Jump to content
Dogomania

staruszka Kryśka za TM, po szcżęsliwej jesieni nadszedł koniec...


KWL

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

magdyska, tinuś ZDECYDOWANIE jest terierem;-) i to regularnie polującym cholera:diabloti: w dodatku tak drze jadaczkę jak czegoś dorwać nie może a bardzo chce( np sarny), że słynna jest w okolicy, nawet wśród myśliwych;-) ona jest w wieku krysi co jest zadziwiające:-o

morisowa, witaj:-)
no niestety akcja z tą sunią mnie dobiła, ale jeszcze bardziej to co się stało później, powiem tylko że u nas w stacji badań zwłoki psa są chowane do małej lodówki domowej.ta sunia to był labrador, 40 kg, pomyślcie jak to mogło wyglądać....

Link to comment
Share on other sites

Tinula- ja mam dużą wyobraźnie........a o tym nawet nie chce myśleć. czytałam o suczce- nie wypowiadałam się bo ostatnimi czasy ciągle się denerwuje i niedługo chyba będę chodzącym, jednym kłębkiem nerwów.

Twoja Tinka to taka mieszanka schroniskowych suczek (niestety nie doczekały ds...ale wspominam sobie często te psiaki)- trochę Sekwany (szorstowłosa ale nie podpalana, cała ciemna)- głównie z wyglądu a charakterek to Mufki :)

Link to comment
Share on other sites

a masz ich zdjęcia?
ja mam tinkę od zawsze;-)więc się przyzwyczaiłam do jej charakterku, a opowieści o jej wyczynach można długo snuć i to tradycja rodzinnych spotkań hehe...jak serniki i wszystkie ciasta świąteczne opyliła bo się zakradła do chłodniejszego pokoju, moja córa raczkowała wczepiona w jej kudły dzieląc się smoczkiem(rodzina mdlała) a całą ciążę spała mi przy brzuchu grzejąc tam olkę;-)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=tinula;19975387

morisowa, witaj:-)
no niestety akcja z tą sunią mnie dobiła, ale jeszcze bardziej to co się stało później, powiem tylko że u nas w stacji badań zwłoki psa są chowane do małej lodówki domowej.ta sunia to był labrador, 40 kg, pomyślcie jak to mogło wyglądać....[/QUOTE]

To jest nieprawdopodobne!!!To ma być stacja badań?Chyba powinniście to gdzieś zgłosić, może do wydziału ochrony środowiska?Ręce opadają do samej ziemi.

Link to comment
Share on other sites

Obie zmarły w schronisku.
Sekwana odeszła z przyczyn nieznanych, Mufka w bardzo tragiczny sposób.[COLOR=#a9a9a9] Obie pamiętam ale myśl o Mufce i tej tragedii....[/COLOR]

[B]Mufka:[/B]
[IMG]http://www.psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/41/41_image_3.jpg[/IMG]
[url]http://www.psyzpalucha.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=4&sobi2Id=41&Itemid=9[/url]

[B]Sekwana:[/B]
[IMG]http://images45.fotosik.pl/1639/3395878ceb1e64f1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

schroniskowiec- ja właściwie nie wiem gdzie to zgłosić.prosiłam Panią wet , która nas odesłała do badania żeby pojechała tam wyjaśnić sprawę.okazało się wtedy, że osobą bez empatii jest sama kierownik i rozmawiała z nią długo żeby takie syt.się nie powtarzały.trochę się boję, że jak zrobimy aferę to będą się wyżywać na innych ludziach w podobnej sytuacji.

morisowa, mufka taka radosna słodziara jak tinka!
przykre, że nie dano jej szansy-moja tina ma 12 lat i czuje się świetnie czyli miałaby sporo lat przed sobą.
ja kiedyś widziałam od Was pieska identycznego jak tina-żubrzyka.wyglądem-jak bliźniak:-)
trzymam kciuki za Was i Waszych podopiecznych!:calus:

Link to comment
Share on other sites

Krysik co dzień dostarcza nam porcji uśmiechu:-)
wczoraj olka je danio.pudełko do wylizania tince-ta wsadza nos i za chwilę jest czyste.żeby było sprawiedliwie sreberko kryśce.ta cap!!i ucieczka, pod stołem, za kanape, my za nia coby papiera nie zeżarła, krzesła lecą, młoda wrzeszczy, tina jagocze bo coś ją omija, ja ładuje kryśce rękę w dziób a ta obrażona, że żarełko jej odbieram;-)...
kiedyś dałam jej lyżkę do oblizania, tez były cuda..trzeba uważać z tym żarłocznym bazyliszkiem;-)

Link to comment
Share on other sites

taaaaak prawie 27-kilowa kruszynka.... muszę ją odchudzić ale jest mi ciężko (do domu dojeżdżam najpóźniej no i jak Velma się kręci przy kuchni tzn., że na bank dostała coś prócz swojej porcji śniadania- jak to mówią "pomaga w gotowaniu").


Oooo Guru chyba widział zdjęcie Puni Apsy- chyba to ona miała żółtą "obróżkę" hehehe

Link to comment
Share on other sites

jezu siedzę jak na szpilkach i oczywiście zdążyłam się poryczeć w pracy.no coś mówił, że wątroba jest powiększona, brzuch mu się nie podoba jakby początki wodobrzusza, nie wiem co z płucami pojechała na ekg tylko a zrobi jej usg, biochemie i nie wiem co jeszcze.już pomijam ile to będzie kosztować. i wprowadzi chyba vetmedin.tyle z wstępnej rozmowy bo przed chwilą mi dzwonił.

Link to comment
Share on other sites

wyniki krwi po południu wtedy powie co dalej.miała usg ekg bad.krwi.wątroba powiększona i zmieniony kolor ale woda podobno się w brzuchu nie zbiera.tyle na teraz ocena ekg później.zwariuję do tego czasu.
a rachunek na kredyt bo cena wyszła kosmiczna.
kurcze a było tak dobrze...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...