Jump to content
Dogomania

Galeria Kamci i Ajka :))


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kamciu gratuluje jesteś popularna, chyba o to ci chodziło
napisałam do niej sms :angryy:
Kamcia początkowo nie garnęła się, ażeby mi odpowiedzieć, jednak jej siła bajkopisarska była wyższa
o to jaką dostałam odpowiedź:
"Mi pies się nie znudził nawet nie wiem dlaczego tak pomyślałaś! On i kamcia nigdy by mi się nie znudzili! Ja naprawdę chciałam dobrze i moi rodzice też. Jak wróce to biore się za plakaty z ajkiem! on musi się odnaleźć!"
czyli nasza dobroduszna i miłosierna Kamcia nie ma sobie nic a nic do zarzucenia :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haska_12']Taaa uważaj kingo bo ci uwieze... :shake: Jak sie tu pokażesz to .... juz sama nie wiem :mad: :angryy: :mad:

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: <- dosłownie!!! :mad:[/quote]


sluchajcie kochani nie po to ten watek powstal aby wygrazac Kamci:diabloti: choc niewatpliwie wielu z nas ma ochote jej dolozyc...
najwazniejsze to zeby psiak sie odnalazl a my po proszu posmiejmy sie z kogos kto sam dawal nam powody do smiechu od dawna....
a przy okazji pokazmy kazdemu kto mialby ochote postapic jak ona ze z dogomaniakami nie pojdzie tak latwo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haska_12']dealer masz racje... ale chyba nas rozumiesz, prawda?[/quote]

rozumiem jak najbardziej:) ale mimo to prosze o zachowanie godne dogomaniaka....ktorym Kamcia z pewnoscia nie jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']A mnie ciekawi jeszcze jedno: komu oficjalnie w schronisku został wydany pies? Kamci, czy jej rodzicom? :cool1:[/quote]

Behemiot trzeba zapytac dziewczyn z watku Ajka....

Link to comment
Share on other sites

Ja też wysłałam jej dzisiaj SMS, dostałam odpowiedź.
[QUOTE]I myślisz, że ja go nie szukałam?Cała moja rodzina go szukała! Mój tata kupował mu specjalne kółka, żeby się nie urywał. My z moją mamą odrobaczałyśmy i odpchliłyśmy.Ty nawet nie wiesz, jak on miał u nas dobrze! Już nawet jeden dom się kontaktował.[/QUOTE]

Potem:
[QUOTE]Mój tata i moja mama są w domu. Ja wyjechałam z wycieczką na dwa dni. Już wracam. I to nie moja wina, że uciekł[/QUOTE]

Następnie:
[QUOTE]Przyjeżdżaliśmy do niego codziennie i nocowaliśmy też.A to, że uciekł gdy nie było nas kilka godzin to nie była nasza wina[/QUOTE]

Czyli jak widać każdy SMS się ze sobą nie zgadza, bo jeśli ona jest na wycieczce klasowej, a rodzice w domu to po co do cholery jasej do niego przyjeżdżali, sądząc, że byli na miejscu?

To żenujące, nieodpowiedzialne i bezmyślne. Zarówno rodzice jak i Kinga powinni się wstydzić i robić wszystko co w ich mocy by znaleźć psa! Ja mając tyle na sumieniu nie mogłabym spokojnie usiąść do stołu z obiadem!

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z dealerką. Emocje emocjami, ale takie zastraszanie może się odbić na opinii dogomaniaków, która z resztą już jest nieźle zszargana po sprawie Ozzy'ego :shake:
Znowu będziemy czytać w gazetach o żądnych krwi zapatrzonych bezgranicznie w jakieś tam psy użytkownikach dogomanii, gnębiących niewinne niczemu dziecko.. Ja rozumiem – tu chodzi o życie psa, sama jestem przerażona zaistniałą sytuacją, ale to nie pomoże w żaden sposób Gryzkowi i nie upoważnia nikogo do pisania czegoś takiego. Myślę że pisanie o tym jaka jest nieodpowiedzialna wystarczy :diabloti:, bo takie "gdy Cię spotkam na ulicy... :mad:" jest za mocne moim zdaniem.. Choć wiem że należalo się na całej linii :diabloti: Bez obrażania typu "jesteś nienormalna, chora, upośledzona" ;) Bo nieodpowiedzialna to się zgodzę :cool3:

[B] Vectra[/B] - powiało grozą :mdleje: nie chciałabym być w tym momencie na miejscu Kamci :shock:

Link to comment
Share on other sites

o proszę i tak jak przypuszczałam :diabloti: i co my od niej chcemy przeciez ona się tak staraaaaaaała ,a my chamy się czepiamy :diabloti: :diabloti: :diabloti:
piesek miał u niej fantastycznie :diabloti: to czemu uciekł ? :hmmmm: :diabloti:


nie czepiajcie się Kamci :mad: :mad: ona tak dbała o pieska , tato mu kółka kupował , jedzenie nosili , WZIĘLI GO !!! Takie poświęcenie !!!!! a wy tu co teraz co to za lincze ??? nad biedną małą Kamciuniunią :mad: :mad: :mad:

Nie ładnie , oj nieładnie kochane dogomaniaczki :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DarkGreen"]Ejjj...dajcie już spokój...
Robicie jej tu lincz, a jeszcze niedawno taki miała wielki fan - club.. I gdzie są ci wszyscy obrońcy?
Każdy post jest taki sam jak poprzedni. Myślę, że Kamcia doskonale od razu zrozumie o co wam chodzi, więc nie trzeba jej tego tyle razy powtarzać.
Wszyscy piszecie to samo.
Ja proponuję zaczekać na jej wyjaśnienia, bo naprawdę nie mogę się doczekać co będzie miała na swoją obronę :p [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']o proszę i tak jak przypuszczałam :diabloti: i co my od niej chcemy przeciez ona się tak staraaaaaaała ,a my chamy się czepiamy :diabloti: :diabloti: :diabloti:
piesek miał u niej fantastycznie :diabloti: to czemu uciekł ? :hmmmm: :diabloti:


nie czepiajcie się Kamci :mad: :mad: ona tak dbała o pieska , tato mu kółka kupował , jedzenie nosili , WZIĘLI GO !!! Takie poświęcenie !!!!! a wy tu co teraz co to za lincze ??? nad biedną małą Kamciuniunią :mad: :mad: :mad:

Nie ładnie , oj nieładnie kochane dogomaniaczki :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]
Toć to moja krew - Twa dobroć nie zna granic:diabloti::diabloti:Kocham Cię Wiedźmo:loveu:


Kamcia, patrzaj co cim przyniosłam, choć cię trymnę jak chcesz:razz:
[url]http://www.allegro.pl/item193590979_2588_trixie_trymer_rzadki_pielegnacja_tanio_.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka'][B][COLOR=darkgreen]Ja proponuję zaczekać na jej wyjaśnienia, bo naprawdę nie mogę się doczekać co będzie miała na swoją obronę :p [/COLOR][/B][/quote]
wątpię że tu się zjawi :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Ojj to więc moze napisze:

Kingo, po tym co zrobiłas jest o tobie głośno ( z tej negatywnej strony rzecz jasna! ) niestety nie daliśmy ci dojść do słowa i wytłumaczyć to wszystko.Ale z tego co sie dowiedzielismy to twoja wina itd.Jednak moze wszyscy poczekajmy aż wrócisz i to wyjaśnisz.

Napisałam to tak łagodnie, ze sama własnym oczom nie wierze :o xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Zjawi się, w innym wcieleniu. Bo to jest osoba, którą się drzwiami wyrzuca, a ona oknem wraca :cool1: I znowu będzie bajki pisać :cool1:[/quote]
o to to to moja droga dokładnie to :cool1:
to jest też typ osóbki która będzie obwiniać wszystkich dookoła za swoje złe postępowanie ........... i nic ,ale to nic nie zrozumie .........

ale droga kamciu to do czasu , teraz masz naście lat , ale bycie dorosłym ci pokaże ..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']o to to to moja droga dokładnie to :cool1:
to jest też typ osóbki która będzie obwiniać wszystkich dookoła za swoje złe postępowanie ........... i nic ,ale to nic nie zrozumie .........

ale droga kamciu to do czasu , teraz masz naście lat , ale bycie dorosłym ci pokaże ..........[/quote]
Krótko mówiąc, da ci kopa w doope:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...