Jump to content
Dogomania

Killer już za TM [*]. Dług u weta został:(


a.s.

Recommended Posts

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wrona513']Szczuplutki szczuplutki ale przybiuera na wadze :) w dobote mielismy juz praiwe 31 kg na pokladzie a dzis trzeba bylo powiekszyc obroze ktora trzyma kolnierz na kolejna dziurke bo chlopcu urusl kark :) heh :cool1::cool1:[/QUOTE]
31 kg to już coś, ale i tak jeszcze sporo do nadrobienia pozostało... Ale wierzę, że dogoni swoją wagę:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Śliczny białas-faktycznie chyba za duży na amstafa ale zgadzam się z maciaszkiem,że na pierwszych zdjęciach mordkę miał więcej amstafowatą niż dogowatą.Jak zwał tak zwał dobrze ze kapitan Wrona ;) (nomen omen z tymi Wronami- dobre ludzie to są:lol:) go przygarnął

Oby dom znalazł a kasę jakoś uskrobiemy- trzeba piesa (a nie lepiej by mu jednak jakieś łagodniejsze imię dać- nasza Bazylka jakby nazywała się Killerka to nie wiem...:cool3:)
podnosić na wątku , żeby dobrzy ludzie się o nim dowiedzieli.
Przyślijcie mi namiary na priv , to co mam to dam-niewiele ale grosz do grosza.

Link to comment
Share on other sites

takie zalecenie weta ze mamy zjawic sie w piatek ale tam wszystko wyglada ok zadnych obrzekow ani nic wiec mam nadzieje ze juz szfy zdejma i bedzie mozna go wymeczyc bo go energia rozpiera :) chlopiec dostaje juz nawet takiej masy miesniowej o ile to mozna tak nazwac :)
VitisVini czaku poszly pw dziekuje bardzo

Link to comment
Share on other sites

On naprawdę był do drzewa przywiązany??? Wspominaliście,że umie chodzić na smyczy i jeździć samochodem, czyli to nie wiejski burek . co go jakiś rolnik ( z całym szacunkiem dla rolników mimo wszytko ) chciał się pozbyć.
Żeby takie barbarzyństwo uskuteczniać w dzisiejszych czasach to się w głowie ciągle nie mieści.
Priva dostałam ,to w poniedziałek kaska małą wyjdzie.
A co do imienia to maciaszek niech myśli;). Ona ma talent do szczęśliwych imion. Słyszysz maciaszku??? Myśl! On ma taka "dziecinną" jeszcze mordkę, jak zadziwiony królik:lol: Ale potencjał też ma, po odpasieniu powinien z niego piękny pies się zrobić.Bardzo ostrożnie trzeba z nowym właścicielem, bardzo bo taki chłopak jak malowanie to zaraz może komuś nieodpowiedniemu w oko wpaść

A jak długo on może zostać Wrono u ciebie?
Na wątku Bazylki już wspomniałam,że trzeba by jednak spróbować z cegiełkowym allegro, albo może wystawić aukcje charytatywną z jakimiś przedmiotami?
Sporo kasy trzeba dozbierać.
Myślcie co tam macie w szafach.Ja mogę dla małego zrobić branosoletkę ale to chwile potrwa.
Wrono ile masz czasu żeby cię wet z komornikiem nie ganiał?Pewnie to pytanie retorycze bo już cię gania- to ukrywaj się póki się da:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak naprawde był do drzewa przywiązany ale chlopak jest tak posluszny doslownie zaryzykowal bym powiedziec ze on szybciej sie uczy i lepiej sie slucha jak moja suzi :) Przed chwileczka zdjelismy szwy wszystko sie zagoila jak na "psie" :lol::lol: a co do popbytu u mnie to im szybciej tym lepiej bo juz mnie i tak wszyscy w domu z nozami ganiaja ;p za niego hehe ale dom musi miec pierwsza klasa zeby nikt nie zmarnowal psa od momentu kiedy jest u mnie juz mamy 7 kg do przodu dzis zwarzony byl i mamy prawie 33 kg juz jest cos ale nie duzo ale nabral masy bo kolczatka w ktorej chodzil do weta na poczatku byla luzna a teraz na styk juz mamy :)
Co do weta to im szybciej tym lepiej okreslonej daty nie mamy z wetem ustalonej bo to idzie tak jakby troche przez to ze sie znam z tym wetem juz jakis czas i leczylem sorga starego swojego ast-a i suze i teraz kilera ale tak jak mowie im szybciej tym lepiej tym bardzije ze na dzine dzisiejszy mamy 635zl jeszcze do splaty a w 9 mamy kontrolne baanie krwi i jeszcze jeden zastrzyk po babeszji :) i dziekuje VitisVini za pomoc :)

Do tej pory Finansowo dla kilera pomogli
Gryf80-20pln
Elinaa-20pln
Madii-30pln
Danuta.M-70pln
Mariusz.K-30pln
Reszte Środków na leczenie ktore dnia 26/10/11 wynosily 773zl to bylo bez kastracji Pokryslismy ze zbiórek przerowadzonych po znajomych i zakladach naszych pracy :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Vitis[/B], ale może wrona513 nie chce wcale zmieniać białasowi imienia...? A poza tym ja tylko ludzkie imiona psom nadaję (wyjątkiem była Bazylka, ale to była żeńska wersja Bazyla ;) ), a to nie wszystkim się podoba ;).
[B]
a.s.[/B], wpisz w pierwszym poście rozliczenie (żeby było wszytko widoczne i żeby mod się nie przyczepił). Zmień może też tytuł. Bo dt psiak ma ;), potrzebuje natomiast kasy i... ds.

Jakby co to mogę wystawić allegro ogłoszeniowe albo ze sprzedażą jakiegoś przedmiotu. Cegiełkowe nie bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Tylko ludzkie imiona maciaszku...hmmm to może Anatol:lol:. Wrona pozwolił na ewentualna zmianę imienia- ten pies szybko się uczy i już przywykł do Killera-a naprawdę uważam,ze w świetle co i rusz jakis nagonek na |groźne psy typu"amstaf pogryzł babcię i dziecko" to Kiler jest jak nomen omen.Po co kusić los? Poza tym takie imię może przyciagąć potencjalnych świrów chętnych na psa.Oni się świetnie czasami kamuflują... że u nas w schronie była okropna historia.Wydadaptowali przemiłego pitbula( w typie).Taki tłuściutki miś, znałam go, zawsze uśmiechnięty paszczą i ogonem.nasi ludzie są bardzo ostrożni przy adopcji takich psów- gościu przyjeżdżał, wychodził na spacery, wszytko wydawało się w porządku.Poczym w miesiąc po zabraniu, uśpił psa:-(.Ponoć na niego nawarczał... świr cholerny,mógł go przecież oddać do schroniska.Co sobie wspomnę to mnie aż w sercu kłuje.:-(

Tak, popieram tytuł można by zmienić-w końcu sytuacja nie jest aż tak różowa i potrzeba sporo pieniędzy jeszcze.Trzeba jakoś zwabić ludzi :lol:I pisać o nim tylko jako DA- przy tym wzroście raczej mu z amstafem nie po drodze chyba.Ma fajny przód- mocarne łapy i jak klatka się rozrośnie to będzie zuch na schwał.
No z cegiełkami na allegro to chyba masz rację maciaszku, mogą się czepiać.
Ale będziesz go wystawiać jako poszukującego domu?

Nie dziekuj wrona, co to za pomoc, chciałabym móc coś więcej zrobić- a ty i tak największa odpowiedzialność na siebie wziąłeś.Będę myśleć przez weekend- może znowu bazarek jak przy Bazylce-ale musiałbym coś naprodukować a to potrwa.Ale nie damy się żywcem;)
Poki co- to jak myślisz Wrona- casting na imię ogłaszmy?:lol:
Np."mały biały miś,bez łat lalalalala......

Link to comment
Share on other sites

Swierzutkie fotki :) na jedenj z nich widac jak kiler zapiera sie zeby nie isc na werande na ktorej u mnie mieszka bo niestety on tak bawic sie chce ze nie mozna pozwolic na to zeby dwa takie psy biegaly u mnie w domu wiec dt szukamy tez i ds :)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/48216962.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/4380/48216962.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/19415252.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7090/19415252.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/828/87970185.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/1298/87970185.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/62405594.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7497/62405594.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Coraz bardziej argentyńczyk z niego wychodzi :).

----------------

Vitis, z allegro cegiełkowym to nawet nie chodzi o to, że będą się czepiać. Ja odpadam ze względów czasowych. Trzeba śledzić wpłaty, odpisywać kupującym, wysyłać cegiełki, itp. Nie dam rady.

Na allegro mogę go wystawić ogłoszeniowo, w sensie że domu szuka.

----------------

A imiona? Hmmm... Bruno? Olaf? Emil?
:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...