Jump to content
Dogomania

Łezka skazana na powolną śmierć-łysa, udręczona suczka- Nareszcie w nowym domu :)


A&L

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='inga.mm']Cudownie!!!
Dopiszcie Jej imię w tytule wątku. bardzo proszę[/QUOTE]

Zrobione ;)

Tak sobie myślę, że jak Uwaga nie odpowie, to do nich zadzwonię. Pracuje w mediach, więc jak powołam się na redakcję, to może będą inaczej rozmawiać. Właściwie zrobiłam błąd, że od razu nie napisałam do nich z maila redakcyjnego, ale może się odezwą, zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Tak sobie myślę, że jak Uwaga nie odpowie, to do nich zadzwonię. Pracuje w mediach, więc jak powołam się na redakcję, to może będą inaczej rozmawiać. Właściwie zrobiłam błąd, że od razu nie napisałam do nich z maila redakcyjnego, ale może się odezwą, zobaczymy.[/QUOTE]
Jutro napiszesz.
I tak dziś zrobiłaś kupę roboty

Link to comment
Share on other sites

Troszkę by się pani... - sama nie wiem jak ją nazwać, ale najlepszym pseudonimem będzie chyba pani coś, bo żadne słowo odnoszące się do ludzi i do zwierząt nie jest adekwatne do jej poziomu - zdziwiła, jakbyśmy do niej przyszły z widłami :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']A&L, przyłączam się z pochodnią i widłami :D[/QUOTE]
mnie chyba gołe ręce by wystarczyły, w takim wqrwie jestem.
Przecież to co zrobiono Pestce, Gacusiowi, Duszkowi, Tessie i jeszcze wielu, to normalnego człowieka przerasta emocjonalnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']mnie chyba gołe ręce by wystarczyły, w takim wqrwie jestem.
Przecież to co zrobiono Pestce, Gacusiowi, Duszkowi, Tessie i jeszcze wielu, to normalnego człowieka przerasta emocjonalnie[/QUOTE]

Dlatego rzadko się udzielam na takich wątkach - jestem za słaba. Wolę przelać pieniążki lub wysłać paczkę i na to nie patrzeć, ale sprawa tej suni wstrząsnęła mną niesamowicie - pewnie dlatego, że darzę westy miłością bezgraniczną stwierdziłam, że muszę się przełamać i wziąć czynny udział w ratowaniu Łezki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Dlatego rzadko się udzielam na takich wątkach - jestem za słaba. Wolę przelać pieniążki lub wysłać paczkę i na to nie patrzeć, ale sprawa tej suni wstrząsnęła mną niesamowicie - pewnie dlatego, że darzę westy miłością bezgraniczną stwierdziłam, że muszę się przełamać i wziąć czynny udział w ratowaniu Łezki :)[/QUOTE]
Cioteczko, nie mozesz uciekać, bo to od razu skazanie na przegraną.
Każda dobra dusza, a do tego jeszcze choć troche operatywna, jest potrzebna

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to przejściowe. Szczerze mówiąc chyba pierwszy raz poczułam jej bąka :lol:. Zjadła ze mną wieczorkiem troszkę jabłka - pewnie to jest powodem ;)

Ciekawe jak się Łezka miewa, pewnie teraz śpi. Za tydzień ją odwiedzę - już nie moge się doczekać! :)

Edit. ewu nie Ty jedna...

Link to comment
Share on other sites

banerek na szybko
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215637-%C5%81ezka-skazana-na-powoln%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-%C5%82ysa-udr%C4%99czona-suczka-potrzebna-pomoc!"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/4646/ezka.jpg[/IMG][/URL]
biedna sunieczka,serce się kraje :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...