Jump to content
Dogomania

BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]


Kajusza

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='furciaczek']Ja mam maaase slomy, jakby ktos potrzebowal :)[/QUOTE]
tylko jak jąprzywieśc od ciebie :-) jakby to było bliżej to można by kombinowac transport ;-)

[quote name='urwiniu']A do mnie kajusza to nie napisałaś zołzo :P Ja mogę 20 zł stałej wpłaty zadeklarować ale dopiero od listopada, bo teraz ciężko u mnie :( Jeśli to pasuje to proszę wciągnąć mnie na listę płatników-wspomagaczy dla Gandzi :D[/QUOTE]
:oops: upsss, jak to mówią - najciemniej pod latarnią :oops: ....... juz dawno miałam Tobie i Beacie opowiedziec o Gandzi, ale zawsze jakoś cos mi przeszkodziło ... a deklaracje jak najbardzie chcemy, może byc i od listopada :-) Dziekuję w imieniu Gandzi :-)

[quote name='aida']No Cioteczki jeszcze trochę brakuje. Może by tak jednorazowe chociaż po 5 zl to zawsze się uzbiera.[/QUOTE]
dokładnie .... a brakuje tylko 20zł stałej deklaracji :multi: a z jednorazowych deklaracji mamy 194zł.

Wczoraj wysłałam sms kierownikowi, że zabieramy Gandzię, dziś także zadzwoniłam do schroniska i poinformowałam pracownika, który była w pracy. W poniedziałek ustalę co ze sterylką, jeżeli ciachną ja na dniach to mamy tydzień na zorganizowanie transportu, Jeżeli zabieg będzie w późniejszym terminie - to myśle, że lepiej, żeby pojechała do Furciaczka i tam została wysterylizowana, co o tym sądziecie? No i uważam, że trzeba ja zaszczepić na wirusówki, żeby nic nie przywzlokła do hoteliku (na wściekliznę szczepią w schronie) i zachipować (chyba, że u Gosi jest za darmo).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza'] No i uważam, że trzeba ja zaszczepić na wirusówki, żeby nic nie przywzlokła do hoteliku (na wściekliznę szczepią w schronie) i zachipować (chyba, że u Gosi jest za darmo).[/QUOTE]
na pewno szczepienia nie są za darmo. gosia ma zniżki u swoich cudnych wetek ale płacić musi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza'] No i uważam, że trzeba ja zaszczepić na wirusówki, żeby nic nie przywzlokła do hoteliku (na wściekliznę szczepią w schronie) i zachipować (chyba, że u Gosi jest za darmo).[/QUOTE]

[quote name='agaga21']na pewno szczepienia nie są za darmo. gosia ma zniżki u swoich cudnych wetek ale płacić musi ;)[/QUOTE]

miałam na mysli darmowe chipowanie, bo u nas kosztuje 45zł, to może u Gosi jest darmowe albo tańsze ;-) Na wirusówki w Gorzowie ja zaszczepie, może jeszcze w poniedziałek jak mi sie uda (mam ciężki dzień w pracy i niewiem czy będę mogła podjechac do schronu).

Na wątku Donki napisałam zapytanie, czy mogę nadwyżkę 32zł przekazać dla Gandzi.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny i Chłopaki musicie pomóc tej bidzie. Wiecie jak ludzie podchodzą do Amsaffów.Psy mordercy, a przecież wszyscy wiemy że ich morderczy instynkt to zalizanie właściciela. Każdy grosik na wagę złota. Wiem że każdy ma na utrzymaniu mnóstwo ogonów i jest ciężko, ale nigdy nie wiadomo co w życiu może się zdarzyć. Może i u Was pojawi się jaskiś tajemniczy sponsor. Trzeba za wszelką cenę sobie pomagać. Życie jest tak krótkie i należy je przeżyć najfajniej jak się da. Pomóżmy przeżyć je GANDZI. Każda nawet najmniejsza złotówka to krok milowy dla tego psiaka.
Ufff.... naprodukowałam się

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka'][B][SIZE="3"]czy ktoś może podarować dla Gandzi jakieś rzeczy z których mogłabym wystawić bazarek ... stałych deklaracji jest za mało, jednorazowych niestety też [/SIZE][/B][/QUOTE]
Asia ja mam jakieś rzeczy - ze dwie torebki damskie (skórzane), pewnie jakiś ciuch się znajdzie. Ale to za tydzień (po 23cim) mogę poszukać czegoś jeszcze .... ten tydzień będzie dla mnie ciężki, i niechce obiecywać, że to zrobię w tym tygodniu :-(

[quote name='aida']Dziewczyny i Chłopaki musicie pomóc tej bidzie. Wiecie jak ludzie podchodzą do Amsaffów.Psy mordercy, a przecież wszyscy wiemy że ich morderczy instynkt to zalizanie właściciela. Każdy grosik na wagę złota. Wiem że każdy ma na utrzymaniu mnóstwo ogonów i jest ciężko, ale nigdy nie wiadomo co w życiu może się zdarzyć. Może i u Was pojawi się jaskiś tajemniczy sponsor. Trzeba za wszelką cenę sobie pomagać. Życie jest tak krótkie i należy je przeżyć najfajniej jak się da. Pomóżmy przeżyć je GANDZI. Każda nawet najmniejsza złotówka to krok milowy dla tego psiaka.
Ufff.... naprodukowałam się[/QUOTE]

no faktycznie naprodukowałaś :-) ale zgadzam się w całej rozciągłości :-) ...... moja siostra coś dorzuci ale to dopiero pod koniec listopada (narazie jeszcze pracy nawet nie zaczęła :-( ) - niewiem ile, ale raczej to będzie stała deklaracja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida']Asiu
Ty miałaś w piątek doła, a ja dzisiaj. Jak wchodzę na wątek i widzę te tłumy to mi się płakać chce. Ach ale takie życie.Pokory uczymy się w trudnych sytuacjach i dopiero wtedy kiedy nas to dotknie.[/QUOTE]

widzisz Bożenko ... ja takie chwile zwątpienia mam często ... nie tylko jeśli o ratowanie psiaków chodzi
samo życie ... niestety

[quote name='Kajusza']Aido, każdy ma chwilę zwątpienia, ja tak miałam kilka dni temu, teraz jakoś bardziej optymistycznie patrzę w przyszłość. Trzeba wierzyć, że Gandzia szybko znajdzie dom, i wszystko zakończy się happy end'em.[/QUOTE]

dobrze, że choć w Tobie Aniu tli się iskierka nadziei ... pokrzepiające to bardzo
póki co jakoś damy radę ... coś wymyślimy
Gandzia jak się troszkę "w życiu odnajdzie" mam nadzieję że długo na domek czekać nie będzie ... jeśli będzie inaczej, na pewno do schroniska nie damy jej wrócić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida']Asiu
Ty miałaś w piątek doła, a ja dzisiaj. Jak wchodzę na wątek i widzę te tłumy to mi się płakać chce. Ach ale takie życie.Pokory uczymy się w trudnych sytuacjach i dopiero wtedy kiedy nas to dotknie.[/QUOTE]

[quote name='Kajusza']Aido, każdy ma chwilę zwątpienia, ja tak miałam kilka dni temu, teraz jakoś bardziej optymistycznie patrzę w przyszłość. Trzeba wierzyć, że Gandzia szybko znajdzie dom, i wszystko zakończy się happy end'em.[/QUOTE]

[quote name='fioneczka']widzisz Bożenko ... ja takie chwile zwątpienia mam często ... nie tylko jeśli o ratowanie psiaków chodzi
samo życie ... niestety



dobrze, że choć w Tobie Aniu tli się iskierka nadziei ... pokrzepiające to bardzo
póki co jakoś damy radę ... coś wymyślimy
Gandzia jak się troszkę "w życiu odnajdzie" mam nadzieję że długo na domek czekać nie będzie ... jeśli będzie inaczej, na pewno do schroniska nie damy jej wrócić[/QUOTE]

dziewczyny głowa do góry .... Lena2009 zadeklarowała 20zł miesięcznie dla Gandzi :multi: także na pół roku mamy pełną kwotę za hotelik :-) ......... normalnie jestem w szoku, że to naprawdę się dzieje :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']dziewczyny głowa do góry .... Lena2009 zadeklarowała 20zł miesięcznie dla Gandzi :multi: także na pół roku mamy pełną kwotę za hotelik :-) ......... normalnie jestem w szoku, że to naprawdę się dzieje :-)[/QUOTE]

a jak sie ja odkarmi i wypiesci to za pol roku bedzie juz pewnie w ds doopke grzala;) macie na oku jakis transport?

Link to comment
Share on other sites

sterylizacja w środę o 8 rano
dziś Gandzia zostaje przeniesiona do pomieszczeń "szpitaliku" - dostanie dużo kocyków
myślę że w czasie weekendu można dziewczynkę wieźć do Gosi


[quote name='chita']a jak sie ja odkarmi i wypiesci to za pol roku bedzie juz pewnie w ds doopke grzala;) macie na oku jakis transport?[/QUOTE]

jeszcze nie jest dograne ale się postaramy załatwić wszystko jak trzeba






szczepienie na wirusówki jednak chyba u Gosi się zrobi, bo sterylka i szczepienie to raczej w parze nie idą
co najwyżej można załatwiać zeby dziewczynka czip podczas sterylki "dostała" ... jednak to Kajusza musi zalatwić


braknie kasy na transport bo w dwie str jest ok 6oo km a to ok 270 zł jeśli auto benzyna i średnio 8/100
na szczepienia też braknie niestety

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...