Jump to content
Dogomania

Dwie sunie ON-ki pilnie potrzebują pomocy- domowy hotel lub DT; pomoc finansowa


mysza 1

Recommended Posts

[quote name='DONnka']Jaka szkoda, że z DT nici...
Zwłaszcza u czarnej andy :(
U Niej o Ilankę byłabym spokojna :shake:
Gdzieś na wątkach znalazłam namiary na taki hotelik
Kudłate I Łaciate
Przyjazny hotel dla psów
Promna-Kolonia 120
26-803 Promna
woj. Mazowieckie
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[B]Czy ktoś o nim słyszał ???[/B]

Anja2201 otworzyła też psie hospicjum w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216534"]www.dogomania.pl/threads/216534[/URL]
tel. 798759695
Może dałoby się wynegocjować niższe ceny...

Czy jest ktoś chętny do wystawienia bazarku dla suniek ???
Mogę przekazać fanty (książki i filmy DVD)
Mam gotowe zdjęcia
Gdyby ktoś kupił zajęłabym się też wysyłką[/QUOTE]

teraz u Anija2201 są sunieczki z korabiewic co prawda na krótko na sterylkę, ale bardzo dobry kontakt z Anią, dobra opieka, spokojnie, czyli tak jak powinno być. W cenie pobytu jest karma, opieka, wet pod ręką z całym wyposażeniem.

u Donki5 też jest fajny hotelik, tylko dalej.

Natomiast [B]Vutz[/B] - laptospiroza jest niepotwierdzona, ani Ilanka ani Desa nie mają żadnych objawów, są w bezpiecznych częściach o ile to można tak określić. Brak wymiotów, biegunki, szybkiego chudnięcia nic niepokojącego nie dzieje się z nimi, nie są osowiałe, apatyczne, oprócz tego, że Ilanka ma awarię skóry.
Nie umarł do tej pory żaden pies z ich bliskiej okolicy.
Jednak jestem zdania, że osoby przyjeżdżające na wszelki wypadek powinny uważać, bo ja są szczury i kilka zgonów w krótkim czasie to można domniemywać, że przyniosło się to stamtąd.
To tak jak parwo w tym schronisku - było tylko w jednej części (również przyniosłam do domu ze szczeniakami - potwierdzone testem), nierozprzestrzeniło się na resztę schroniska, bo ten teren jest baaaardzo duży.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 873
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przepraszam za OT ale chciałam Was serdecznie zaprosić na bazarek z bardzo fajnymi książkami, każdy znajdzie coś dla siebie :smile:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217002-Super-ksi%C4%85%C5%BCki-na-pogryzione-Pepsi-i-Col%C4%99-oraz-Misi%C4%99-i-Gret%C4%99-do-11-listopada-24-00"]http://www.dogomania.pl/threads/217002-Super-ksi%C4%85%C5%BCki-na-pogryzione-Pepsi-i-Col%C4%99-oraz-Misi%C4%99-i-Gret%C4%99-do-11-listopada-24-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']teraz u Anija2201 są sunieczki z korabiewic co prawda na krótko na sterylkę, ale bardzo dobry kontakt z Anią, dobra opieka, spokojnie, czyli tak jak powinno być. W cenie pobytu jest karma, opieka, wet pod ręką z całym wyposażeniem.

u Donki5 też jest fajny hotelik, tylko dalej.

Natomiast [B]Vutz[/B] - laptospiroza jest niepotwierdzona, ani Ilanka ani Desa nie maką żadnych objawów, są w bezpiecznych częściach o ile to można tak określić. Brak wymiotów, biegunki, szybkiego chudnięcia nic niepokojącego nie dzieje się z nimi, nie są osowiałe, apatyczne, oprócz tego, że Ilanka ma awarię skóry.
Nie umarł do tej pory żaden pies z ich bliskiej okolicy.
Jednak jestem zdania, że osoby przyjeżdżające na wszelki wypadek powinny uważać.
To tak jak parwo w tym schronisku - było tylko w jednej części (również przyniosłam do domu ze szczeniakami - potwierdzone testem), nierozprzestrzeniło się na resztę schroniska, bo ten teren jest baaaardzo duży.[/QUOTE]

bardzo ci dziękuję za wyjaśnienie.
a jakie są koszty tych hotelików, które opisujesz?
ile funduszy potrzeba - orientacyjnie choć...?

Link to comment
Share on other sites

mogę przesłać trochę rzeczy komuś do bazarku, ciuchów i butków i in.- w paczce:p
bo z wysyłkami nie dam rady czasowo:oops:
kudlate i łaciate jest chyba bardzo ok ale tam troszkę schorowanych staruszków i p. Iwonka chce mieć podleczone psiaki by nie zarażały, z vetem trzeba dopytać o cenę

Link to comment
Share on other sites

a Anija2201 - trzeba indywidualnie, te dwie korabiewiczanki małe są za 25 zł dlatego, że mogą zająć jeden boks. Jeden psiak chyba 17 zł doba.
U Donka5 widziałam, że były psiaki za ok 10-12 zł plus karma (ale to też trzeba indywidualnie), ale tam jest więcej psów, u Anija2201 jest kameralnie i wet ma ceny prozwierzęce (za odrobaczenie, odpchlenie, usg, badania, antybiotyk - u tych suniek wyszło 66 zł) i żaden psiak do tej pory nie uciekł.

Link to comment
Share on other sites

czyli to wychodzi 12zł./doba x 30 dni = [B]360zł./m-c plus karma i vet...[/B] za jedną sukę... to strasznie dużo... :(

a u nas tylko 550zł., przy czym stałych jest 100zł. ... :(

to tak cenowo jest też w Mokrym Nosku w Teresinie... też pobyt LANY z dogo tyle kosztuje... :( :( jejku, skąd na to brać...? :(

jak pomóc tym suniom?... jak, co robić ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska'][B]mogę przesłać trochę rzeczy komuś do bazarku, ciuchów i butków i in.- w paczce:p
bo z wysyłkami nie dam rady czasowo[/B]:oops:
kudlate i łaciate jest chyba bardzo ok ale tam troszkę schorowanych staruszków i p. Iwonka chce mieć podleczone psiaki by nie zarażały, z vetem trzeba dopytać o cenę[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy cioci joteska :loveu:
Wysłałam już PW

Link to comment
Share on other sites

Mam na koncie zaksięgowaną wpłatę tytułem "Darowizna dla psiaków" od z konta Pana R.W. /dziś pieniądze wpłynęły - 200 zł/
Rozliczam 6 wątków i niestety nie wiem któremu pieskowi przypisać wpłatę.
Podejrzewam, że chodzi o ten wątek ze względu na liczbę mnogą w tytule, ale muszę mieć pewność. Jeśli tak i osoba wpłacająca tu zajrzy, to proszę o informację.

Z góry dziękuję :) Na wszelki wypadek zamieszczę też informację na innych wątkach.

Link to comment
Share on other sites

cioteczki, ponieważ czarna anda obciążona a trzeba szybko działać, modyfikuję swoją poprzednią deklarację.
Ciocia joteska postanowiła, że pójdzie z torbami w listopadzie i dołoży suniom 300 ale jak tylko je szybko wyciagnięcie i umieścicie już w bezpiecznym konkretnym załatwionym miejscu za to co już mamy a z bazarków możemy opłacić weta , wtedy będzie jeszcze miesiąc na działanie i zbieranie dalszych deklaracji, ogłoszenia itd. Będę jeszcze pytać ludzi spoza dogo, świeżą krew:evil_lol:
boję sie , że czas mija i by nie powtórzyła sie sytuacja jak z biednym Lupusem...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Na moje konto za pośrednictwem VUTZ wpłynęły dziś następujące kwoty dla Ilanki i Desy:
-na leczenie BETA&CZATA - 100 zł
- na leczenie i miesiąc pobytu w DT od NIKOLECZEK - 100 zł + 100 zł
Dziękuję :) w imieniu piesków i zapisuję w poście rozliczeniowym na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']cioteczki, ponieważ czarna anda obciążona a trzeba szybko działać, modyfikuję swoją poprzednią deklarację.
[B]Ciocia joteska postanowiła, że pójdzie z torbami w listopadzie i dołoży suniom 300 ale jak tylko je szybko wyciagnięcie [/B]i umieścicie już w bezpiecznym konkretnym załatwionym miejscu za to co już mamy a z bazarków możemy opłacić weta , wtedy będzie jeszcze miesiąc na działanie i zbieranie dalszych deklaracji, ogłoszenia itd. Będę jeszcze pytać ludzi spoza dogo, świeżą krew:evil_lol:
boję sie , że czas mija i by nie powtórzyła sie sytuacja jak z biednym Lupusem...:shake:[/QUOTE]

Ciociu joteska, nie pójdziesz z torbami, bo dobro, które czynimy zawsze do nas wraca, a Ty już sporo tego dobra uczyniłaś, a przynajmniej tu na dogo ;)
Pięknie dziękujemy :modla:
Ciociu Vutz, pieniążki dla suniek czekają... :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']czyli Magdalenka :) a dokładnie redline, tylko aż tak tanio tam nie jest, [/QUOTE]

tam była taka sunia z czestochowy, łysa onka. nie pamietam imienia.
Peter za kilka dni pobytu i leczenia zapłacił około tysiąca zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Jeśli chodzi o wybór hotelu to priorytetem powinien byc dostep do dobrego weta i pełnej diagnostyki - zwłaszcza w przypadku Ilianki.[/QUOTE]

tak, zgadzam się z Tobą... tylko, że my mamy na razie 400zł. na koncie i te ode mnie spadkowe po LUPUSIE - razem będzie z 550zł. na dwie sunie... :(
Joteska myśli o rujnacji siebie w listopadzie i obiecała dorzucić -po wyjęciu suni bodaj jednej -jakieś 300zł. wtedy byłoby ok 850zł. ...

[B]doba w lecznicy kosztuje 25zł. + leki + niezbędne badania i zabiegi... a to koszt niemały...[/B] :(

może ktoś by pomógł zrobić allegro cegiełkowe...? może ktoś porusza się na Naszej Klasie ? a może też znacie jakieś inne portale społecznościowe ?
potrzeba nam pomocy rzeczowej, ale nie ukrywam przede wszystkim pomocy finansowej... :(
[B]... puście proszę "wici" po swoich znajomych niekoniecznie tylko tych z dogo... dla tych psiaków to naprawdę jest być, albo nie być...[/B] :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Kochana z bazarkiem dla suń na pewno wystartuję ......ale najpierw muszę rozliczyć i pozamykać obecnie trwające i zakończone. Bazarek ode mnie bedzie na pewno :) to mogę obiecać.[/QUOTE]

dzięki cioteczko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...