Jump to content
Dogomania

Opole 2007


pentu

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='brodacz']Ja wystawialem czarnego teriera po pinczerach miniaturowych.Nieznam tych hodowców ale slyszalem jak jeden z nich odzywal sie do swoich psów.Nie nadaje sie to do napisania.Najdelikatniej to :TY SZMATO!!!!!
Jezeli chodzi o oceny sedziego{nie wiem jak w pinczerach}to w ruskich byl bardzo skromny w doskonalych.Nawet psy i suki z drugich lokat schodzily z
oceną bdb.:crazyeye: :crazyeye:[/QUOTE]
Moja znajoma wystawiała pinczerkę, dostała bdb, była druga, także potwierdza się to co piszesz;)

Link to comment
Share on other sites

no to niezly hodowca:roll:
my w opolu skromnie:evil_lol:
starsza w klasie otwartej dosk I na 8 i CWC i res CACIB-ukonczyla championa..mlodsza w posredniej wygrala z ml.zw.swiata 2006 i jej siostra ,I dosk bez CWC-na moje to siostra tej ml.zw .swiata powinna wygrac no ale coz-moja wygrala tym razem:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brodacz']Ja wystawialem czarnego teriera po pinczerach miniaturowych.Nieznam tych hodowców ale slyszalem jak jeden z nich odzywal sie do swoich psów.Nie nadaje sie to do napisania.Najdelikatniej to :TY SZMATO!!!!!
Jezeli chodzi o oceny sedziego{nie wiem jak w pinczerach}to w ruskich byl bardzo skromny w doskonalych.Nawet psy i suki z drugich lokat schodzily z
oceną bdb.:crazyeye: :crazyeye:[/QUOTE]
znowu zniknął mój post..

Napisałam poprzednio, że kumpela wystawiała pinczerkę i na 2 lokacie dostała bdb;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...