Jump to content
Dogomania

Biała śliczna sunia i jej szczeniak - dzięki dogo bezpieczne....


malagos

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']A kto to Wia? Do Warszawy bliżej, mozna transport załatwić......[/QUOTE]

Jest to osoba nowa na dogo tutaj proponowała dt:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/215053-RATUNKU!!!-2-spanielkowate-sunie-6-maluchów-PILNIE-potrzebują...-wszystkiego-(/page13[/url]

Link to comment
Share on other sites

Na wątku Lupusa jest super wiadomość, dla nas też: Lupus przyjeżdża do nowego domu w Makowie Maz. w przyszły piątek. Myślę, że w drodze powrotnej kociabanda, która wiezie Lupusa, mogłaby zabrać naszą psinkę do Warszawy :)


[I]Umówiliśmy się na piątek wieczór....przyjadą z Lupusem:multi::multi::multi:[/I]

Edek, zaraz napiszę do niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Na wątku Lupusa jest super wiadomość, dla nas też: Lupus przyjeżdża do nowego domu w Makowie Maz. w przyszły piątek. Myślę, że w drodze powrotnej kociabanda, która wiezie Lupusa, mogłaby zabrać naszą psinkę do Warszawy :)


[I]Umówiliśmy się na piątek wieczór....przyjadą z Lupusem:multi::multi::multi:[/I]

Edek, zaraz napiszę do niej.[/QUOTE]
Jakby psiak dotarł do Katowic , to byłoby ekstra. Dajcie znać, czy to możliwe, jeśli nie będziemy organizować podróż z Warszawy a potem dalej to już żaden problem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']ewu, ale mamuśka nie do mnie do Dąbrowy ma jechać tylko do Krakowa do maszy tesciowej ( oczywiście jak maszy uda się udobruchać teściową)[/QUOTE]
Nie ma problemu, wolę nawet Kraków,uwielbiam to miasto:))) Pracuj nad Teściową:))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']to ja jest? Bo juz nie wiem, będę robić bazarek na baloniarki, więc mam pytanie, czy mam podzielić kwotę? Maluch zawita do mnie? Jeśli tak, przekażę dla niego 20% bazarku.[/QUOTE]
Napisałam do Wia, poczekajmy moze na odpowiedź - zawsze to bliżej. Dobrze?.......

Link to comment
Share on other sites

Pomyliło mi się, kurteczka........:oops: :oops:
Napisałam do Wia o dt dla suni, mamuśki. Jeśli by była w Warszawie, dostanie karmę i wszelką pomoc, w tym sterylizację, od Fundacji Mikropsiaki, tak mogą nam pomóc.
A szczeniaczek - necianeta, zabierzesz? Było by super! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']Zabiorę, tylko trzeba mi go dostarczyć...[/QUOTE]
Ja się oferowałam. Jak nie ma żadnej opcji dostarczenia szczeniaczka do Katowic, to ja jestem gotowa przyjechać pociągiem.Dalej to już samochodem -do Czechowic:)) Dajcie znać , jakie są możliwości. Bardzo mi żal suniek i stanę na głowie żeby były bezpieczne. Nie mogę dać dt , to choć w transporcie pomogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ja się oferowałam. Jak nie ma żadnej opcji dostarczenia szczeniaczka do Katowic, to ja jestem gotowa przyjechać pociągiem.Dalej to już samochodem -do Czechowic:)) Dajcie znać , jakie są możliwości. Bardzo mi żal suniek i stanę na głowie żeby były bezpieczne. Nie mogę dać dt , to choć w transporcie pomogę.[/QUOTE]

A ja Cie na pewno ugoszczę u mnie ciepłą kawą/herbatą i ciastkiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']A ja Cie na pewno ugoszczę u mnie ciepłą kawą/herbatą i ciastkiem :)[/QUOTE]
Mniam, dziękuję:) Jestem do dyspozycji, w tygodniu pracuję ale jak będzie trzeba załatwię zastępstwo. 23 mój mąż już będzie w domu i wtedy psiaka możemy dowieźć autem do Ciebie i zjeść te ciacha:)))Jeśli sunieczka byłaby szybciej u mnie , to ne ma problema :) posiedzi u mnie parę dni. Dajcie znać co i jak, czy mam już bilet kupować , czy jest jakaś możliwość dowiezienia suni bliżej Śląska???

Link to comment
Share on other sites

Cześć Wam Wszystkim. Odczytałam info. Odpisałam do malagos, że w czwartek, najpóźniej w piątek dam odpowiedź czy przyjmę sunię (dorosłą). Dziś znajoma dzwoniła, że na CITO potrzebują DT dla psiaka z "ala" schronu , z którego właścicielka nie chce w ogóle wydawać psów i dosłownie trzeba jej stamtąd kraść. Mały piesek, który jest odganiany od wody i karmy. Ginie w oczach i ledwo trzyma się na łapkach :( kwestia paru tygodni jak odejdzie za TM... jedynym ratunkiem jest wykradnięcie tego maleństwa. Tak więc czekam na info od Oli i jeśli nikt chętny nie zgłosi się po białaskę, a tego psiula nie da się wyciągnąć zza krat to będę ja mogła wziąć.

Link to comment
Share on other sites

(maleństwa w sensie, że jest mały - nie młody). Chce tez wyjaśnić dlaczego nie chcę brać szczeniorków. Pracuję po 8 godzin i maleństwo mogłoby narobić wielkich szkód w tym kupa kupek i wiadro szczoszków. Oczywiście dorosły psiak też może nie potrafić wytrzymać, ale szybciej to ogarnie niż szczeniorek. A pracując nie jestem nawet w stanie nauczyć psiunia czystości :( Warunki - blok i do dyspozycji dla piesków jeden pokój... ale to lepsze niż schron przecież.. tyle mogę pomóc. Już od paru lat biorę psiaki na DT. To jest owszem mega wyzwanie, ale też jeszcze większa satysfakcja jak psiak odżywa, socjalizuje się i trafia do cudownego domu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...