Jump to content
Dogomania

Opole 2007


pentu

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alcazar']mam małe pytanko można wchodzić z psami jako obserwatorzy cz nie?[/quote]

na teren wystawy moga byc wprowadzone jedynie zgłoszone psy i bedzie to sprawdzane na bramkach wejsciowych.


Doczekaliscie sie spisu i planu sedziowania.Beda wysyłane potwierdzenia gdyby do kogos nie doszły piszcie do mnie na priv.
Ja walcze z grypą ale zagladam raz dziennie na kompa.

Link to comment
Share on other sites

ojjjj mapka ringów by się przydała :p (czy jest taka jak w ub roku?)
Ciekawa jestem czy daleko bedzie z ringu 6 (szczeniaki i młodzież) na ring 8 (dorosłe klasy). Parę znajomych będzie musiało wystawiać 'synchronicznie'. W ub roku chyba nawet nie było źle. Mam tylko nadzieje że pogoda dopisze :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']I jest dokładnie tak jak myślałam ,pokrywaja mi sie 2 rasy :( Pudel ring 17 godzina 11.25 , a seter irlandzki ring 22 godzina 11.15 ,jestem ugotowana .[/quote]

spokojnie zawsze moze byc jaka obsuwa czasowa a pozatym patrzylam ze w twoich rasach jest sporo psow wiec jest szansa ze klasy sie nie naloza

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co ,najlepiej jak sie będe martwic na miejscu .Zobacze ,gdzie sa ringi , czy daleko bedę miała do biegania między 17 a 22 :) Byłam w zeszłym roku ,to pudle były na hali, a gdzie może byc ring seterów??Pewnie gdzieś na dworze .A może się znajdzie dobra dusza ,która zechce wystawić Daisy czyli seterkę.A jak nie no to trudno ,jakos będę musiała sobie poradzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']Wiecie co ,najlepiej jak sie będe martwic na miejscu .Zobacze ,gdzie sa ringi , czy daleko bedę miała do biegania między 17 a 22 :) Byłam w zeszłym roku ,to pudle były na hali, a gdzie może byc ring seterów??Pewnie gdzieś na dworze .A może się znajdzie dobra dusza ,która zechce wystawić Daisy czyli seterkę.A jak nie no to trudno ,jakos będę musiała sobie poradzić.[/QUOTE]
wystawiacie się w sobotę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...