa, wtedy beda myslec dalej [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/images/smiles/icon_rolleyes.gif[/IMG]"

Tak więc kciuki, dobre fluidy i myśli mile widziane, czasem jakiś grosik, choćby 1zł, 2 zł mile widziane. Mam nadzieję,ze Koka zacznie nabierać masy i będzie przypominać swojego sobowtórka czyli moją Yrsę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jest pewien promyczek... poznałam ostatnio pieska, Nordiego od dogomaniaczki J_ulii... i on miał chorą trzustkę, dostawał kreon, miał ściśle ustaloną dietę a teraz wygląda kwitnąco. Nawet w canicrossie brał udział i dobrze mu poszło :) Koka też teraz dostała kreon... trzymajcie kciuki.
I Koka niestety nadal prosi o wsparcie, choćby kilkoma zł...

Link to comment
Share on other sites

jeśli możecie, to ściągnijcie tutaj więcej ludzi :)
U Koki na razie nie widać jeszcze poprawy (ale to zbyt krótko). Pozytywne jest, że ma więcej energii. Miejmy nadzieję,że wchłanianie pokarmu się poprawia i stąd ten przypływ :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Wstawiłam sobie Kokę do podpisu, może ktoś ją wypatrzy.[/QUOTE]
A wypatrzył ;) Zauważyłam ten spuszczony łepek w Twoim podpisie i weszłam na wątek.
Aż się popłakałam jak zobaczyłam zdjęcia:( biedna sunia, nawet na główce już nie ma mięśni:(
Niestety na razie finansowo nie mogę wspomóc(jedynie ze dostanę pracę o którą sie staram to na pewno coś wpłacę)
mogę potem pomóc w ogłaszaniu jak sunia będzie zdrowa i oczywiście będe kibicować w zdrowieniu Koki.

Link to comment
Share on other sites

Krooppka: BARDZO dziękuję :) Koce się bardzo przyda :)
A tutaj dowód na to, że psince leczenie pomaga i daje rezultaty... troszkę przytyła, bo waży już 14,9 kg :)

I mały prezencik:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=_vliLuEu-hs&feature=share[/url]

Normalnie aż mi łzy stanęły w oczach jak zobaczyłam ten filmik :) Ona jest strasznie podobna do mojej suńki.
A tu już zaczyna fajnie wyglądać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...