Jump to content
Dogomania

Pusia Jamniczka w swoim domu , Zuzka tez ma swoj dom :)


kkasiiiar

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Coś dla Pusi:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216737-Pusia-Jamniczka-mieszka-na-dworze-bez-budy-dokarmiaj%C4%85-j%C4%85-s%C4%85siedzi%21-Pomocy%21"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9264/pusia2.png[/IMG]

[IMG]http://img585.imageshack.us/img585/6778/pusia1.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Kontaktowalam sie z Paulina sa w trakcie calej akcji Pusia-jamniczka ma DT nie wiadomo jak z Zuza bedzie..jest jedna chetna Pani na Zuzke ale jeszcze musza z nia porozmawiac, Paulina obiecala ze opisze wszytsko jak wroci wiec trzeba czekac..:)[/QUOTE]
a ja myslalam ze jest odwrotnie? kasia, czy toz zabral je juz obie? MWo pisala o domkach dla Zuzi ? Co z nimi??????????
Jest jeszcze taka opcja:
Moja kolezanka B. z wiednia chciala zuzie, ale mialam info ze zuzia ma szanse na domek, wiec wszystko sie pokrecilo, bo jest akurat odwrotnie. na fb skontaktowala sie ze mna pewna A. zeby zabrac zuzie do wiednia (ja jestem z wiednia i bede jutro w warszawie), ale B rozchorowal sie pies, wiec nie moze sie zajac adopcja Zuzi, ja zreszta tez na szybko nie wezme Zuzi bo nie wiem 1) jak moja psica zareaguje 2) czy Zuzia jest zdrowa (moja sunia wlasnie wyszla z dlugiej choroby, wiec mam pewne obawy) 3) ja jestem kobieta pracujaca wiec nie wchodzi w rachube zostawienie Zuzi w domu samej z moja sunia 3) musze miec pewnosc ze kolezanka B chce Zuzie NAPEWNO 4) do transportu musi byc kontenerek!
Zatem czekamy na rozwoj sytuacji i zobaczymy co dalej

Link to comment
Share on other sites

Więc tak, psy zostały zabrane, ale jesteśmy generalnie trochę w beznadziejnej sytuacji. Mieliśmy mieć dt dla Pusi i dom stały dla Zuzki, ale wyszło tak, że dt dla Pusi będzie najwcześniej od poniedziałku jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem (a tymczasowo zaoferowano nam schronisko na co się nie zgodziłyśmy), dom Zuzki to nie wypał, nie chcieli jej, bo za duża... a Pusi, bo za stara... (ma 3 lata). Więc zostaliśmy z dwoma psami o godzinie 21.00 sami... pewien pan powiedział, że weźmie je do siebie, ale nie na długo, bo lada moment mają mu przyjechać jakieś 3 psy na tymczas i nie będzie dla Zuzki i Pusi miejsca. Więc teraz szukamy im czegoś na już. Generalnie pieski były bardzo grzeczne w podróży, Pusia spokojna, kochana... Zuzka wygłodniała, zjadła łapczywie wszystko co mieliśmy, z początku tak się nas bała, wbiła się w transporter i nie chciała się ruszyć, potem zaczęła popiskiwać, ale dała się głaskać i potem to już nawet spała u mnie na kolanach, ale trzeba z nimi będzie popracować, bo są przestraszone. Myślałam, że sprawa lepiej się potoczy, ale wyszło jak wyszło, najważniejsze, że pieski są zabrane.

Link to comment
Share on other sites

Mój TZ stawia opór. No bo od początku myślę o Pusi.... że też muszę mieć takiego upartego chłopa...
Czy są szanse na dobre zdjęcia, takie do ogłoszeń? Chociaż tyle bym pomogła.
Pusia wygląda jak prawie jamnik, powinno pójść sprawnie.

Link to comment
Share on other sites

Do poniedziałku (albo dłużej) sunie będą na pewno u tego pana, a w poniedziałek okaże się co dalej, jak nie będzie tego obiecanego dt to wtedy trzeba koniecznie rozważyć ten hotelik, ale to okaże się po weekendzie.

Wczoraj miałam akcję z kolejnym szczeniakiem, taki biedny, teraz nie mam czasu pisać co z nim dokładnie, bo zaraz lecę do pracy. Wysłałam jego zdjęcia do faceta, który był zainteresowany adopcją szczeniaka, odpisał mi:

[FONT=Arial][SIZE=2]"witam.niestety pies mi sie nie podoba -tylko uspic .pozdrawiam[/SIZE][/FONT]"

Masakra!!!

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam Paulinie maila z osobami chętnymi adoptować Zuzie, jesli okaze sie ze mamy ds lub dt w WAwie lub okolicy to ja mogę przewieźć dziewczyny za tydzień w sobote.
Podobno mój mail trafił do intranetu jednej z duzych firm (wydawnictwo) wiec wczoraj w ciągu kilku minut miałam 5 telefonów :). A wysłałam maila tylko do swoich znajomych z prosba o wysylke dalej.

Link to comment
Share on other sites

Odpisałam Ci na facebook-u na pw, daj znać co o tym myślisz. Dziękuję za zaangażowanie, bardzo też chce pomóc p. Agnieszka z Poznania, super osoba, bardzo aktywna w kwestii zwierząt, więc może niedługo już coś zaowocuje, jestem z nią w stałym kontakcie telefonicznym :)

Link to comment
Share on other sites

Zadzwonili do mnie z Fundacji Asi Krupy :). Chcą pomóc i pytają jak?. Przesłałam Paulinie numer telefonu. Początkowo myslalam, że ktos z moich znajomych robi sobie ze mnie jaja i powiedziałam, że to chyba pomyłka :), ale Pan nie odpuścił, zadzwonił przed chwilą raz jeszcze i prosi o maila, bo Asia Krupa prosi :). Co o tym myslicie? Ja mysle że warto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Coś dla Pusi:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216737-Pusia-Jamniczka-mieszka-na-dworze-bez-budy-dokarmiaj%C4%85-j%C4%85-s%C4%85siedzi%21-Pomocy%21"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9264/pusia2.png[/IMG]

[IMG]http://img585.imageshack.us/img585/6778/pusia1.png[/IMG][/URL][/QUOTE]



Dziekujemy :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MWo']Zadzwonili do mnie z Fundacji Asi Krupy :). Chcą pomóc i pytają jak?. Przesłałam Paulinie numer telefonu. Początkowo myslalam, że ktos z moich znajomych robi sobie ze mnie jaja i powiedziałam, że to chyba pomyłka :), ale Pan nie odpuścił, zadzwonił przed chwilą raz jeszcze i prosi o maila, bo Asia Krupa prosi :). Co o tym myslicie? Ja mysle że warto.[/QUOTE]


Kurcze ale sie sytuacja rozwinela ..w szoku jestem:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

juz napisałam

Po pierwszym telefonie, ten Pan jeszcze raz zadzwonił i powiedział, żę rozmawial juz z Asią i Asia prosi o zdjecia psów, przysłał mi maila i napisałam z opisem sytuacji, to, co ja wiem.
Paulina, podałam też Twój mail i numer telefonu. Nie podawałam tej Pani, o której pisałas bo nie wiem czy by sobie życzyła.
Więc ewentualnie spodziewaj sie kontaktu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...