Jump to content
Dogomania

INKA-strasznie samotna suczka znalazła dom!


Jezabel

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dogo07']Ineczka coś zapomniana. Jak ona się miewa ? Odwiedza ją tam ktoś w schronisku ?[/QUOTE]
Odwiedza, odwiedza.
Ineczka bardzo zaprzyjaźniła się ze swoim kolegą z kojca. Jej przyjaciel dostał od dzieci imię Earl Grey. Razem są wyprowadzani regularnie przez gimnazjalistów, no i mnie regularnie przez dorosłych wolontariuszy schroniska.
Niestety o Ineczkę nie ma nawet jednego telefonu :shake: A to taka fajna sunieczka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Inka jest coś jak baset, taka mniejsza większa.
Szkoda że nikt jej nie chce. Ona chyba miała problem z suczkami, jeśli się nie mylę. Ale dobrze że polubiła swojego towarzysza z kojca. On to chyba coś jak jamnik jest ?[/QUOTE]

Kiepska sprawa z Inką, wystawię ją na allegro z nowymi zdjęciami, udało mi się zapłacić za poprzedni miesiąc to zaszaleję.
A ten jej towarzysz to krótkonogi taki, zabawny chłopak. Ma fajną mordkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']A ten jej towarzysz to krótkonogi taki, zabawny chłopak. Ma fajną mordkę.[/QUOTE]
Krótkonogi chłopak został przez wolontariuszy z gimnazjum nazwany Earl Grey - żeby pasowało do Inki :lol:
Choć Inka ma w schronisku opinię suczki wybrednej co do kandydatów do zwierzęcych przyjaźni, to z kolegą z kojca bardzo się polubili :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cavani']Krótkonogi chłopak został przez wolontariuszy z gimnazjum nazwany Earl Grey - żeby pasowało do Inki :lol:
Choć Inka ma w schronisku opinię suczki wybrednej co do kandydatów do zwierzęcych przyjaźni, to z kolegą z kojca bardzo się polubili :loveu:[/QUOTE]

Bo ten kolega jest przymilny niesamowicie, kochane psisko.
Allegro Inki jeszcze trwa, a nuż coś się wydarzy.

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy dzisiaj z Arabiansanetą w schronisku i zabrałyśmy Inkę i jej kumpla Earl Greya na spacerek.
Inka pięknie chodzi na smyczy. Jest w niej coś dziewczęcego, delikatnego, czego do tej pory nie zauważyłam. Kiedy oddaliłyśmy się od schroniska i zaczęłyśmy iść w pobliżu pokrytej śniegiem trawy, Ineczka wskoczyła w nią i zaczęła się tarzać i tak co kilka kroków. Usiłowałam jej zrobić trochę zdjęć do ogłoszeń, bo ma tylko z łańcucha i późniejsze z kojca. Zrobiłam dwa tarzającej się radośnie sunieczce...

[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5263/schroniskowbiaejpodl736.jpg[/IMG]

[IMG]http://img838.imageshack.us/img838/4431/schroniskowbiaejpodl742.jpg[/IMG]

...i padły mi baterie w aparacie. Niestety na spacerowe zdjęcia trzeba będzie zaczekać na następną wizytę w schronisku.

Kiedy Inka zorientowała się, że wracamy do schroniska, posmutniała. Przez całą powrotną drogę szła przyklejona do mojej nogi i co chwilę zaglądała mi smutno w oczy. I tak aż do samego kojca. :-(
Ech, gdzie ten twój dom Ineczko...

Link to comment
Share on other sites

A to nowy towarzysz Inki - Lolek:

[IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7403/023lam.jpg[/IMG]

[IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8611/022cg.jpg[/IMG]

Inka stoi z kolejnym pieskiem i jest między nimi całkowita zgoda. Ciekawe jak by było z suczką?

Ineczka coraz bardziej lgnie do człowieka. Ale robi to w tak przeraźliwie smutny sposób, aż mi się serce kraje. Bardzo tęskni do dotyku, bliskości. Wtula się w dłoń i czeka, żeby ją zabrać z kojca. Potem nie chce wracać z powrotem.
Domku Ineczki, pospiesz się! Ona czeka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...