Jump to content
Dogomania

Sznaucer mini, MA JUZ DOMEK !!!!


zalewscy

Recommended Posts

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iza i Fidel']Tzn Dredzik ma za tydzien pojechac skad i dokad?
Hmm,Majaa jak rozumiesz to dopilnowanie?
Przyznam szczerze,ze nie mam ochoty widziec Elki,ale jesli trzeba by psiaka dowiezc gdzies to moge to zrobic o ile znajde kogos do odebrania mojego dziecka ze szkoly i ew.opieki.Jesli transport bylby w godz.kiedy moja corka jest w szkole to byloby super.No i jesli Elka mi napisze,zebym ze Zlotoryi przyjechala psa zawiezc od niej na dworzec w Legnicy to nie przyjade,bo to niepotrzebne koszty ,gdyz jest komunikacja publiczna.
Napisz cos wiecej o tym transporcie ,bo trudno mi okreslic w jakim zakresie moge pomoc.
Gdyby nie moje duze wydatki w ostatnim czasie to podrzucilabym Dredzika dalej niz do Wrocka :([/quote]
Wiesz ja już sama nie wiem jak rozumiem to dopilnowanie! Ja teraz w ogóle nie wiem, czy ten pies istnieje !
Ja już w ogóle sama nie wiem, w co wierzyć, w co nie !
W środę kiedy pies miał być już w Kielcach dostałam telefon "Mama nie dostała wolnego", a wg mojej wiedzy Mama była w Legnicy w poniedziałek!
Co do transportu To w przyszły piątek będzie jechał znajomy ze Zgorzelca przez Legnicę, bezpośrednio do Starachowic! Nie wiem, o ktorej! Ale myślę, że w Legnicy będzie ok 13-14
Nie chciałabym jednak się narazić na śmieszność i "wysyłać" go po psa, co do którego ciągle są jakieś przeszkody z wysłaniem go!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]fajnie, że masz powód do radości - chociaż Ty... jakbyś nie zauważyła to nie jest wątek o zalewskich tylko o tym biednym niewidomym psie, który potrzebuje pomocy... ale to przecież mało ważne bo lepiej mieć jakąś chorą satysfakcję i możliwość do przechwałek - baw się dalej
[/QUOTE]

Ja mam powod do radosci ? Moze niefortunnie ikonke wybralam, ale powodu do radosci na pewno nie mam. I gdzie ty widzisz w mojej wypowiedzi chora satysfakcje i mozliwosc przechwalek? Mam miec satysfakcje, ze zalewscy maja gdzies psa, i to nie pierwszego? Ze masa osob probuje bezskutecznie temu psu pomoc , a oni to olewaja. Sama zaproponowalam, ze w przyszlym tygodniu Sebastian jadac z powrotem moglby trase zmienic i malego wziasc. Ale nic. Teraz za pozno. Proponuje, abys sie najpierw zastanowila, nim mnie atakujesz. I moze sprawdzila, czy ten pies w ogole istnieje? A moze za 63 dni beda znowu nowe szczeniaki na allegro? Moze tym bys sie zajela? Zamiast mnie bezpodstawnie atakowac.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']
Co do transportu To w przyszły piątek będzie jechał znajomy ze Zgorzelca przez Legnicę, bezpośrednio do Starachowic! Nie wiem, o ktorej! Ale myślę, że w Legnicy będzie ok 13-14[/quote]

Majaa,taka okazja sie nie powtorzy !! Te godziny co podalas sa super.Zabiore corke i umowie sie z Twoim znajomym w Legnicy.Podaj mu moj nr.0607418725.
Moja corka ok.12tej bedzie w domu i na 13ta mozemy byc w Legnicy.Twoj znajomy bedzie pewnie jechal autostrada,a Elka mieszka po trasie.
[U][B][COLOR=Blue]ELKA W PIATEK DREDZIK WYJEZDZA OD CIEBIE I MAM NADZIEJE,ZE BEDZIESZ W DOMU I GO WYDASZ !!![/COLOR][/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']Majaa,taka okazja sie nie powtorzy !! Te godziny co podalas sa super.Zabiore corke i umowie sie z Twoim znajomym w Legnicy.Podaj mu moj nr.0607418725.
Moja corka ok.12tej bedzie w domu i na 13ta mozemy byc w Legnicy.Twoj znajomy bedzie pewnie jechal autostrada,a Elka mieszka po trasie.
[U][B][COLOR=blue]ELKA W PIATEK DREDZIK WYJEZDZA OD CIEBIE I MAM NADZIEJE,ZE BEDZIESZ W DOMU I GO WYDASZ !!![/COLOR][/B][/U][/quote]
I wygląda na to, że tak będzie musiało być ! Ze swojej strony dogadam jeszcze szczegóły czy napewno w ten piątek będzie jechał na 99% tak i o której godzinie!
Bo dzisiaj dostałam smsa, ze Mama Eli nie przyjedzie po psa - dzisiaj sobota, w poniedziałek miała być Reszty nie skomentuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']i znowu zero wieści od zalewskich...ludzie chcą pomoc, kombinują na prawo i lewo, a tu...olewka totalna z ich strony:angryy::angryy::angryy::angryy:[/quote]


Nie olewka totalna tylko kłopoty z netem :mad:
Ludzie kombinują chyba tylko w jaki spasób zniechecić człowieka do dzialania.

Pajunia, żadnej propozycji od Ciebie nie miałam, a na Twoje obelgi, ze Sonia nie wie co to patyk i piłka nie musze odpowiadac bo nawet fotki w naszej galeri są dowodem na to, że kłamiesz !

Prawdą jest, że Viki miała szczeniaki i przyznałam się do tego. Czy fakt, że jedna z moich psinek miała szczeniki oznacza, ze ja nie moge już starać sie pomóc żadnemu psu ??

Dredzik jest wspaniałym psem i napewno należy mu się wspaniały dom. Chciałabym, aby trafił do Starachowic jak najszybciej, ale to ponad 400 km w jedną strone z dwiema przesiadkami i kolejne 400 km z powrotem, ja niestety nie moge pozwolić sobie na taką wyprawe.
To wcale nie jest takie proste, jak sie wydaje kometującym tu osobą, gdyby tak było napewno ktoś z Was juz dawno odebrałby malucha od nas.

Iza jeżeli ten chłopak bedzie jechał przez Legnice, to po co masz się tu fatygować ze swoim brakiem czasu ?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a na Twoje obelgi, ze Sonia nie wie co to patyk i piłka nie musze odpowiadac bo nawet fotki w naszej galeri są dowodem na to, że kłamiesz !
[/QUOTE]

jesli chodzi o psy, to ja NIGDY nie klamie. To jest fakt, ktory potwierdzi Ibanez i Ansie, jak rowniez, ze miala bardzo wyciagniete cycki, ktore jednoznacznie wskazywaly na karmienie szczeniakow, a ktore u nas sie wciagnely. Ewidentnie Sonia nie miala ruchu, gdyz miala bardzo gruba warstwe tluszczu na brzuchu, ktora spowodowala, ze po sterylce 2 razy szwy pekaly, i to sa fakty. I dlaczego nie chcialas wyslac zaswiadczenia o szczepieniach od weta? Balas sie, ze zadzwonimy tam i sie dowiemy, ze jednak miala szczeniaki. Proste. Ty nawet pluszaka nie powinnac miec, jestes rozmnazaczem i tyle,:angryy:
Ciekawe, czy ten psiak w ogole istnieje, sporo osob ma juz watpliwosci?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Dziewczyny nie kłućcie się, pamiętajcie że teraz najwazniejsze jest [B]dobro psa[/B],wiem że trudno jest się opanować ale czasem trzeba ugryzc się w jezyk..[/quote]

Wlasnie o to chodzi ,[B]o dobro psa[/B] i bynajmniej ja dlatego tu jestem i pisze.Wierz mi,ze dla przyjemnosci do Elki bym nie pojechala.
Mieszkam jednak najblizej niej i glupio tu byc i nic nie zrobic.Chyba,ze ktos inny chce dopilnowac,aby Dredzik od niej w koncu wyjechal,to prosze bardzo.
Moze Ty,Zaba? Poznasz Elke osobiscie...

Link to comment
Share on other sites

Iza jestes przepełniona złością, piszesz to co Ci się nawinie, a ja przecież nie wtykam sie w to co Ty robisz, bardzo dobrze że chcesz pomoc i chwała Ci za to. Mnie chodzi o to że przez kłutnie np. zalewscy psa moga Ci nie wydać... roznie to bywa :roll: ja nie znam ludzi z pod tego nicku, troszke sobie poczytałam i tez nie lubie jak coś jest niejasne, lub ktos jest nieuczciwy.

"Moze Ty,Zaba?"
Nie, ja nie bede uczestniczyla juz w zadnym transporcie psa, wiozlam jednego osobiscie pociagiem i z nim wrocilam, bo sie niestety ludziom nie spodobal.. a ja musialam oddac go z powrotem do schronu bo nie udalo mi sie zalatwic tymczasu dla niego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']jesli chodzi o psy, to ja NIGDY nie klamie. To jest fakt, ktory potwierdzi Ibanez i Ansie, jak rowniez, ze miala bardzo wyciagniete cycki, ktore jednoznacznie wskazywaly na karmienie szczeniakow, a ktore u nas sie wciagnely. Ewidentnie Sonia nie miala ruchu, gdyz miala bardzo gruba warstwe tluszczu na brzuchu, ktora spowodowala, ze po sterylce 2 razy szwy pekaly, i to sa fakty. I dlaczego nie chcialas wyslac zaswiadczenia o szczepieniach od weta? Balas sie, ze zadzwonimy tam i sie dowiemy, ze jednak miala szczeniaki. Proste. Ty nawet pluszaka nie powinnac miec, jestes rozmnazaczem i tyle,:angryy:
Ciekawe, czy ten psiak w ogole istnieje, sporo osob ma juz watpliwosci?[/quote]

Sonia nie miała szczeników :mad:. Była troszke grupsza bo miała wcześniej kaszel kenelowy i bardzo mizernie wyglądała, nie pamietasz, że nie chciała jeść ani pić, wiec jak juz zaczeła jeść to była krmiona krmą dla rekowalescentów i przytyła, moze nie szalała jak szczeniak na spacerach, ale to dlatego, że przes ten kaszel się dusiła, wet obawiał się wypadnięcia tchawicy.
Szczepiona była u weta u którego byliśmy tylko raz na szczepieniu Soni, potem był kaszel kenelowy i zmieniliśmy weta za namową dogomaniaków.

Link to comment
Share on other sites

zalewscy - ja bym wolała,zeby Iza wzięła psa - bo wtedy będę wiedziala,ze na pewno trafi do Starachowic.Czy możesz wstawić aktualne zdjęcie tego wirtualnego psa jak na razie???? Majaa i inni na pewno by chcieli zobaczyć jakiemu psu pomagają - zdjęcia z pierwszych postów było dawno robione,no chyba,że też nie miałas czasu,żeby nowe zdjęcia porobić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']zalewscy - ja bym wolała,zeby Iza wzięła psa - bo wtedy będę wiedziala,ze na pewno trafi do Starachowic.Czy możesz wstawić aktualne zdjęcie tego wirtualnego psa jak na razie???? Majaa i inni na pewno by chcieli zobaczyć jakiemu psu pomagają - zdjęcia z pierwszych postów było dawno robione,no chyba,że też nie miałas czasu,żeby nowe zdjęcia porobić[/quote]

Ostatnie fotki są robione po nowym roku jak widzicie nie umnie bo ja nie mam aparatu :roll: . Nie zmienił się od tamtej pory.

Co do wyjazdu Dredzia to gość ma przejeżdzać przez Legnice, pewnie autostradą wiec nie daleko mnie, po co ciągnąć Ize z innego miasa ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynavege']najwazniejsze zeby Dredzik wreszcie pojechał tam gdzie ma pojechać , na osobiste przepychanki potem czas znajdziecie ;)[/quote]

Nie wiem tylko dlaczego, wiekszość osób myśli, że ja nie chcem go oddać :roll: . Przecież po to go wyciągnełam ze schronu. Poprostu sam go zawieść do Starachowic nie moge !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zalewscy']Nie olewka totalna tylko kłopoty z netem :mad:
Ludzie kombinują chyba tylko w jaki spasób zniechecić człowieka do dzialania.
[/quote]

Mod usunal mojego maila...
Musze sie pohamowac-OK sprobuje choc przy Elce czasem jest ciezko.
Do rzeczy.Elka,logujesz sie codziennie,wiec mialas net.Pamietaj,ze tu pare osob staje na glowie organizujac transport czy DT i wypadaloby chociaz im dac znac jak sie sprawy maja.
Co do transportu Dredzika,to nie upieram sie,aby w piatek przyjezdzac do Legnicy.Zalezy mi jednak ,aby pies w koncu pojechal,wiec mam nadzieje,ze dopelnisz obowiazku i DASZ ZNAC DZIEWCZYNOM !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']Mod usunal mojego maila...
Musze sie pohamowac-OK sprobuje choc przy Elce czasem jest ciezko.
Do rzeczy.Elka,logujesz sie codziennie,wiec mialas net.Pamietaj,ze tu pare osob staje na glowie organizujac transport czy DT i wypadaloby chociaz im dac znac jak sie sprawy maja.
Co do transportu Dredzika,to nie upieram sie,aby w piatek przyjezdzac do Legnicy.Zalezy mi jednak ,aby pies w koncu pojechal,wiec mam nadzieje,ze dopelnisz obowiazku i DASZ ZNAC DZIEWCZYNOM ![/quote]

Iza przestań moncić, nie mogłał wejść na neta :mad: . I chcociaż nie mam obowiązuk się Tobie tłumaczyć to napisze, ze logując się na dogo przeglądarka dochodziła do 38 % i wszystko się wieszało.
Dobra rada idz się wyzyj na innym watku, albo nie przyjedz do mnie, weż Dredzika, zajmij się nim przez miesiąc, w miedzy czasie szukaj domu - transpotrtu, a ja codziennie bede wypisywac jaka to Ty jesteś(...) bo pies jeszcze jest u Ciebie a nie w DT.
Kiedy masz rację to masz, ale sama nie jesteś w stanie zawieść Go do Starachowic i ja też nie więc nie wyżywaj się na mnie .

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, jedyne co mi się udało na dziś znaleść to dziewczyne, która ewentualnie może pojechać pociągiem ale trzeba jej kupić bilet. Co wy na to ?
Gdyby była kasa na bilet to dziewczyna mogła by jechać nawet dzis! Co robimy ? Chyba nie pozwolicie mu trafić znowu do schronu :-( . Ja moge dać 20 zł więcej nie mam :oops: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...