Jump to content
Dogomania

Diarunia [*] za TM - Kto sobie drogę skraca...Wizja SCHRONISKA! Diara prosi o deklaracje...


cancer43

Recommended Posts

[quote name='Neris']Ja sama rozpaczliwie szukam pomocy dla Diary, czy to taka zbrodnia? Nikogo z wątku o to nie proszę, sama usiłuję coś wykombinować.

Wczoraj zostałam przez Abrę potraktowana jak jakiś stróż, nie spodziewałam się że można tak z kimś rozmawiać, szczególnie jeśli się przyjaźni. Do teraz nie mogę tej rozmowy zrozumieć i przegryźć. NIe zrobiłam ani nie robię nic złego, chcę uchronić psa przed czymś koszmarnym. [B]Dla mnie to jest osobista tragedia.[/[/B]QUOTE]

Widzisz Neris, każdy ma swoje własne, prywatne tragedie... Dla mnie tragiczną tragedią jest Twoja interpretacja naszej rozmowy, po tym jak wreszcie raczyłaś odebrać mój telefon.
I dlatego, że się przyjaźnimy, przełknę jakoś Twoją wypowiedź n/t tego jak Cię potraktowałam.
Nie rozumiem, przed jakim KOSZMAREM chcesz ustrzec Diarę???

[B]NAPISZĘ JESZCZE RAZ DRUKOWANYMI LITERAMI:

[/B]Jako [COLOR=#ff0000][B]OPIEKUNKA [/B][/COLOR]psa podjęłam decyzję (wynikającą z przyczyn ode mnie niezależnych, przyziemnych, banalnych , aczkolwiek [COLOR=#ff0000][B]DLA MNIE NAJISTOTNIEJSZYCH [/B][/COLOR]w aktualnym momencie życia - krótko mówiąc z przyczyn finansowych), że [B]Diara pojedzie do schroniska[/B].

W miejscu, w którym na codzień pracują osoby dobrze mi znane, kochające zwierzęta i do których mam zaufanie ... [B]w miejscu, w którym bywam co tydzień[/B] - [COLOR=#ff0000]Diara zamieszka w swoim własnym kojcu[/COLOR], [COLOR=#ff0000][B]A JA NADAL BĘDĘ SZUKAĆ JEJ DOMU[/B][/COLOR]!

Neris - jestem Ci bardzo wdzięczna za poszukiwanie alternatywy finansowej dla psa (i wszystkim osobom, dzięki którym Diara przebywała przez ostatnie 2 miesiące u Ciebie w DT), szkoda, tylko, że nie informujesz mnie o swoich krokach...
Niestety - opłacenie kolejnego JEDNEGO miesiąca dzięki jednorazowej deklaracji (za co dziękuję) [B]nie rozwiązuje problemu, a jedynie odracza go w czasie.
[/B]Kojec, w którym ma zamieszkać Diara za chwilę może znaleźć innego lokatora, a ja nie będę miała jej gdzie umieścić.

Podjęłam decyzję i jej nie zmienię.
Rozumiem, że przez rok zżyłaś się z Diarą - to naturalne. Rozumiem. Ale nie zachowuj się jak rozhisteryzowana nastolatka.
Chyba, że chcesz ją adoptować - będę "Za" i w każdej chwili mogę pojechać do Ciebie z umową adopcyjną.

Przelałam na Twoje konto 200zł - pies ma opłacony DT do 09.11.2012., czekam na sygnał ze schroniska, kiedy mogę przywieźć psiaka.
[COLOR=#ff0000]Cały czas ogłaszam ją w internecie, i tak będzie do momentu, kiedy nie znajdzie DS[/COLOR].

[B]Agusiazet[/B] - pobyt Diary u Neris to koszt 200zł/m-c (Neris, po raz kolejny dziękuję za promocyjną stawkę)
[B]Lolalola[/B] - mam nadzieję, że przeczytasz ze zrozumieniem to, co napisałam - i spróbujesz spojrzeć na tą sytuację z innej strony :)

PS. Neris...
Kto jak kto, ale akurat Ty nie powinnaś wypowiadać opinii n/t miejsc, których osobiście nie odwiedziłaś... Jeśli to robisz, stajesz na równi sama wiesz z kim :)
Chyba wiesz, jakie to potrafi być krzywdzące... W każdej chwili możesz zajrzeć do schroniska.

Nikt nie przewidział takiego obrotu spraw, życie ... samo życie...
Gdybym chciała pozbyć się "problemu" już dawno zawiozłabym psa do "pierwszego lepszego" DS, który się nim zainteresował.
A zapytań i chętnych było do tej pory sporo - O CZYM PISAŁAM OTWARCIE.

[COLOR=#ff0000][B]Podsumowując: Jeśli do momentu wybudowania kojca Diara nie znajdzie DS - jedzie do schroniska.

[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']...
Rozumiem, że przez rok zżyłaś się z Diarą - to naturalne. Rozumiem. Ale nie zachowuj się jak rozhisteryzowana nastolatka.
Chyba, że chcesz ją adoptować - będę "Za" i w każdej chwili mogę pojechać do Ciebie z umową adopcyjną.
[B]...[/B][/QUOTE]

wow!!!
Suce też powiesz, żeby nie histeryzowała w schronie??
masakra

Rozumiem, że nie interesuje Cię pomoc finansowa? jedynie przejęcie odpowiedzialności za psa?

Link to comment
Share on other sites

Widzę,że czary mary,abrakadabra nomen-omen i pies z domu do schronu.Smutne.Nie byłem tu na wątku,nie znam szczegółów ale takie jest moje pierwsze wrażenie.Patrzę na sunię na zdjęciu i szkoda mi JEJ.Szkoda,że ma Opiekunkę,która tak bez empatii skazuje ją na fajna klatkę,prywatną prawie :shake: ale w schronie...

Edited by wolf122
Link to comment
Share on other sites

Nie przebiłam sie przez watek.
Dlaczego MUSI wrócic ? Bo TAK ? Czy po prostu chodzi o kase ( jak widze niewielka jak na ceny hotelowe ).
Nie ma deklaracji ? Czy ma zbyt mało ?
Czy mozna prosic o skrót telegraficzny aktualnej sytuacji suni ?

Edit. No troche juz wiem .
Abrakadabra, czy Ty rozsyłałas w ogole ten wątek ?
Kasa sama sie nie znajdzie.
Moge dac 10 zł/m-c stałej deklaracji. Przy odrobinie wysiłku mysle, ze udałoby sie zebrac 200 zł. Miej litosc dla tej suni.
Schron, to chyba najgorsze rozwiązanie...:-(

Edited by bela51
Link to comment
Share on other sites

ja podtrzymuje swoja deklaracje dla Diary!!!!!!
Neris nie jest zadna rozhisteryzowana nastolatka tylko z calych sil walczy o psa, proste!!!!Bardzo cenie takie osoby,takie ,ktore maja serce!
Tyle tu walki o wyciaganie psow ze schronu a tu taki beret..............zal mi Diary niemilosiernie,wlozylam rozwniez wiele pracy w rozsylanie watku i zdolalam zwerbowac pare ciotek i zdobyc pare groszy, ale jak pamietam ktos mial mi w tym pomoc, z tym,ze odnosze wrazenie ,ze bylam jedyna rozsylajaca watek,taka oto walka byla o Diare.......

Edited by Lolalola
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']ja podtrzymuje swoja deklaracje dla Diary!!!!!!
odnosze wrazenie ,ze bylam jedyna rozsylajaca watek,taka oto walka byla o Diare.......[/QUOTE]

[quote name='Aimez_moi']Dawno nie bylam u suni a tu......taka rewolucja....
Ale moja deklaracja na Diare nadal aktualna...[/QUOTE]

A gdzie w ogole jest wykaz deklaracji ? Ile Diarze brakuje do tych 200 zł co miesiąc ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']zauwazylam dopiero teraz,ze na pierwszej stronie nie jest uaktualnione kto dokladnie wplaca na Diarke, brakuje chocby mnie,Aimez czy Dagi....nie wiem,moze jest wiecej deklarujacych,chyba musimy poczkec na Abre zeby dala nam znac....[/QUOTE]

[B]Mój błąd, że nie wklejałam wpłat w pierwszym poście. Przeklejam z 47 strony:

[/B]Iljova, Cancer, Aimez-moi, Lolalola - Wy wszystkie faktycznie możecie pretendować do miana Wróżek :smile:

Słuchajcie!!!
Pojutrze przelewam na konto Neris 200zł, tytułem opłaty za hotelikowanie Diary w sierpniu :smile:

Mamy kasę!!!

Pozytywne myślenie raczej tym razem nie zadziałało... [B]Zadziałała Agusia_zet [/B]:loveu::loveu::loveu:
Dzisiaj okazało się, że na koncie Vivy od kwietnia znajduje się 5 wpłat Agusi_zet, która w listopadzie zadeklarowała swoją pomoc finansową dla Diary w wysokości 20zł miesięcznie :smile:
Dzisiaj dostałam zestawienie od Mru, z dokładnym harmonogramem wpłat (wcześniejsze były przelewane na konto Neris):
05.04. - 20zł (za marzec)
15.05. - 20zł (za kwiecień)
01.06. - 20zł (za maj)
03.07. - 40zł (za czerwiec i lipiec)

[B]Agusia_zet [/B]- ślicznie dziękujemy!!!

Biorąc pod uwagę fakt, że dzięki Wam udało się nazbierać:

[B]Cancer43[/B] - 25zł
[B]Ewu [/B]- 10zł (deklaracja stała)
[B]Aimez_moi [/B]- 10zł (deklaracja stała)
[B]Ja (Abra)[/B] - 30zł (deklaracja stała)
[B]Sylwiia [/B]- 30zł (na razie jedorazowo, ale nie wyklucza pomocy w przyszłości)

[COLOR=#ff0000]Suma: - 105zł [/COLOR](za sierpień) + [COLOR=#ff0000]100zł[/COLOR] (deklaracje [B]Agusi_zet[/B])... [B][COLOR=#ff0000]MAMY 205zł!!! [/COLOR]:loveu:

[/B]O sierpień nie musimy się już martwić - dzięki Wszystkim baaaardzo serdecznie!

A teraz proszę Wszystkich o uruchomienie pozytywnego myślenia - Diara musi znaleźć DS do 10.09.
Po prostu musi. I wszystko na ten temat :evil_lol:.

Edited by Abrakadabra
Link to comment
Share on other sites

[B]I jeszcze ze strony 54...

[/B]Hej! Hej!

Neris, Twoje przemyslenia bardzo mi się podobają :smile:
I zaskoczę Cię, ponieważ... Surprise !

Przelałam przed chwilą 200zł na Twoje konto, dokładną buchalterię wyłuszczę po powrocie.

Szybciutko wstawiam najnowsze wpływy na Diarę:

[B]Ewu [/B]- 10zł
[B]Ewa Ć[/B] (Myszorek? to TY???)- 30zł
[B]Kocurek [/B]- 16,27zł (chyba przeszło przez konto Ilony???)
[B]AimezMoi[/B] - 10zł
[B]Ja [/B]- 34,27zł

[B]Razem: 100zł
[/B]Resztę (100zł) udało mi się uzbierać wśród znajomych w pracy.... ale to jednorazowe deklaracje.

Bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty!


[B][COLOR=#ff0000]EDIT: Jutro wszystkie wpłaty, które wpłynęły na moje konto, a znalazły się w tym rozliczeniu znajdą się z powrotem na kontach darczyńców.

[/COLOR][U]Neris, gdybyś znalazła chwilkę i udpostępniła nam zdjęcie tego kawałka domu ... yyy tzn. kojca w którym przebywa u Ciebie Diara, byłabym dozgonnie wdzięczna...


[/U]

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Belu, egradska, wolf dziękuję za odzew! na owczarkarzy zawsze można liczyć:loveu:

Udało mi się znaleźć tyle na wątku:

[quote name='Lolalola']no wlasnie......:(bidusia....

cioteczki to ja moze na poczatek rzuce choc [B]5 z[/B]l....bo niebawem chyba zaczne sama na siebie zbierac ,jestem zawalona deklaracjami:(

moze tak po piatalu jakbysmy daly to w koncu cos by z tego wyszlo.....:roll:[/QUOTE]

[quote name='Aimez_moi']Jak po piatalu to [B]po piatalu[/B].....:):)[/QUOTE]

[quote name='ewu']To ja [B]dam 10 zł stałej[/B] ale napiszcie na pw , bo mam tonę deklaracji i w końcu się pogubię...Grozi mi że zostanę sama do opłacania sporych różnic w deklaracjach , wtedy nie będę w stanie ale póki co dyszkę deklaruję.[/QUOTE]

[quote name='daga31081980']to ja [B]też 5 zł daję[/B],tylko również info na pw przy płaceniu , bo pamięć dobra lecz krótka[/QUOTE]

[quote name='Abrakadabra']...
3. Oczywiście sama też składam swoją deklarację dla Diary w [B]wysokości 30zł/m-c [/B](niestety w tym momencie, to szczyt moich możliwości)[/QUOTE]

[quote name='sleepingbyday']hej, wiela nie mogie, ale dorzućcie moja deklarację stałą - tylko[B] 5 zł miesięcznie[/B], więc świata to nie zmieni, ale zawsze jakiś grosik.[/QUOTE]

Agusiazet deklarowała 20zł
Bela51 10zł
anett 10zł

Lolalola, Aimez dzięki za potwierdzenie deklaracji!:lol::lol:
Gdyby wszyscy podtrzymali deklaracje Diara ma miesięcznie 100zł
brakuje jeszcze 100

pomoc deklarowały jeszcze

[quote name='Sylwiia_']Dzień dobry:-) Ja też poproszę o nr konta dla Diary[/QUOTE]

[quote name='myszorek']Moja maleńka już ok,dziękuje za mizianie:)Nie dostałam nr konta dla Diarci.Czy już nie potrzebuje?może przyda się na wrzesień???[/QUOTE]

nie wiem czy jednorazowo czy stałe

Link to comment
Share on other sites

Dziwne to....zdjecie kojca w ktorym przebywa Diara u Neris??
jakas walka o to ,ktory kojec jest czy bedzie lepszy,bezpieczniejszy,bedzie lepszym Alcatraz???
szkoda tylko,ze w schronie Diara nie dostanie glaskow ,spacerow, ze raczej nikt nad nia nie bedzie pracowal, bedzie sobie natomiast siedziec biedna psina zamknieta w klatce jak maly zbrodniarz i wszystko to nad czym pracowala Neris pojdzie na marne...
GDZIE JEST TO SCHRONISKO??
JUZ KTOS O TO WCZESNIEJ PYTAL??
czyli dalej pozostajemy w temacie oddania Diary do schronu ????
jest tu wiele osob ,ktore chca pomoc,wiec moze dajmy jeszcze troche czasu na kompletowanie deklaracji !
odnosze wrazenie,ze ktos tu bardzo chce zeby Diara pojechala do schronu i koniec!:shake:

Link to comment
Share on other sites

nie, no nie było mnie 3 dni i taka jazda? ludzie, spokojniej trochę, pliz.

diara nie ma 200zł deklaracji, abrakadabra nie ma możliwości utrzymywac jej, to co mają dziewczyny zrobić? szukanie kasy odbywało się co jakis czas. do tej pory nie wyszło. dlaczego winą abry jest to, że nie stać jej na hotel? tego nie rozumiem, że macie o to pretensje! przecież nie o to chodzi, że abrze zalezy oddanie diary do schronu. jakiego pomyslu, jakiej możliwości nie wzięła pod uwagę wg was? co można zrobić wg was?

korabiewice to schron, że włos się na głowie jeży???? bela, skąd masz taka o nim opinię, bo ciekawa jestem, czy to osąd wynikający z osobistej znajomości warunków.

Link to comment
Share on other sites

No, nie z osobistych. Przyznaje, ze z watków na dogo oraz z mediów.
Tak wiele sie zmieniło od paru miesiecy, ze jest tam lepiej niz u Neris ?
Nikt nie wini Abry, ze nie ma kasy, bo własnie staramy sie tę kase zdobyc, co przy obecnej cenie 200 zł nie jest niemozliwe.

Link to comment
Share on other sites

kurcze ja tez slyszalam negatywne opinie o Korabiewicach,wiec jestem zmartwiona......
oczywiscie,ze nie jest wina Abry iz nie moze jej dluzej utrzymywac,aczkolwiek jak juz pisalam wczesniej,moim zdaniem walka o deklaracje i w ogole jakas pomoc byla dosyc mala,zjawilam sie na watku kilka miesiecy temu i jak szalona rozsylalam pw z prosba o deklaracje i pare udalo mi sie uzyskac.......jak mnie pamiec nie myli pomoc mi mialo w tym pare osob,ale jakos chyba nikt nowy na watku sie nie zjawil...czy w ogole ktos jeszcze rozsylal ten watek???
bazarkami tez mozna bylo troszke budzet podratowac......ale czy ktos chcial w ogole taki zrobic??chcetnie podaruje pare fantow:)
skoro mamy juz 100 to moze uda sie jeszcze i nastepna 100 skolowac..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']kurcze ja tez slyszalam negatywne opinie o Korabiewicach,wiec jestem zmartwiona......
oczywiscie,ze nie jest wina Abry iz nie moze jej dluzej utrzymywac,aczkolwiek jak juz pisalam wczesniej,moim zdaniem walka o deklaracje i w ogole jakas pomoc byla dosyc mala,zjawilam sie na watku kilka miesiecy temu i jak szalona rozsylalam pw z prosba o deklaracje i pare udalo mi sie uzyskac.......jak mnie pamiec nie myli pomoc mi mialo w tym pare osob,ale jakos chyba nikt nowy na watku sie nie zjawil...czy w ogole ktos jeszcze rozsylal ten watek???
bazarkami tez mozna bylo troszke budzet podratowac......ale czy ktos chcial w ogole taki zrobic??chcetnie podaruje pare fantow:)
skoro mamy juz 100 to moze uda sie jeszcze i nastepna 100 skolowac..[/QUOTE]
Zgadzam sie z Toba, bazarkami mozna całkiem przyzwoicie łatac budzet, tymbardziej, ze cena czynszu jest bardzo niska.
Ja , chetnie zrobie bazarek dla Diayr.
A wątek dostałam tylko dzieki anett, dopiero wczoraj. I od wczoraj zrobił sie ruch, bo anett rozesłała prosby o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...