Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pójde pójde, ale ustalcie w końcu gdzie co i jak :) Ja oczywiście po cichu licze na Matemblewo, bo ciężko mi z dwoma dupkami gdzieś dalej jechać :/ Na spacer Oliwa-Matemblewo, możemy sie umówic jak bedzie troche cieplej bo to parogodzinny spacerek i co niektórym mogą tyłki poprzemarzac (czyt. moje jamniki :D)

Link to comment
Share on other sites

Łeeee....takie miejscówy to jak dla mnie totalnie zły pomysł:cool3:
Spacer urasta do rangi eskapady z miliardami przesiadek, już po dojechaniu na miejsce człowiek będzie wkurzony i zdechnięty, nie mówiąc o samym spacerze i powrocie;)(
Miliardy przesiadek, kupa kasy na autobusy....Bleee...to nie dla nas. Oliwa i okolice jak dla mnie najdogodniejsze i dalej się nie ruszam:cool3:

Mieszkamy na Karwinach, tak jak mamy w opisie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Pudelkowi [pudelkowa+pudelek;)] pewnie nie dotrą [wos+agility], ale...

Nie narzekajcie tak! ;) Ja jezdzilam z pudlowym z Oliwy do Matemblewa [pieszo+tramwaj+bus], toz to nie koniec swiata ;) Do Gdyni na treningi jezdzilam... Ja raz wydalam 24 bilety... Nie pytajcie jakim cudem, ale tak wyszlo ;)

A Matemblewo jest urocze :) Bardzo fajnie sie tam spaceruje :)

Moze jakis spacerek np. po swietach? Jakos nie w łikend? ;)

Link to comment
Share on other sites

W tygodniu na spacerki bede miala czas w drugiej połowie stycznia, do tego czasu jedynie w weekend moge sie wyrwać. W niedziele jestem wolna, ale juz po niedzieli bede zajęta (Marta wiesz czym :P) I dopiero po sylwestrze jakiś wolny weekend sie znajdzie

Myśle że to nie bedzie długi spacer. Tak 1-1.5 godziny

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2]Czy nikt z Was nie wybiera sie w strone Koszalina? Szukam transportu dla uroczej dobermanki ze schronu w Koszalinie do Tczewa ( albo gdzies w pol drogi ), moglaby juz grzac tyleczek u mnie. Zwracam koszty paliwa, w schronie zalatwione wszystko.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Beata 0601 717 398[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jeden podróżujący może zabrać jednego psa, trzeba mu kupić bilet-z tego, co pamiętam to bardzo tani. No i oczywiście musi być smycz, kaganiec i świadectwo szczepienia p/wściekliźnie. Z tym, że jest to spore obciążenie, nie tylko dla psa. Ubrać obcego psa w kaganiec i pilnować go przez prawie 4 godziny jazdy w pociągu, mając nadzieję, ze nie nabrudzi :roll:. Na pocieszenie powiem, że mój mąż mojego szczeniaka z hodowli w Poznaniu wiózł pociągiem i nie było większych problemów(poza mokrą plamą przy drzwiach przedziału:oops:), a jechał 5 godzin.

Link to comment
Share on other sites

za szybko sie to potoczyło, ja tylko przez Koszalin przejezdzalam wiec msialby byc ktos kto by tego psa "podał" ale cale szczescie ze nie probowalismy. mialam ogromne bagaze a ludzi bylo tyle, ze na korytarzach brakowalo miejsca, byly klotnie, problemy i sama ledwo dawalam rade

a teraz ja mam pytanie i prosbe. dogomaniacy z Gdańska! bliski jest koniec remontu siedziby Straży Dla Zwierząt. dopisali sponsorzy, wszystko jest tlyko...
zabrakło rak do pracy...
[SIZE=4][B]w sobotę 5 stycznia potrzebnych jest 3 silnych mężczyzn do zwinięcia wykładziny, zagruntowania podłogi i przeniesienia mebli.[/B][/SIZE] potem kilka Pań do sprzatania-ale te o wiele łatwiej znaleźć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataJ'][FONT=Arial][SIZE=2]Czy nikt z Was nie wybiera sie w strone Koszalina? Szukam transportu dla uroczej dobermanki ze schronu w Koszalinie do Tczewa ( albo gdzies w pol drogi ), moglaby juz grzac tyleczek u mnie. Zwracam koszty paliwa, w schronie zalatwione wszystko.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Beata 0601 717 398[/SIZE][/FONT][/quote]

Na dogomaniakow zawsze moznal liczyc! Zglosila sie dobra duszyczka i suczka bedzie u mnie za niecala godzinke!

Dzieki wiekie!!!!!

Beata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...