Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

[quote name='monmik']PS. jesli chodzi o spacerowanie w Gda to plaża jest długa, park Regana też, no i Lasy Oliwskie.. choć z taką sforą psów to nie wiem czy do lasu tak najlepiej..
ale jest też fajna polana za Dworem Oliwskiem,..
Idzie sie z Oliwy przy Młynie się skręca w kwietną, potem kawałek lasem przechodzi się do Dworu Oliwskiego i stamtąd już Lasy Oliwskie, a przed lasami właśnie spora polana z rzeczką.
A jeśli plażowo.. to myślę, że tereny od Zaspy/Brzeźna w str. Nowego Portu są mniej uczęszczane także raczej śmiało :)[/QUOTE]

Żałuj Kochana, żałuj.
Opisać spacery trudno, najlepiej przyjść i zobaczyć po prostu.
Co do puszczania ze smyczy, psy nie muszą kochać się nawzajem, dlatego też puszczenie 41 psów razem mogłoby się skończyć marnie. Biegały w większości te psiaki, które na spacery przychodzą od dawna i których zachowania właściciele, jak i my, jako grupa znamy i możemy być spokojni ;)

Tereny Oliwskie, jak już Tomek powiedział mamy przespacerowane na wskroś, polany i wspomniane rzeki także zostały "skonsumowane", a nasze psy zażywały w tak owych kąpieli letnich.

O Brzeźnie, plaży i parku Regana myślałam, tylko najlepiej byłoby wyruszyć z takiego miejsca, do którego w łatwy sposób można dojechać także a może przede wszystkim komunikacją miejską (ze względu na gro osób w ten sposób podróżujących). Na pewno na najbliższy spacer wymyślimy coś ciekawego, musimy spacery zawsze planować pod wieloma czynnikami, nie zawsze idzie to pogodzić, ale zabawy przy tym co nie miara.

Najbliższy spacer, jak już powiedział, gdzieś pod koniec stycznia się odbędzie, a do tego momentu pozostało jeszcze trochę czasu, więc coś wydumamy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[FONT=Verdana][SIZE=2]Oficjalnie informuję, że najbliższy spacer odbędzie się 29.01 godz. myślę 12. 00 standardowo ;)

Tak więc już wkrótce do zobaczenia.

Rzucajcie proszę propozycje dot. miejsca spotkania!
... I oczywiście piszcie, kto chętny.

A póki co, jak mniemam:

Agnieszka - Raxa
Piotr - Astra
Janusz - Luna
Marta - Helenka
Marta - Heniek
Ewelina - Bruxa
Dorota - schroniskowiec
Jacek - Kayla
Nat - Dora[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Wiki i Neska oczywiście o ile się uda ;)
Ostatnio dostałam w zoologu taką gazetę "oto pies" i w rozdziale "pies w mieście" jest coś o parkach i tam są wypisane parki do których można wejść z psami ;) Gazetę pożyczyłam koleżance, ale zaraz zadzwonię i się dowiem ;p

EDIT:
- Park Strzyża
- Park Reagana (na terenie zieleni przy ul. Krosienki)
- Przy ul. Za murami / Podwale Przedmiejskie
- Park Millenium
- Park Bema
- Park Akademicki
- Park Zaspa im. Jana Pawła II

Mam nadzieję, że dobrze zapisałam :D

Edited by wikikoniki
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']Witomino to jest tam za schroniskiem? a czy możliwa jest trochę zmiana godziny? Bo planowo my bedziemy 12:13 w Redłowie. Zanim dojdziemy to gdzieś 12:30 się zrobi..[/QUOTE]


Pinesk@ a kolejką jedziecie?
Wysiądźcie w Orłowie, łatwiejszy dojazd. Blisko do przystanka i jedzie bezpośrednio 192.
My na bank będziemy jeśli Witomino ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobra już jestem ;)

OFICJALNIE ZBIÓRKA JEST NA PARKINGU PRZY STADIONIE W REDŁOWIE ;)
Myślę, iż wszyscy wiedzą gdzie!

Wejdziemy sobie w las i reszta na spontanie! :evil_lol:

Generalnie o 12, ale zaraz będę próbować przesunąć to na 12.30 - problem jest zawsze tego typu, że jeśli ludzie sobie daną godzinę zakodują, to potem już gorzej to przesunąć.
Do wieczora dam znać!


Żaneta - Luna (mix)
Ania - Mange
Agata - Choco (mix nowofunlanda)
kermita (?)

Kogoś pominęłam?
Może ktoś jeszcze się skusi? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...