Jump to content
Dogomania

Opole 2007


pentu

Recommended Posts

Jezeli do kogos nie dojdzie potwierdzenie a jest na spisie wystawcow moze przyjechac z dowodem wplaty i ksiazeczka zdrowia psa i na bramie powiedziec ze musi isc na chwile do sekretariatu bo nie dostal potwierdzenia.Poczta Polska roznie dostarcza listy pomimo tego ze do wszystkich zostaly juz wyslane moga dojsc w roznym czasie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']to bardzo mozliwe ze to ten zjazd. Nie wiem nigdy nie zauwazylam po prostu tego znaku:);) Jak zjedziesz w strone Krapkowic to zapewne wyjedziesz w koncu za swiatlami na Niemodlinska i z tamtad caly czas prosto nad wiaduktem na Odra, wiaduktem nad rondem, a potem w lewo w Oleską. Mozna takze zjechac na Strzelce Opolskie ale nie wiem czy sie opłaca. Ja tak nigdy nie jade.[/quote]
A Ja jak jadę na Racibórz i Krapkowice (droga nr.45 ) to mam tak samo jechać ? A jak rozpoznać ten zjazd na Niemodlińską ? I potem prosto i ma być Odra, wiadukt nad rondem i potem zaraz w prawo na Oleską tak ? A potem to będzie widać już ten Okrąglak ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']A Ja jak jadę na Racibórz i Krapkowice (droga nr.45 ) to mam tak samo jechać ? A jak rozpoznać ten zjazd na Niemodlińską ? I potem prosto i ma być Odra, wiadukt nad rondem i potem zaraz w prawo na Oleską tak ? A potem to będzie widać już ten Okrąglak ?[/quote]


Wejdz sobie na Plan Miasta [URL="http://www.opole.pl"]www.opole.pl[/URL] na górze w prawym rogu głównej strony.
Trasa nr 45 wjezdza na ulice Krapkowicką, ale chyba najlepiej wjechac na ulice Prószkowską i z niej na Niemodlińska ( nie ejstem pewna czy na koncu Krapkowickiej nie ma nakazu skretu). Pozniej beda na Niemodlinskiej mamy pierwsze światła- przejezdzamy nad Kanałem Ulgi- drugie światła prosto- przejezdzamy wiaduktem nad Odra ( Nysy Łużyckiej), dalej prosto nastepnym wiaduktem nad rondem do kolejnych świateł na których skręcamy w lewo w Oleską- Na Oleskiej przejezdzamy pod mostem kolejowym, po lewej zaraz mamy stadion Odry Opole, po prawej wieże ciśnien i zaraz za wieżą okrąglak. Jednak Parking znajduje sie od drugiej strony. A wiec mijamy Okraglak po prawej i dojezdzamy do świateł na ktorych skrecamy w prawo w Okulickiego i zaraz w prawo zjazd jak na Lidl na PARKING;] mam nadzieje ze trafisz;) Zobacz sobie na planie miasta.

Link to comment
Share on other sites

Oj Opole Opole :mad: Was to pochwalić :mad:

dostałam potwierdzenie, bez numerka bez niczego z napisem NIEZAPŁACONE :mad: a toć płaciłam miłej Pani na wystawie w Katowicach :cool1: :eviltong:
no i musze chwile wczesniej przyjechac na wystawe, czyli jeszcze wczesniej wstac (nie o 4 tylko o 3 :evil_lol: ) och Opole Opole :mad: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do osób z Opola:
Czy jeśłi mamy ocene o 12.15 a moj pociąg przyjeżdża o 11.03 to są szanse, że nei zdążymy dotrzeć na wystawę? Czy bez problemu damy rade? Bo nie wiem czy nocowac we Wrocławiu i przyjechac z samego ranka czy jechac bezpośrednio od siebie i być o 11 w Opolu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Ponowne pytanie do osób z oddziału OPOLE:) Dlaczego na kopercie mam pieczątke poczty z OLSZTYNA:crazyeye:
Zastanawialam sie kiedy zgłosiłam psa do Olsztyna a potem kto za mnie to zrobił.:evil_lol:[/quote]
Na prawie każdym zgloszeniu jest pieczątka z Olsztyna (brawo za spostrzegwaczość) Ja ze wszystkich MWPR mam piecztke z olsztyna i też się wczesniej dzwiwilam (moze tam jejst jakas centrala?? ). Co do potwierdzenia to my juz dostałysmy :).

Asiaczku jakby co ja za Ciebie poręcze ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...