Jump to content
Dogomania

Opole 2007


pentu

Recommended Posts

[quote name='PaMa']Kochani szukam pilnie kogoś kto ma znajomości w Z.K. w Opolu !! Dzisiaj dowiedziałam się że nie ma moje suni na liście zgłoszonych (zgłosiłam ją na klubówkę IV gr .i opłaciłam wystawę !!)

Bardzo proszę o pomoc !!!!!!!!![/quote]
W Opolu nie ma Klubowej Wystawy IV Grupy. Jest Wystawa Międzynarodowa i Klubowa VI i IX grupy FCI.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

miała byc 15 :lol:
ale jak bede wiedziuec dokladniej napisze na dzien dziesiejszy nie ma poniewaz jest bardzo duzo zgłoszen informuje żeby sie nie matrwic ze nie ma jeszcze potwierdezn poniewaz jeszcze nie byly przed weekendem wysyłane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pentu']miała byc 15 :lol:
ale jak bede wiedziuec dokladniej napisze na dzien dziesiejszy nie ma poniewaz jest bardzo duzo zgłoszen informuje żeby sie nie matrwic ze nie ma jeszcze potwierdezn poniewaz jeszcze nie byly przed weekendem wysyłane[/QUOTE]
a ja wlasnie chodzac po domu dzisiaj myslalam co z potwierdzeniami :) czytasz w moich myslach pentu :cool3:
jesu mam nadzieje, ze moja suka jest na liscie nooo :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jak będzie katalog przedwystawowy to proszę, dajcie znać to zajrzę na stronkę ZK Opolskiego i sprawdzę z obu wystaw stawkę tybetanów.. bo się zastanawiam czy nie jechać chociażby po to, żeby pojechać i pogadać z hodowcami, czy mają jakieś mioty albo czy im się coś planuje w najbliższym czasie.. Wiem, że mają być Czesi..

Link to comment
Share on other sites

Spaniele tybetańskie mają klubówkę gr IX w sobote, a w niedziele maja swoj dzien CACIBa, wiec pewnie przyjade na klubówke w sobote, zeby pogadac z hodowcami o miotach etc.. Ale nie chce jechać w ciemno, także chciałabym znać stawke ST zanim pojade..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia40']Jaka zmiana sądziego w grupie V?[/quote]
Zmiana dotyczy sedziego nasteujacych ras
[B]Csaba Zsolt Lokodi (ROM)
[/B][COLOR=black][FONT=Tahoma] Akita[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Tahoma] Akita amerykańska (American Akita)
Alaskan Malamute
Łajki (Laika) Szpic wilczy (Wolfspitz)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red][FONT=Tahoma]Jens Martin Hansen (DK)[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Tahoma]
[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Tahoma] Clumber Spaniel
Cocker spaniel amerykański (American Cocker Spaniel)
Cocker spaniel angielski (English Cocker Spaniel)
Field spaniel
Płochacz niemiecki - Wachtelhund
Sussex spaniel
Springer spaniel angielski (English Springer Spaniel)
Springer spaniel walijski (Welsh Springer Spaniel)

[/FONT][/COLOR]Zmina wynikła nie z winy oragnizatorów a z winy sędziego który okazało się sedziuje takze w Rosji w tym samym terminie.Wiec zastapilismy Urosevica zagranicznym arbitrem aby wystawcy mieli szanse byc oceniani przez zagranicznego sędziego.Mamy nadzieje ze wszyscy będą zadowoleni:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Ależ spokojnie...jeszcze są prawie dwa tygodnie...dawniej nie było nic wiadomo wcześniej i jakoś dało się przeżyć;-)

Poczekajmy spokojnie na stawki i plan :-)[/quote]


ale teraz ludziska sie rozbestwili.. szczegolnie podawanymi wczesniej calymi stawkami psow:diabloti: ja mysle ze nie ma co sie denerwowac iu nie potrzebnie stresowac tylko wrzucic na luz i poczekac.
Mi tez mozliwe ze sie psy pokryja na ringu, ale coz zrobic.. trzeba zyc dalej.. a teraz tylko cierpliwie czekac.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...