Jump to content
Dogomania

bokser Oskar - wreszcie ma wymarzony dom w Warszawie :)))))))))


boksiedwa

Recommended Posts

  • Replies 747
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mOn4']Złotniki 12zł/doba, ale potrzebna jest książeczka zdrowia z aktualnymi szczepieniami. Czy Oskar posiada w ogóle taką??! Na ile dni fundusze zapewnią pobyt w hotelu, bo nie wyobrażam sobie żeby potem znów wrócił do schronu...[/quote]

12 zł. jak na hotelik to całkiem tanio ale w skali miesiąca to i tak prawie 400 zł. A może poszukać płatnego tymczasu za jakieś 150-200zł. Taka kwota już jest całkiem realna do uzbierania. Wielu ludzi nie decyduje się na tymczas dla psiaków tylko dlatego, że ich na to nie stać. Może to dobry kierunek?

Link to comment
Share on other sites

Zasięgnęłam dziś rano języka, dla pewności, po rozmowie z MOn4. Na wściekliznę był szczepiony w grudniu, odrobaczany kilka razy od tego czasu, (bo podejrzewano silne zarobaczenie). Książeczki zdrowia nie ma oczywiście. Jeśli trzeba go będzie wziąc na szczepienie albo badania, to bez problemu go wydadzą. Tam badań się chyba nie doczeka, nie wiem już, co jestem tam to pytam i proszę, wet tam bywa :niewiem:
ALE! dzisiaj przyszłam rano przed pracą, boksy nie sprzątane byly i kupy normalne leżały, wcale nie biegunkowe :cool3:

Link to comment
Share on other sites

no to super, że wydadzą na badania, trzeba założyć książeczkę zdrowia i wykluczyć wibriozę. Trzeba działać, wielkimi krokami zbliżają się mrozy, podobno może być nawet -20st, nie muszę pisać czym to może się skończyć dla Oskara...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...